Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE

    Nije li covek na drugoj slici Hugh Grant? h5g6k8

    Comment


    • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE

      Naravno da jeste Hugh Grant!!! h5g6k8
      "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

      Comment


      • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE

        Koliko je ostario...strasno
        Jel on navijac Fulhama ili?

        Comment


        • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE

          Jeste, on je navijač Fulham-a, ali se često može videti i na Ibrox-u, gde bodri Rangers FC.
          "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

          Comment


          • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE

            Jel potrebno reci ista vise od FERNANDO TORRES!

            Objasnili smo francuskim lalama kako se igra fudbal!
            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

            Comment


            • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE

              Sad ce da vas saceka strasni Fulham ili mocni Standard. &*#GI(]
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                [quote author=Liverpool FC link=topic=1259.msg119180#msg119180 date=1268949785]
                Jel potrebno reci ista vise od FERNANDO TORRES!

                Objasnili smo francuskim lalama kako se igra fudbal!
                [/quote]
                Uuuuuuuuuuuuuuu kako ste mocni,objasnili ste Lilu neke stvari,bravo vam ga,strasna ste ekipa &*#GI(]
                Koliko ono godine niste uzeli PL? (%fsd%&j
                sigpic

                Comment


                • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                  [quote author=Vladan link=topic=1259.msg119186#msg119186 date=1268950190]
                  [quote author=Liverpool FC link=topic=1259.msg119180#msg119180 date=1268949785]
                  Jel potrebno reci ista vise od FERNANDO TORRES!

                  Objasnili smo francuskim lalama kako se igra fudbal!
                  [/quote]
                  Uuuuuuuuuuuuuuu kako ste mocni,objasnili ste Lilu neke stvari,bravo vam ga,strasna ste ekipa &*#GI(]
                  Koliko ono godine niste uzeli PL? (%fsd%&j
                  [/quote]

                  Koliko dugo nas niste pobedili?
                  Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                  Comment


                  • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                    [quote author=Liverpool FC link=topic=1259.msg119187#msg119187 date=1268950523]
                    Koliko dugo nas niste pobedili?
                    [/quote]
                    Ja sam prvi postavio pitanje,kulturno je da se na isto i odgovoris,jos si ti moderator,imas uticaja po netu,ne samo na ovom forumu,respektabilan si lik i na mnogim drugim,ocekivao sam malo vise profesionalizma.
                    Nismo vas odavno pobijedili,ali ponekad osvojimo tu PL $#^%RT
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                      [quote author=Vladan link=topic=1259.msg119189#msg119189 date=1268950746]
                      [quote author=Liverpool FC link=topic=1259.msg119187#msg119187 date=1268950523]
                      Koliko dugo nas niste pobedili?
                      [/quote]
                      Ja sam prvi postavio pitanje,kulturno je da se na isto i odgovorsi,jos si ti moderator,imas uticaja po netu,ne samo na ovom forumu,respektabilan si lik i na mnogim drugim,ocekivao sam malo vise profesionalizma.
                      Nismo vas odavno pobijedili,ali ponekad osvojimo tu PL $#^%RT
                      [/quote]
                      Oko 20 godina.
                      No sa ovakvim pametnim likom na klupi necemo je ni osvojiti,niti bilo sta rugo,tako da smo mi sreciiiiiiiiiiiiiiii,a uprava jos voli da jede koziji sir sto spanac donosii sa sela od rodbine,iii de nam kraj
                      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                      Comment


                      • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                        [quote author=Liverpool FC link=topic=1259.msg119190#msg119190 date=1268951038]
                        Oko 20 godina.
                        No sa ovakvim pametnim likom na klupi necemo je ni osvojiti,niti bilo sta rugo,tako da smo mi sreciiiiiiiiiiiiiiii,a uprava jos voli da jede koziji sir sto spanac donosii sa sela od rodbine,iii de nam kraj
                        [/quote]
                        Pa niste odavno uzeli PL,LFC je prosjecna ekipa,,tu nema price,slicno kao Valencia u Primeri @(*6sd$%
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                          [quote author=Vladan link=topic=1259.msg119193#msg119193 date=1268951343]
                          [quote author=Liverpool FC link=topic=1259.msg119190#msg119190 date=1268951038]
                          Oko 20 godina.
                          No sa ovakvim pametnim likom na klupi necemo je ni osvojiti,niti bilo sta rugo,tako da smo mi sreciiiiiiiiiiiiiiii,a uprava jos voli da jede koziji sir sto spanac donosii sa sela od rodbine,iii de nam kraj
                          [/quote]
                          Pa niste odavno uzeli PL,LFC je prosjecna ekipa,,tu nema price,slicno kao Valencia u Primeri @(*6sd$%
                          [/quote]

                          Mislim da bi trebao pogledati moj post u PDF Francuska liga,i zakljuciti da je ovo tuzan dan za fudbal.
                          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                          Comment


                          • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                            Tuzan dan za fudbal zato sto je umro neki navijac?Pa ljudi umiru svaki dan,a nek bar pola njih navija za neki klub.To nije razlog da se ne prepirete.



                            [quote author=T-Mac link=topic=1259.msg119182#msg119182 date=1268949881]
                            Sad ce da vas saceka strasni Fulham ili mocni Standard. &*#GI(]
                            [/quote]

                            Totot,reci mu,reci +*@WT*48*

                            Comment


                            • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                              Dajte Barsu da se igramoooooooooooooooooo


                              A onda na Inter u polufinalu,i na Bernabeu sa Bordoom +*@WT*48*

                              Comment


                              • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                                [quote author=dart gunner link=topic=1259.msg119212#msg119212 date=1268998619]
                                Dajte Barsu da se igramoooooooooooooooooo


                                A onda na Inter u polufinalu,i na Bernabeu sa Bordoom +*@WT*48*
                                [/quote]
                                Ako je vi ne izbacite,niko nece. @(*6sd$%
                                Nadam se da ce biti tako,a onda bi vam mi u finalu opet objasnili neke stvari $#^%RT
                                Dobar zrijeb za Man-a,prvo Bajern,posle toga Bordo ili Lion,put do finala je otvoren.
                                Inter je dobro prosao u 1/4 finalu,izbacice oni CSKA,ali mislim da u polufinalu nemaju sta da traze, ni protiv Barse, ni protiv Arsenala @(*6sd$%
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X