Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • S jedne strane mi je krivo jer sam zeleo da Real ovo ossvoji nakon tolikog posta ipak su oni prevelik klub da cekaju ovoliko,al nema veze,dok mi je s druge strane drago jer je Gvardiola dobio Murinja nakon svih onih carki po medijama i drago mi je sto je ipak lepota fudbala pobedila cvrst i defanzivan fudbal(nije jos uvek ali pravo cudo treba da se desi da Real preokrene)
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Crveni je bio,imao je on jos par jakih startova,oprosteno mu je,ali ono je stvarno bilo krvnicki.Neka se malo i Murinjo spusti na zemlju,sramota je kako je igra,29% posjeda lopte,kad on na svom terenu tako kukavicki igra onda i zasluzuje da ispadne.Ima takve napadace u ekipi,a opet se zatvorio.A stvarno mislim da Pepe nije normalna osoba.Las bolji od Kedire,steta sto propada u Realu,nadam se da ce ga SAF dovesti.
      Sve u svemu zasluzena pobjeda Barselone i vec znamo ucesnike finala,ja sam zelio da to bude Real,jer sam ubijedjen da bi Man pobijedio Reala,ovako ce to tesko ici protiv Barse...
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Dacha View Post
        S jedne strane mi je krivo jer sam zeleo da Real ovo ossvoji nakon tolikog posta ipak su oni prevelik klub da cekaju ovoliko,al nema veze,dok mi je s druge strane drago jer je Gvardiola dobio Murinja nakon svih onih carki po medijama i drago mi je sto je ipak lepota fudbala pobedila cvrst i defanzivan fudbal(nije jos uvek ali pravo cudo treba da se desi da Real preokrene)
        Nije ga Gvardiola dobio,u igri Barse on skoro da i nema uticaj.On samo ima autoritet,sto je jedino bitno za Barsu.Njima takticar i ne treba jer je Krojf uveo isti sistem u sve kategorije i igraci su uvek uigrani i znaju sta treba da rade.Oni su isti fudbal igrali i sa Ronaldinjom i sa Rivaldom i sa Ronaldom i igrace i posle Mesija i ekipe.Njima treba samo autoritet a Gvardiola to ima i tu mu svaka cast na odradjenom poslu.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Prototype View Post
          Ovo si rekao: Krivo mi je sto se Ramos nije bacio na zemlju i valjao, nakon sto ga je Messi zakacio laktom po kolenu!

          Ma nemoj mi reci da ti je krivo, a jeli ti bilo krivo svo ono glumatanje, valjanje i simuliranje Ronalda dok je igrao za Manchu ? Verovatno nije, e zato zasto se javaljas sad to je pitanje
          Ja tebe i dalje ne razumem sto si zapeo za Manchester?!

          Jesu se igrali Barse veceras bacali i valjali po terenu...jesu!

          Ja sam samo zbog toga spomenuo tu situaciju sa Messijem i Ramosem... Bilo mi je krivo jer sam zeleo da vidim reakciju sudije na tu situaciju!

          Comment


          • A Pedro i Buskets su izmislili bacanje po terenu i ciganisanje,tu nema sta da se prica.Buskets pogotovo.
            sigpic

            Comment


            • Mislim da je Buskets i Ronalda zajebo u bacanju po terenu.
              sigpic

              Comment


              • Nash,jeste to sto ti kazes al opet nije ni to lako a i ne moze bas sve to tako da ide bez trenera.A Barselona je dobila,dobio je Gvardiola dok je Real izgubio a samim tim i Murinjo i neizmerno mi je drago zbog toga
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Ne mogu da vjerujem da je Murinjo od Kraljevskog kluba napravio pijačarski klub. Protiv najveceg rivala izaci sa tri zadnja vezna i bez napadaca za klub kao sto je Real je JADNO!

                  Comment


                  • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                    Ja tebe i dalje ne razumem sto si zapeo za Manchester?!

                    Jesu se igrali Barse veceras bacali i valjali po terenu...jesu!

                    Ja sam samo zbog toga spomenuo tu situaciju sa Messijem i Ramosem... Bilo mi je krivo jer sam zeleo da vidim reakciju sudije na tu situaciju!
                    Ma pusti malo sam ja grublje reagovao, umem je tako s'vremena na vreme. Nije Ramos cvecka taj je zasluzio govnjavu motku preko ledja svaki put kad izadje na teren. Klasa od igraca ali smrad od coveka

                    Sto se tice tog bacanja po terenu to ne moze da se spori, Alves i Busqets kao i ona mala pic***a Pedro glume svaku drugu. Alves je barem igracina pa mu se moze iako to mrzim kod njega. Dok ova dva katlonca u pokusaju mi tako idu na zivce da je to strasno posebno Busquets i ne znam kako moze jedan igrac sa imenom Pedrito !!! da bude ispred Affelaya.

                    Comment


                    • Ma neka je on igrao opreznije,mora se tako protiv Barse,ali on je ubio igru danas,pa igracima reala nije bio cilj da dodju do lopte,samo da se odbrane,stvarno jadno.Ni presing,jednostavno u liniji i kao roboti pokrivaju taj dio terena,strasno
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Crveni je bio,imao je on jos par jakih startova,oprosteno mu je,ali ono je stvarno bilo krvnicki.Neka se malo i Murinjo spusti na zemlju,sramota je kako je igra,29% posjeda lopte,kad on na svom terenu tako kukavicki igra onda i zasluzuje da ispadne.Ima takve napadace u ekipi,a opet se zatvorio.A stvarno mislim da Pepe nije normalna osoba.Las bolji od Kedire,steta sto propada u Realu,nadam se da ce ga SAF dovesti.
                        Sve u svemu zasluzena pobjeda Barselone i vec znamo ucesnike finala,ja sam zelio da to bude Real,jer sam ubijedjen da bi Man pobijedio Reala,ovako ce to tesko ici protiv Barse...
                        Zajebao je Murinjo. Isao je na 0:0, eventualno 1:0. Ona postavka bi bila u redu, da Real nema par "diskutabilnih" veznjaka. U onakvoj formaciji Ozil ne moze da da doprinos naprijed, a jos manje pozadi. zato Las mora da radi za pola tima... A sto se tice pepea, ispast' ce da se lozim na njega, ali momak je vec 10 godina na najvecoj sceni, i igra na ratnickoj poziciji, tako da ne treba olako lijepiti etikete. Drzi odbranu portugala bez mrlje, to je radio i u Portu...

                        Comment


                        • Originally posted by Dacha View Post
                          Nash,jeste to sto ti kazes al opet nije ni to lako a i ne moze bas sve to tako da ide bez trenera.A Barselona je dobila,dobio je Gvardiola dok je Real izgubio a samim tim i Murinjo i neizmerno mi je drago zbog toga
                          Za Barsu je jak autoritet dovoljan jer od 11 igraca iz prve postave 8 je iz njihovog podmlatka.U svim generacijama igraju isti fudbal i istu formaciju i onda kad dodju u prvi tim znaju sta i kako.A Pepu svaka cast na autoritetu i dobroj atmosferi u ekipi.Jeste dobio on rezultatski ali ne i takticki.

                          @Vladane i sa Interom je imao mali posed lopte(32%) pa je pokidao Barsu ali ovo za napadace ogromna greska za ovaj mec,jer je morao da ide na pobedu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Inace jedan podatak :

                            Xavi i Real skoro izjednaceni po broju pasova

                            M_G_S : Kvalitet Pepea nije sporan , on je fantastican igrac , u to nema dileme , ali ja isto tako koliko mislim da je fantastican igrac , mislim i da je retardiran , umno bolestan ..
                            Last edited by Dale; 27-04-11, 23:54.
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Ja za ono ne bih dao crveni, znacaj utakmice je veliki, i taj karton je prelomio utakmicu, uzgred i Murinjo je poludeo i na kraju biva iskljucen i to je bio propast, i ocekivao se na kraju barem gol za Barsu, ali dobro, ko zna, fudbal je to, moze biti i 0-5 za Real na Camp Nou

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Za Barsu je jak autoritet dovoljan jer od 11 igraca iz prve postave 8 je iz njihovog podmlatka.U svim generacijama igraju isti fudbal i istu formaciju i onda kad dodju u prvi tim znaju sta i kako.A Pepu svaka cast na autoritetu i dobroj atmosferi u ekipi.Jeste dobio on rezultatski ali ne i takticki.

                                @Vladane i sa Interom je imao mali posed lopte(32%) pa je pokidao Barsu ali ovo za napadace ogromna greska za ovaj mec,jer je morao da ide na pobedu.
                                Imao je,mislim na poluvremenu jos manju,26% ali bar je imao napadace,ovdje nista od toga,a nije bio jedan mec u pitanju kao u kupu i nije se igralo na Nou Kampu,vec na Bernabeu,e pa ako mora kukavicki kuci da igra sa takvim igracima onda i ne zasluzuje prolaz.Sad ce da se otvori na sirini Nou Kampa,petarda u najavi...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X