Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa, dubl i jeste za penzionere.
    To je zajebancija od tenisa.
    Ko to inače gleda da nije DC.
    Na ovim GS ti mečevi se igraju na nekim šklj terenima,
    gde je kapacitet soma ljudi.

    U ranijim vremenima svi vrhunski teniseri su paralelno igrali i dubl mečeve.
    McEnroe, Connors....
    Pogledajte samo broj mečeva koje je u dublu odigrao McEnroe.
    Last edited by Jaqen Hghar; 05-03-16, 17:12.

    Comment


    • Ne znam postoji li mogućnost ali volio sam da je dubl par Nole-Federer

      Federer na mrežu a Nole na osnovnu, ono što ne pokupi Federer Nole stigne a obojica imaju odličan servis
      Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

      Comment


      • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
        Pa, dubl i jeste za penzionere.
        To je zajebancija od tenisa.
        Ko to inače gleda da nije DC.
        Na ovim GS ti mečevi se igraju na nekim šklj terenima,
        gde je kapacitet soma ljudi.
        Pusti ti njih, u pravu si. Posebno na Vimbldonu niko ne gleda dublove, finale iz 2012. je zvanicno proglaseno za najgori dubl mec svih vremena
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Ali je meni fascinantno zasto bi Novak igrao dubl s njim na OI? On je sad smijesan igrac godinama vec, nema tu hemije, nema velikog servisa, bolje da je vratio Vemica iz penzije i probao s njim
          Pa zato sto je suvise lud i kolegijalan. A to mu nece na dobro izaci, najvise na svetu bi voleo da njih dvojica uopste ne igraju dubl na OI
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Evo dopunio sam prethodni post.
            U petoj deceniji sam života pa se sećam i nekih prastarih vremena.

            U ranijim vremenima svi vrhunski teniseri su paralelno igrali i dubl mečeve.
            McEnroe, Connors....
            Pogledajte samo broj mečeva koje je u dublu odigrao McEnroe.

            Comment


            • I u Beogradu ce sutra biti zanimljivo.

              Comment


              • Koliko se taj tenis promenio od Mekenroa i Konorsa ihhhhaaaaaaaaaaj... pogotovu kada je volej igra bila, pa valjda, jedini stil igre, nema veze sa ovim danas. I nema igrača koji sada igraju paralelno i dubl i singl podjednako uspešno... još kada najbolji igrač sadašnjice igra dubl s mene pa na uštap... sa partnerom koji je odavno trebalo da se penzioniše... eto pobede Kazahstanu u gostima.
                A Novaku ne treba taj dubl nikako na OI, al ne vredi. Ne čini on nikome uslugu, ali onaj crveni dres voli više nego leba da jede.

                Kakvih spektakularnih mečeva ima u dublu i u DC, a tek na GSlemovima... sačuvaj me bože onih singl prebacivanja ala Simon ili davi zmija žabu... Neka hvala.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Dobili su isti momci iz Kazahstana i daleko uspesnju dubl kombinaciju nego Nenada i Novaka u DC.

                  Nego, sta da se radi kad je Novak toliko zapeo a nema pojma sa igrom u dublu

                  Ne znam ko je ocekivao da ce ovaj mec bolje odigrati sa Nenadom koji sem nagomilanih godina, sveze zalecene povrede i nekoliko kilograma viska.

                  Viktorova jucerasnja partija je vredna svake kritike, od igre do stava na terenu.

                  Jednom kada Novak zavrsi ternisku karijeru, po svemu sudeci Srbija ce se u DC opet vratiti bitkama u Evro/Africkoj zoni.
                  Nije ni to tako lose , sa druge strane znali smo se neopisivo radovati kada je Boba igrao QF slama.
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Kazahstan masno plaća očigledno za pobjede u DCu, svi kao u transu igraju te mečeve. Na njihovu žalost, za pobjede im treba još jedan bolji uvezeni singl igrač. Vodili su i protiv Švajcarske 2-1, a trećeg dana pali bez ispaljenog metka. Sutra će se desiti ista stvar.

                    U Zenici Brkić i Bašić okrenuli 0-2 i time vjerovatno riješili meč u našu korist

                    Comment


                    • Svaka čast svima na mišljenju,
                      ali ne može me Bog ubediti da taj dubl nije ruganje tenisu.
                      Zajebancija za penzose.

                      Comment


                      • Ako Novak izjednaci,ne vidim kako ce Viktor sa onakvom igrom do odlucujuceg boda.
                        Similis simili gaudet

                        Comment


                        • Ko igra sutra prvi meč.
                          Kiloster Troicki ili Đoković?

                          Comment


                          • Originally posted by shminka View Post
                            Kazahstan masno plaća očigledno za pobjede u DCu, svi kao u transu igraju te mečeve. Na njihovu žalost, za pobjede im treba još jedan bolji uvezeni singl igrač. Vodili su i protiv Švajcarske 2-1, a trećeg dana pali bez ispaljenog metka. Sutra će se desiti ista stvar.

                            U Zenici Brkić i Bašić okrenuli 0-2 i time vjerovatno riješili meč u našu korist
                            Posto za razliku od Srbije ulazu u tenis, imaju turnire i daju mnogo sansi mladim igracima, ali tesko da ce Popko ili Kabibulin stasati dovoljno brzo da pomognu ovoj trojici.. i ovo sto rade svih ovih godina je sjajno
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                              Ko igra sutra prvi meč.
                              Kiloster Troicki ili Đoković?
                              Neko ko zna šta je dubl ustvari u svijetu tenisa bi valjda trebao znati i ko igra prvi

                              Comment


                              • Originally posted by shminka View Post
                                Neko ko zna šta je dubl ustvari u svijetu tenisa bi valjda trebao znati i ko igra prvi
                                Irony , bro

                                Znaš ono kad pitanje zapravo nije pitanje.
                                Kako se to ono kaže.
                                Retoričko pitanje.
                                Je l' tako?
                                Last edited by Jaqen Hghar; 05-03-16, 18:37.

                                Comment

                                Working...
                                X