Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Odg: liga sampiona

    otprilike

    Comment


    • #32
      Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

      Comment


      • #33
        [/quote]



        slazem se s vecinom ja bih volio prolaz reala,te liona i viljareala a s ostalim se otprilie slazem

        Comment


        • #34
          [/quote]



          slazem se s vecinom ja bih volio prolaz reala,te liona i viljareala a s ostalim se otprilie slazem
          [/quote]
          ja se slazem sa faretom,s tim sto bi,i ako dosta postujem viljareal,voleo da prodje panatainainkos,posto bi arsenal-u trebalo da bude lakse sa njima,ako ih eventualno izvuku..

          Comment


          • #35
            [/quote]
            Gol Forlana i asistencija Maxija Rodrigeza!
            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

            Comment


            • #36
              Odg: liga sampiona

              ne verujem...mada navijam za njih,mislim da ce porto proci,zbog 2 gola u gostima...bice 1-1,ili 2-2...

              Comment


              • #37
                Odg: liga sampiona

                Bajern- Sporting:
                Vec odavno poznato ko prolazi u ovoj utakmici.

                Juve-?elsi:
                ?elsi

                Panatinajkos-Viljareal:
                Viljareal

                Liverpul-Real:
                Volio bih da Real pro?e,ali objektivno gledano vece su sanse za Liverpool

                Barselona-Lion:
                Barcelona

                Man U-Inter:
                Man U

                Roma-Arsenal:
                Arsenal

                Porto-Atletiko:
                Atletiko,mada ce biti izuzetno gusto.

                Comment


                • #38
                  Odg: liga sampiona

                  2:0 za liverpool...razumem ja da oni imaju mnogo odanih navijaca na ovim prostorima,koji su poceli naviaju za njih zbog starijih generacija koje su kidale...ono sto ne razumem je kako neko moze SADA da pocne na navija za klub koji igra ovako sugavo...jos jedared nepostojeci penal,i jos jedared ubijanje protivnickih fudbalera samo da bi se doslo do lopte...ja protiv liverpool-a kao kluba,zaista nemam nista protiv,ali zato imam protiv ovakve igre,i pogotovo trenera,i ne verujem da nijedan pravi navijac liverpoola moze da iskreno kaze da je zadovoljan rafom i igrom koju ova ekipa demonstrira...JAO I celzi izjednacio...ima li kraja agoniji??

                  Comment


                  • #39
                    Odg: liga sampiona

                    [quote author=dart gunner link=topic=1259.msg54148#msg54148 date=1236718309]
                    2:0 za liverpool...razumem ja da oni imaju mnogo odanih navijaca na ovim prostorima,koji su poceli naviaju za njih zbog starijih generacija koje su kidale...ono sto ne razumem je kako neko moze SADA da pocne na navija za klub koji igra ovako sugavo...jos jedared nepostojeci penal,i jos jedared ubijanje protivnickih fudbalera samo da bi se doslo do lopte...ja protiv liverpool-a kao kluba,zaista nemam nista protiv,ali zato imam protiv ovakve igre,i pogotovo trenera,i ne verujem da nijedan pravi navijac liverpoola moze da iskreno kaze da je zadovoljan rafom i ekipom...JAO I celzi izjednacio...ima li kraja agoniji??
                    [/quote]

                    I to Celziju je ponisten cist gol u prvom poluvremenu,posle suta Drogbe.Celzi sada mora primiti dva gola da bi Juve prosao dalje.
                    Gus Hidink je stvarno cudotvorac.

                    Comment


                    • #40
                      Odg: liga sampiona

                      [quote author=otpravnik link=topic=1259.msg54151#msg54151 date=1236718599]
                      [quote author=dart gunner link=topic=1259.msg54148#msg54148 date=1236718309]
                      2:0 za liverpool...razumem ja da oni imaju mnogo odanih navijaca na ovim prostorima,koji su poceli naviaju za njih zbog starijih generacija koje su kidale...ono sto ne razumem je kako neko moze SADA da pocne na navija za klub koji igra ovako sugavo...jos jedared nepostojeci penal,i jos jedared ubijanje protivnickih fudbalera samo da bi se doslo do lopte...ja protiv liverpool-a kao kluba,zaista nemam nista protiv,ali zato imam protiv ovakve igre,i pogotovo trenera,i ne verujem da nijedan pravi navijac liverpoola moze da iskreno kaze da je zadovoljan rafom i ekipom...JAO I celzi izjednacio...ima li kraja agoniji??
                      [/quote]

                      I to Celziju je ponisten cist gol u prvom poluvremenu,posle suta Drogbe.Celzi sada mora primiti dva gola da bi Juve prosao dalje.
                      Gus Hidink je stvarno cudotvorac.
                      [/quote]
                      moj ,nakon wengera omiljeni trener..ali on do sada u celziju nije pokazao apsolutno nista...sa ovako skupim timom,oni bi morali bolje...jedino sto je guus uradio je malo popravio samopouzdanje igraca,i to pogotovo drogbi...posle prvog narednog poraza ima da puknu,videcete..

                      Comment


                      • #41
                        Odg: liga sampiona

                        Nemanja Vidi?.

                        Comment


                        • #42
                          Odg: liga sampiona

                          Italijani svi ispali. Nema nikog u osam najboljih.I neka ih nema.
                          Toliko o kvalitetu italijanske lige.

                          Comment


                          • #43
                            Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

                            Comment


                            • #44
                              Odg: liga sampiona

                              e kad je zreb za cetvrtfinale?

                              Comment


                              • #45
                                Odg: liga sampiona

                                20.marta

                                Comment

                                Working...
                                X