Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mark it zer0 View Post
    Blaga kazna?

    A koja je kazna kada upadnes nicim izazvana kao padobranac i optuzis me onako nisko da lazem, i pritom to predstavis kao cinjenicu? To ti je ok?
    Ono je bas ociledno bila sala, kako to nisi video, nije mi jasno
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • I moj odgovor je bio sala.

      Eto, resen nesporazum, sad mozes da mi skines kaznu. Ipak ne zelim da budem oznacen bez razloga i da mi pada reputacija na forumu.
      Last edited by mark !t zer0; 19-11-19, 11:33.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by mark it zer0 View Post
        I moj odgovor je bio sala.

        Eto, resen nesporazum, sad mozes da mi skines kaznu. Ipak ne zelim da budem oznacen bez razloga i da mi pada reputacija na forumu.
        Moraces ipak da sacekas da prodje kazna
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Vazi, to govori o tebi.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Francuska - Japan

            Bein Sports Fr 3
            Bein Sports Mena 8
            Dazn 2 Ger
            M Deportes 3
            Sport TV 4

            Argentina - Cile

            Arena 1 Hr
            Arena 2 Sr
            Bein Sports Mena 9
            Bein Sports Max Fr 4
            Dazn 1 Ger
            M Deportes 1
            Sport TV 3
            Super Tennis
            Telekom Sport 3 Rom

            Kazahstan - Holandija

            Bein Sports Mena 7
            Bein Sports Max Fr 6
            M Deportes 2

            Spanija - Rusija

            Arena 1 Hr
            Arena 2 Sr
            Bein Sprots Fr 3
            Bein Sports Mena 9
            Dazn 2 Ger
            Match! TV
            Super Tennis
            Telekom Sport 3 Rom
            Vamos Spain

            Australija - Kolumbija

            Bein Sports Mena 7
            Bein Sports Max Fr 6
            M Deportes 1

            SAD - Kanada

            Bein Sprots Mena 8
            Bein Sports Max Fr 5
            M Deportes 2

            Conga - Ucijama 6-2 6-1
            Pelja - Dzeri 6-4 6-3
            Kukuskin - Botic 6-2 6-2

            Dejvis Kup je

            sigpic

            Comment


            • Odlican tenis igraju Monfis i Nisioka, gledam na M Deportes i spanski komentator kaze nikad bolja atmosfera na mecevima DC
              M Deportes je inace u full hd 60 fps.
              sigpic

              Comment


              • Kakav tenis Nisioke sad kad se lomi, kad je najvaznije, publika na tribinama egzaltirana, zbog ovoga se voli tenis, spanski komentator kaze impresionante

                Nisioka servira za vodjstvo.

                edit:

                Monfis - Nisioka 5-7

                Kakvu atmosferu prave Argentinci ovo nisu istine
                Last edited by Vladan; 19-11-19, 12:31. Reason: ...
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by mark it zer0 View Post
                  Vazi, to govori o tebi.
                  fašisto
                  Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                  До поновног сусрета, твој Швабо

                  mala H2H 2018/19
                  suicide
                  2019
                  velika H2H 2019/20

                  Comment


                  • I sad niko ni A da kaze Vladanu, posto neumorno troluje, kako samo on zna, ali meni se kaze ne lupaj...e moji vi
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Sta ima ja da mu pricam, necu da se mesam u tvoj posao. A ti razmisli zasto ne smes nista da kazes, ali zato mene smes da kaznis sto nisam razumeo tvoju (glupu) salu.
                      Last edited by mark !t zer0; 19-11-19, 12:36.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Ali ja uopste ne trolujem, postavio sam raspored prenosa, prokomentarisao mec koji pratim i postovao sta kaze komentator, umjesto da dobijem hvalospjeve optuzen sam za trolovanje, svasta
                        sigpic

                        Comment


                        • Kakav poen Nishioke. Resava brat ovo u 2 seta.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Kakvu atmosferu prave Argentinci ovo nisu istine
                            Strašni su, kako su samo nosili košarkaše na svetskom, vidi se da ti ljudi žive za sport. Švarcman im vraća sjajnom igrom, čak je i brejk sad pustio kako bi im produžio uživanje, maestralno
                            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                            До поновног сусрета, твој Швабо

                            mala H2H 2018/19
                            suicide
                            2019
                            velika H2H 2019/20

                            Comment


                            • Pazi, Nisioka gazi, evo brejka i na startu drugog seta, odlican je sa oba krila
                              sigpic

                              Comment


                              • Kako bije Nisioka krv ti jbm, ovo nisu istine kako poklapa ovaj FH
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X