Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Suviše dobar Delbonis, strašan na reternu i pogotovo pasingu

    Comment


    • Originally posted by jacques9 View Post
      E sad. Delpo veči šampion od Nadala?? Koliko samo tavih mečeva je dobio Nadal.

      Za ostalo se skoro sve slažem
      NIje najbolje meč u toj godini več drugi najbolji. Najbolji meč je bio Delpo VS Murraya v Glasgowu
      Marin je morao završiti posao u 3. Baš šteta za ovaj poraz.
      Opet ista priča kao protiv ROgera v Wimbledonu.
      Neka to bude kao dobro izkustvo za 2017
      Delpo zaslužuje da dobije Davis cup, ali neka to bude neki drugi put.
      Idemo doktore.
      Nadam se da ce Karlovic uspjeti u petom mec.
      Ne kažem da je veći šampion od bilo koga.
      Kažem da je zaslužio da je osvoji kada već ima priliku za to, jer je u grupi retkih koji izgaraju za svoju zemlju.
      Mada " salatara" generalno ne znači mnogo za karijeru.
      Broje se Slemovi i Mastersi, a Del Potro je takođe zaslužio da ima bar 3 Slema...
      I ako bude sve kako očekujem dogodine, eto njemu Vimbldona
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Mnogi od vas ovde zeli da pobedi Hrvatska. Razumem vas. Ali treba realnije pogledati sliku.

        Znam da Ivi nece biti lako ako igubi, ali on jako dugo nije igrao za reprezentaciju. Jeste star, ali nije pogaziveo preveliku zelju u prethodnom periodu.

        Sa druge strance Cilic se jeste trudio ali mentalno nije najjaci. Cilic takodje ima slem. Za tenisera njegovog talenta vise nego dovoljno za celu karijeru sto se tice velikih rezultata.
        Ja bih sigurno u 80% slucajeva navijao za Hrvatsku, ali sada zaista ne mogu. Moze i Hrvatska sledece godine da osvoji salataru, sto da ne? Salim se malo, nemaju velike sanse, ali i Argentinci ce tesko imati ovakvu priliku. Plus sto Argentina ima 0:4 u finalima, a Hrvati imaju salataru.

        A koliko se Del Potro bori za reprezentaciju sigurno da zasluzuje salataru. Da je igrao za sebe kao za reprezentaciju ove godine vec bi bio u 20 najboljih. Retko ko bi se tako zrtvovao.

        Naravno, svi smo mi Balkanci i treba da navijamo jedni za drugi, i ja obicno tako i radim, ali u ovom slucaju zaista ne mogu.
        Last edited by 147; 27-11-16, 20:30.

        Comment


        • Originally posted by Marija81 View Post
          Ne kažem da je veći šampion od bilo koga.
          Kažem da je zaslužio da je osvoji kada već ima priliku za to, jer je u grupi retkih koji izgaraju za svoju zemlju.
          Mada " salatara" generalno ne znači mnogo za karijeru.
          Broje se Slemovi i Mastersi, a Del Potro je takođe zaslužio da ima bar 3 Slema...
          I ako bude sve kako očekujem dogodine, eto njemu Vimbldona

          Ma ne slažem se da da DAVIS CUP ne znači punu za karieru
          PItaj sam Novaka 2010, Muraya 2015, Roger 2014, Rafu in Delpa nekoliko puta koliko im to znači

          Mozda to ne znači puno za individualne stastistike ali igračima osobno itekako znači

          Pa isto važi za OI.

          Zbog čega se pokušava na tom forumu uvijek smanjiti značaj OI in Davis cupa.

          Ai i ovaj poraz če Karloviču puno značiti.

          Neče on biti nikad zapamčen u srcima hrvastkih navijača.

          Igra najvažniji meč u zivotu bez žara energije. Prava sramota.

          U jednom meču upropastio pola kariere.

          Comment


          • Upravo i sam kažeš
            Mozda to ne znači puno za individualne stastistike ali igračima osobno itekako znači
            ono što sam ja već rekla.
            Karlović je preumoran.
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Kako samo reternira servise koji idu u tijelo, nadrealno

              Comment


              • A atmosfera kao da igraju u Argentini.
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Kako igra Delbonis,ludilo.

                  Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Originally posted by pedja5000 View Post
                    Mnogi od vas ovde zeli da pobedi Hrvatska. Razumem vas. Ali treba realnije pogledati sliku.

                    Znam da Ivi nece biti lako ako igubi, ali on jako dugo nije igrao za reprezentaciju. Jeste star, ali nije pogaziveo preveliku zelju u prethodnom periodu.

                    Sa druge strance Cilic se jeste trudio ali mentalno nije najjaci. Cilic takodje ima slem. Za tenisera njegovog talenta vise nego dovoljno za celu karijeru sto se tice velikih rezultata.
                    Ja bih sigurno u 80% slucajeva navijao za Hrvatsku, ali sada zaista ne mogu. Moze i Hrvatska sledece godine da osvoji salataru, sto da ne? Salim se malo, nemaju velike sanse, ali i Argentinci ce tesko imati ovakvu priliku. Plus sto Argentina ima 0:4 u finalima, a Hrvati imaju salataru.

                    A koliko se Del Potro bori za reprezentaciju sigurno da zasluzuje salataru. Da je igrao za sebe kao za reprezentaciju ove godine vec bi bio u 20 najboljih. Retko ko bi se tako zrtvovao.

                    Naravno, svi smo mi Balkanci i treba da navijamo jedni za drugi, i ja obicno tako i radim, ali u ovom slucaju zaista ne mogu.
                    Ja zelim pobjedu Hrvatske. Zapravo sam zelio. To vise nije moguce. I relano gledam na stvari. Po svim kladionicama je Hrvatska bila fovorit.

                    Ivo nije dobro resenje. On je daleko bolji igrac meceva u 3 seta nego meceva u 5 setova. Ali, na zalost, Borna nije bio spreman. Jos uvijek je Ivo mogao da dobije Delbonisa. Nazalost, poslije velike Delpove pobjede Argentinci su napunjeni andrenalinom i energijom a Hrvati ispumpani.

                    Cilic je igracki bolji od Delpa, ali nama Delpov sampionski karakter. Ko ima? Po mom sudu niko, cak ni Nadal. Cilic je talentovaniji i od Raonica i od Vavrinke. U principu je podbacio u dosadasnjem dijelu karijere.

                    E sad, on daleko zaostaje za cetvorkom.

                    Comment


                    • Originally posted by Marija81 View Post
                      Upravo i sam kažeš

                      ono što sam ja već rekla.
                      Karlović je preumoran.
                      Ako si Maro vec rekla reci jos jednom nema veze
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Neverovatno kako reternira.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment




                        • Juan José Vallejo ‏@jjvallejoa
                          Delbo is in full Troicki mode.
                          This is actually a compliment!
                          kako su nam Francuzi tada izasli u susret
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Neverovatno kako reternira.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Ako si Maro vec rekla reci jos jednom nema veze
                              Evo još jednom. "Salatara" generalno ne znači mnogo za karijeru.
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Ko na Bombonjeri. Svaka čast!
                                Žao mi Ive
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X