Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imao je servis od 212km/h
    sigpic

    Comment


    • Steta sto je mec zavrsen ovakvom greskom ali jedan strasan mec isto, drugi set je bio fenomenalan.

      Nadal i publika u transu, koliko mu znaci.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Proverila sam, Conga igra za Francusku
        Nije problem sto igra za Francusku, nego je igrao i za Japan [emoji3]

        Sent from my MI 6 using Tapatalk
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • ovo je pravo.LC je bio izvestacen da je bolelo

          pike je uradio pravu stvar,jos dobar deo sveta je u bozicnom raspolozenju i sve stima
          Wizard

          Comment


          • Ovo je mnogo bolje nego sto sam ocekivao, Pike da preuzme ATP tour
            sigpic

            Comment


            • Najjača tema ikad.

              Comment


              • Ovo je fantazija za sada,ali samo ako je pocetak,pod hitno je potrebna promena formata i pre svega termina,i produziti turnir na 15-16 dana(i Bo5 vratiti) jer nijedan veliki sportski dogadjaj ne traje 1 nedelju,ali kontam da cekaju da im ovo prodje pa ce modifikovati malo,naravno trrbalo bi da izbace Lc da bi dobili te termine u septembru

                I ne treba porediti sa Lc,ono nije takmicenje,cuj igra za Evropu hahahah Lc je pokusaj tenisa da tezi ka Golfu(cuj golfu koji je debelo po popularnosti ispod tenisa aloooo),Dc pokusaj tenisa da ide ka fudbalu,sto je pametnije,normalno da ces ici za necim sto je proslo uspesno kao mundijal,a ne za ebenim Ryder cupom u najdosadnijem sportu na svetu,ali to je Rod Laver covek od 80 godina koji se ugleda na golf,penzionerski sport,kao da u tenisu vec nema igraca iz svih delova sveta u prvih 50 pa ne mos napraviti reprezentaciju

                Ovo ima potencijala za razliku od Lca koji kad Roger ne bude vise to sto je sada nece postojati,mladi zele da brane boje svoje zemlje na nekom prestiznom takmicenju,a ne boje kontinenta
                Last edited by Srkisa; 20-11-19, 00:18.

                Comment


                • Wizard

                  Comment


                  • Kakve voleje igra Granollers, fantazija.
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Wizard

                      Comment


                      • Sa Lovcena vila klice bravo Pike pregalnice
                        sigpic

                        Comment


                        • Brutalno.

                          Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Ne mogu da zaspim od uzbuđenja pred sutrašnji meč. Jeste to Japan, jeste da ih dobijamo već u singlu, ali videti Novak na ovim terenima, to će biti veličanstveno. Pazite šta kažem, sledi totalno druga igra u odnosu na London, biće nezaustavljiv.

                            Šta je to LC? Onaj Lejber kup? Evropa protiv otpatka sveta? Kakva je to uvreda za preostale kontinente, da ih objedine pod imenom otpadak sveta. Ne znam, to treba da promeni ime u LE, lejber egzibišn, to takmičenje i kup su nebo i zemlja, niđe veze.

                            ''U Madridu, glavnom gradu Španske
                            sudariše se nacije razne,
                            svak za svoju zemlju krv prolije
                            od Sidneja sve do Prokletije
                            od Prizrena do Etiopije
                            došli da utvrde ko bolji je.
                            Sad ud'ri Đokoviću Novače
                            udri za sve svoje sokolove
                            od Lovćena pa sve do Manjače -
                            Srbi će Španjolsku da pokore''
                            Last edited by Nerealan; 20-11-19, 01:30.
                            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                            До поновног сусрета, твој Швабо

                            mala H2H 2018/19
                            suicide
                            2019
                            velika H2H 2019/20

                            Comment


                            • Comment


                              • Originally posted by p4p1 View Post
                                Bukvalno. Bravo za Endija. Hajde, ove sto imaju interes i razumem da pljuju pre nego sto je i pocelo, meni je armija botova koja nije ni pogledala pre pljuvanja odvratna.

                                Konačno je došao i dan za nas. Moram pozavršavati na poslu što više do 11, da bih uhvatio prvi meč. Nadam se 3:0 pobedi koja bi nam značila na polju samopouzdanja za dalji tok turnira. Mada, dovoljno mi je da vidim da se momci bore kao lavovi za svoju zemlju.

                                Samo jos da pohvalim Pike-a, svaka čast, vrhunski je ovo organizovano.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X