Strana 1 od 248 1 2 3 11 51 101 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 15 od 3712

Tema: Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

ninoslav vitosevic
    Guest

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Veceras sam ocekivao da Mancester ponizi Inter na Meaci.... Ali tu je revans. Vreme je za konacni pad italijanskog anti-fudbala.

2. Your Google Adsense code here
    fare
    Guest

Odg: liga sampiona

inter-man utd 0:0
    arsenal-roma 1:0
    atl.madrid-porto 2:2
    lion:barcelona 1:1

Mean Motherfucker T-Snell avatar
    Datum registracije
    09.08.2008
    Moć reputacije
    21477135

Ma ugazice ih u revansu, ovo je veceras bila samo taktika mogli su da im daju bar jedan gol sigurno. Ovo je bila sigurica veceras da se ne primi gol.
    http://img1.imagehousing.com/72/2ee14aad60081d5facdab268c3d0b09c.jpg

"The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

Senior Member
    Datum registracije
    05.09.2008
    Moć reputacije
    424

Ja ina?e oboavam Man Utd ali onaj Ronaldo je takav glumac da je to ?udo....igra? krene da starta na njega a on je ve? na podu...
    Inter je propustio ansu ...mislim da ?e Man?ester pro?i bez problema..
    Sudijska trojka mi nije ostavila ba dobar utisak...ipak su ovo moda i dvije najbolje ekipe u Europi trenutno a on sje?e igru svakih 10 sekundi....daje kartone bezveze..da ne govorim za nepostoje?i ofsajd...
    Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

fare
    Guest

ronaldo je gllumac i to se odavno zna i jos kada to kaze navijac man utd onda je sigurno tako

zasto je rooney miljenik navijaca pa zato sto se bori a ovaj kada izgubi loptu ili profula sansu stoji nesto i glumi dok se njegova odbrana bori da ne primi go

Senior Member
    Datum registracije
    05.09.2008
    Moć reputacije
    424

Ma za njega je Runi car......
    ta re?i za ve?eras....mislim da ne?e biti puno golova u Madridu....

groar
    Guest

Runi je za mene licno najbolji igrac svijeta i imam bezbroj argumenata da potkrijepim tu tvrdnju. Prvi i najvazniji je da covjek pored toga sto je fantastican napadac, odradi i u odbrani vise od mnogih odbrambenih igraca, pretrci vise od bilo koga na terenu, brz je ko metak unatoc svojoj robusnoj gradji...nije nimalo sebican, sve u svemu sam vrh svjetskog fudbala, a poslozio je i neke stvari u svojj glavi...ne pamtim ni kada je zadnji put dobio crveni karton...ima sigurno dvije sezone...

Senior Member
    Datum registracije
    05.09.2008
    Moć reputacije
    424

Jeste se uozbinjio u zadnje vrijeme...ne pravi ispade ...izrastao je u pravog igra?a...moda se ne?ete sloiti ali ja nebi imao nita protiv prodaje R

Senior Member
    Datum registracije
    05.09.2008
    Moć reputacije
    424

nita protiv prodaje Ronalda Realu na ljeto...

Active Member Liverpool FC avatar
    Datum registracije
    26.08.2007
    Moć reputacije
    21475409

Ocekivao sam pobedu Atletika na Kalderon,ali je Lisandro jos jednom potvrdio klasu!
    A gol Forlana je vise nego smesan.
    Tobdzije su mogle da daju baremtri gola Vicici,ali nista od toga.
    Barselona je pokazala slabosti u igri,i da kada prvi prime gol da imaju velikih problema da stignu prednost rivala,tako je bilo i protiv Espanjola,i protiv Betisa,i protiv Numansije u prvom kolu,oni su jedino izgubili bodove,kada prvi daju gol,protiv Santandera,na Nou Kampu 1:1 je bilo,a i tada su dali gol kasno .
    Meni je Mancester delovao zbunjeno u drugom poluvremenu,kao da nisu imali resenja za odbranu Intera,nakon mnogo propustenih prilika u prvvih 45 minuta.
    Napred Liverpool!
    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

Senior Member
    Datum registracije
    05.09.2008
    Moć reputacije
    424

Navija?u za Redse protiv Reala...oni su mi najmra ekipa.....
    Par Viljareal-Panstinajkos...uz duno potovanje mislim da nisu na nivou ostalih ekipa u ovoj fazi....mislim da ?e biti malo golova...
    Bajern u gostima... ko zna ,uz njihovu lou formu sve je mogu?e......
    ?elzi protiv Juvea...to je par koji mi zadaje najvie glavobolje...novi trener u ?elziju..moda prorade kona?no....

fare
    Guest

JA SAM ZA REAL u tom mecu,sporting je u zadnjem mecu lige savladao benficu te su u odlicnoj formi bice tesko bayernu,celsi-juve mislim da ce hidink pokazat svo svoje znanje ali mogao bi mu del piero pomrsiti racune

Senior Member
    Datum registracije
    05.09.2008
    Moć reputacije
    424

Sportig je ozbiljna ekipa ali i Bajern se mora jednom trznuti....
    Real je u stranoj formi ali..Liverpul je daleko ozbiljnija ekipa od ve?ine panskih timova protiv kojih Real nije imao problema u zadnjim kolima....

Mean Motherfucker T-Snell avatar
    Datum registracije
    09.08.2008
    Moć reputacije
    21477135

Ma Rafa Benitez je majka za Ligu sampiona, covek zna da postavi formaciju i taktiku uopste fenomenalno za knockout utakmice. Mislim da Real moze tesko protiv njih. Villareal bi trebao komotno da prodje, Sporting i Bayern ce se klati to je bas neizvesno, a Juve i Celsi ja ocekujem tvrd mec sa malo golova i tu ce se verovatno sve resavati u revansu.
    Nego da se nadovezem na onu pricu o Ronaldu, decko je jadni glumac i mnogo je prepotentan. Ako ode u Real a verovatno hoce bice kao sa Bekamom. Sto se tice Waynea on je moj omiljeni igrac i decko je carina, bori se kao lav na svakom mecu i po meni je kompletniji od Ronalda.
    Go Red Devils!
    http://img1.imagehousing.com/72/2ee14aad60081d5facdab268c3d0b09c.jpg

"The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

Senior Member
    Datum registracije
    05.09.2008
    Moć reputacije
    424

dakle skoro svi imaju isto miljenje o Ronaldu...

Strana 1 od 248 1 2 3 11 51 101 ... PoslednjaPoslednja

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •