Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

    Veceras sam ocekivao da Mancester ponizi Inter na Meaci.... Ali tu je revans. Vreme je za konacni pad italijanskog anti-fudbala.

  • #2
    Odg: liga sampiona

    inter-man utd 0:0
    arsenal-roma 1:0
    atl.madrid-porto 2:2
    lion:barcelona 1:1

    Comment


    • #3
      Odg: liga sampiona

      Ma ugazice ih u revansu, ovo je veceras bila samo taktika mogli su da im daju bar jedan gol sigurno. Ovo je bila sigurica veceras da se ne primi gol.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • #4
        Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

        Comment


        • #5
          Odg: liga sampiona

          ronaldo je gllumac i to se odavno zna i jos kada to kaze navijac man utd onda je sigurno tako

          zasto je rooney miljenik navijaca pa zato sto se bori a ovaj kada izgubi loptu ili profula sansu stoji nesto i glumi dok se njegova odbrana bori da ne primi go

          Comment


          • #6
            Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

            Comment


            • #7
              Odg: liga sampiona

              Runi je za mene licno najbolji igrac svijeta i imam bezbroj argumenata da potkrijepim tu tvrdnju. Prvi i najvazniji je da covjek pored toga sto je fantastican napadac, odradi i u odbrani vise od mnogih odbrambenih igraca, pretrci vise od bilo koga na terenu, brz je ko metak unatoc svojoj robusnoj gradji...nije nimalo sebican, sve u svemu sam vrh svjetskog fudbala, a poslozio je i neke stvari u svojj glavi...ne pamtim ni kada je zadnji put dobio crveni karton...ima sigurno dvije sezone...

              Comment


              • #8
                Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

                Comment


                • #9
                  Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

                  Comment


                  • #10
                    Odg: liga sampiona

                    Ocekivao sam pobedu Atletika na Kalderon,ali je Lisandro jos jednom potvrdio klasu!
                    A gol Forlana je vise nego smesan.
                    Tobdzije su mogle da daju baremtri gola Vicici,ali nista od toga.
                    Barselona je pokazala slabosti u igri,i da kada prvi prime gol da imaju velikih problema da stignu prednost rivala,tako je bilo i protiv Espanjola,i protiv Betisa,i protiv Numansije u prvom kolu,oni su jedino izgubili bodove,kada prvi daju gol,protiv Santandera,na Nou Kampu 1:1 je bilo,a i tada su dali gol kasno .
                    Meni je Mancester delovao zbunjeno u drugom poluvremenu,kao da nisu imali resenja za odbranu Intera,nakon mnogo propustenih prilika u prvvih 45 minuta.
                    Napred Liverpool!
                    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                    Comment


                    • #11
                      Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

                      Comment


                      • #12
                        Odg: liga sampiona

                        JA SAM ZA REAL u tom mecu,sporting je u zadnjem mecu lige savladao benficu te su u odlicnoj formi bice tesko bayernu,celsi-juve mislim da ce hidink pokazat svo svoje znanje ali mogao bi mu del piero pomrsiti racune

                        Comment


                        • #13
                          Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

                          Comment


                          • #14
                            Odg: liga sampiona

                            Ma Rafa Benitez je majka za Ligu sampiona, covek zna da postavi formaciju i taktiku uopste fenomenalno za knockout utakmice. Mislim da Real moze tesko protiv njih. Villareal bi trebao komotno da prodje, Sporting i Bayern ce se klati to je bas neizvesno, a Juve i Celsi ja ocekujem tvrd mec sa malo golova i tu ce se verovatno sve resavati u revansu.
                            Nego da se nadovezem na onu pricu o Ronaldu, decko je jadni glumac i mnogo je prepotentan. Ako ode u Real a verovatno hoce bice kao sa Bekamom. Sto se tice Waynea on je moj omiljeni igrac i decko je carina, bori se kao lav na svakom mecu i po meni je kompletniji od Ronalda.
                            Go Red Devils!
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • #15
                              Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

                              Comment

                              Working...
                              X