Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Davis Cup...

    [quote author=dacha-czv link=topic=1286.msg171421#msg171421 date=1285182764]
    ma pustite Federera,nego jel se oglasava neko povodom ove podloge za finale?
    [/quote]

    Mislim da sam na nekim vestima nacuo (nemoj me drzati za rec) da u Areni nece biti moguce postaviti sljaku.. ili brza podloga ili menjanje odredista (pominjali Sajmiste)
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Re: Davis Cup...

      more kakibe vrancuzi, ima daih silujemo najstrasnije :fc-[ :fc-[ :fc-[
      ps. bas do jaja ovaj smajli: :fc-[
      &*#GI(]

      Comment


      • Re: Davis Cup...

        Nasi su potvrdili da ce sigurno mec biti odigran u Areni, a o podlozi nece da se izjasnjavaju tako rano, jer bi onda i Francuzi imali vremena da se spreme ..

        Comment


        • Re: Davis Cup...

          Nisam nista novo procitala, ali pre 2 dana je bila vest da cemo najverovatnije da ih docekamo na HC, tj. na istoj podlozi kao i Cehe i da je vecina igraca za tu podlogu.

          Evo je i vest
          Tvrda podloga u “Areni”
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Re: Davis Cup...

            [quote author=bojanaBG link=topic=1286.msg171481#msg171481 date=1285229328]
            Nisam nista novo procitala, ali pre 2 dana je bila vest da cemo najverovatnije da ih docekamo na HC, tj. na istoj podlozi kao i Cehe i da je vecina igraca za tu podlogu.

            Evo je i vest
            Tvrda podloga u “Areni”
            [/quote]ne otkrivaj te podatke, otkucace nas tuta bugarin vrancuzima $8#a

            Comment


            • Re: Davis Cup...

              Drustvo, u vezi finala DC-a, zanima me dali ce biti moguce da se karte kupe na Internetu? Jel bilo takve opcije za polufinale? Necu biti u Srbiji u vreme kada ce verovatno ulznice ici u prodaju

              Comment


              • Re: Davis Cup...

                zdravo darcy, dobrodosla/dobrodosao na forum (*#^R^

                Na sajtu beogradske Arene mozes da kupis ulaznice, ja sam ih uvek samo rezervisala preko sajta, ali sam kupovala na blagajni, medjutim postoji i opcija da ih kupis %QWT&W

                http://www.arenabeograd.com/
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Re: Davis Cup...

                  Bojana, hvala ti puno! +*@WT*48*

                  Comment


                  • Re: Davis Cup...

                    Pozdrav Darcy,dobrodosao/dobrodosla (*#^R^

                    Odlican zrijeb,Novak ne mora ni da igra protiv Indusa,mislim da ni Rusi nemaju sta da traze u Areni,Svedjani imaju samo Soderlinga,polufinale je tu ^%@7f
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: Davis Cup...

                      Ko nije gledao.
                      http://www.youtube.com/watch?v=704Zb0OonQ0&feature=player_embedded#!

                      Sasvim sukcesivno...

                      http://www.youtube.com/watch?v=qj27S...p;translated=1

                      Comment


                      • Re: Davis Cup...

                        Tvrda podloga u finalu!
                        http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...;nav_id=461863

                        Kakva greska #%d*
                        Sad su Francuzi favoriti,znamo kako tesko Novak izlazi na kraj sa Tsonga-om,njihov dubl ce sigurno uzeti bod,bice strasno tesko!
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: Davis Cup...

                          Jao majko mila #%d*
                          Nista samo hrabro i finale je uspeh
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Re: Davis Cup...

                            Ma oni to misle da Janko moze da dobije oba meca i Djokovic jedan a dubl i jos jedan da izgubimo.Mada Janku sljaka ne odgovara tako da....imamo sanse ali su sada 50-50 @(*6sd$%
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Re: Davis Cup...

                              I to zbog usr.nog cirkusa,pa doci ce Monfils u Arenu,zar je potreban jos neki cirkuzant,mogli su i da otkazu tom svjetski poznatom cirkusu #%d*
                              Zasto jednostavno,kad moze komplikovano?
                              Francuzi imaju jednog igraca koji moze nesto da uradi na sljaci,sad imaju 4,odabrali smo u korist Francuza,odlicno...
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: Davis Cup...

                                [quote author=bice link=topic=1286.msg173036#msg173036 date=1285779576]
                                Ma oni to misle da Janko moze da dobije oba meca i Djokovic jedan a dubl i jos jedan da izgubimo.Mada Janku sljaka ne odgovara tako da....imamo sanse ali su sada 50-50 @(*6sd$%
                                [/quote]
                                A Janko je strasno siguran,moze on i da izgubi oba meca,onako bi Novak uzeo dva boda lagano,Tsongu smo vidjeli kako igra na sljaci,Simon i Llodra isto veze nemaju,dubl im na sljaci nije ni blizu dobar kao na tvrdoj podlozi,ali izgleda da cirkus odlucuje podlogu,svaka cast savezu na nesposobnosti!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X