Strana 3 od 248 PrvaPrva 1 2 3 4 5 13 53 103 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 45 od 3712

Tema: Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

fare
    Guest

Odg: liga sampiona

otprilike

2. Your Google Adsense code here
    Senior Member
    Datum registracije
    05.09.2008
    Moć reputacije
    424

Dakle Bajern- Sporting.... ta re?i......pitanje je kakav ?e sastav iza?i ali vabe su vabe ,morao bi do?i kec

Juve-?elsi...navija?u za 1-0 i penale......teko da ?e biti puno golova,?elzi je ponovo u formi ali i Juve odigra dobro u zadnje vrijeme

Panatinajkos-Viljareal,navija?u za Grke mada je X-X najrealnije,

Liverpul-Real ...zbog moje poznate netrpeljivosti ka Realu predvi?am prolaz Liverpula i vjerovatno 0-2 gola

Barselona-Lion ...Dolazi Barsa iz keca...

Man U-Inter.....ovo mi je najtei par...obe ekipe volim i cijenim...0-0 i penali

Roma-Arsenal X i prolazak Arsenala

Porto-Atletiko....mislim da atletiko ima snage da ih pro?e...
    Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

fare
    Guest

[quote author=DANIJEL BL link=topic=1259.msg54071#msg54071 date=1236668799]
    Dakle Bajern- Sporting.... ta re?i......pitanje je kakav ?e sastav iza?i ali vabe su vabe ,morao bi do?i kec

Juve-?elsi...navija?u za 1-0 i penale......teko da ?e biti puno golova,?elzi je ponovo u formi ali i Juve odigra dobro u zadnje vrijeme

Liverpul-Real ...zbog moje poznate netrpeljivosti ka Realu predvi?am prolaz Liverpula i vjerovatno 0-2 gola

[/quote]

slazem se s vecinom ja bih volio prolaz reala,te liona i viljareala a s ostalim se otprilie slazem

Active Member dart gunner avatar
    Datum registracije
    01.05.2008
    Moć reputacije
    21475329

[quote author=fare link=topic=1259.msg54074#msg54074 date=1236673493]

[/quote]

slazem se s vecinom ja bih volio prolaz reala,te liona i viljareala a s ostalim se otprilie slazem
    [/quote]
    ja se slazem sa faretom,s tim sto bi,i ako dosta postujem viljareal,voleo da prodje panatainainkos,posto bi arsenal-u trebalo da bude lakse sa njima,ako ih eventualno izvuku..

Active Member Liverpool FC avatar
    Datum registracije
    26.08.2007
    Moć reputacije
    21475409

[/quote]
    Gol Forlana i asistencija Maxija Rodrigeza!
    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

Datum registracije
    01.05.2008
    Moć reputacije
    21475329

ne verujem...mada navijam za njih,mislim da ce porto proci,zbog 2 gola u gostima...bice 1-1,ili 2-2...

Active Member
    Datum registracije
    07.05.2008
    Moć reputacije
    466

Bajern- Sporting:
    Vec odavno poznato ko prolazi u ovoj utakmici.

Juve-?elsi:
    ?elsi

Panatinajkos-Viljareal:
    Viljareal

Liverpul-Real:
    Volio bih da Real pro?e,ali objektivno gledano vece su sanse za Liverpool

Barselona-Lion:
    Barcelona

Man U-Inter:
    Man U

Roma-Arsenal:
    Arsenal

Porto-Atletiko:
    Atletiko,mada ce biti izuzetno gusto.

Datum registracije
    01.05.2008
    Moć reputacije
    21475329

2:0 za liverpool...razumem ja da oni imaju mnogo odanih navijaca na ovim prostorima,koji su poceli naviaju za njih zbog starijih generacija koje su kidale...ono sto ne razumem je kako neko moze SADA da pocne na navija za klub koji igra ovako sugavo...jos jedared nepostojeci penal,i jos jedared ubijanje protivnickih fudbalera samo da bi se doslo do lopte...ja protiv liverpool-a kao kluba,zaista nemam nista protiv,ali zato imam protiv ovakve igre,i pogotovo trenera,i ne verujem da nijedan pravi navijac liverpoola moze da iskreno kaze da je zadovoljan rafom i igrom koju ova ekipa demonstrira...JAO I celzi izjednacio...ima li kraja agoniji??

Member
    Datum registracije
    25.12.2008
    Moć reputacije
    403

[quote author=dart gunner link=topic=1259.msg54148#msg54148 date=1236718309]
    2:0 za liverpool...razumem ja da oni imaju mnogo odanih navijaca na ovim prostorima,koji su poceli naviaju za njih zbog starijih generacija koje su kidale...ono sto ne razumem je kako neko moze SADA da pocne na navija za klub koji igra ovako sugavo...jos jedared nepostojeci penal,i jos jedared ubijanje protivnickih fudbalera samo da bi se doslo do lopte...ja protiv liverpool-a kao kluba,zaista nemam nista protiv,ali zato imam protiv ovakve igre,i pogotovo trenera,i ne verujem da nijedan pravi navijac liverpoola moze da iskreno kaze da je zadovoljan rafom i ekipom...JAO I celzi izjednacio...ima li kraja agoniji??
    [/quote]

I to Celziju je ponisten cist gol u prvom poluvremenu,posle suta Drogbe.Celzi sada mora primiti dva gola da bi Juve prosao dalje.
    Gus Hidink je stvarno cudotvorac.

Datum registracije
    01.05.2008
    Moć reputacije
    21475329

[quote author=otpravnik link=topic=1259.msg54151#msg54151 date=1236718599]
    [quote author=dart gunner link=topic=1259.msg54148#msg54148 date=1236718309]
    2:0 za liverpool...razumem ja da oni imaju mnogo odanih navijaca na ovim prostorima,koji su poceli naviaju za njih zbog starijih generacija koje su kidale...ono sto ne razumem je kako neko moze SADA da pocne na navija za klub koji igra ovako sugavo...jos jedared nepostojeci penal,i jos jedared ubijanje protivnickih fudbalera samo da bi se doslo do lopte...ja protiv liverpool-a kao kluba,zaista nemam nista protiv,ali zato imam protiv ovakve igre,i pogotovo trenera,i ne verujem da nijedan pravi navijac liverpoola moze da iskreno kaze da je zadovoljan rafom i ekipom...JAO I celzi izjednacio...ima li kraja agoniji??
    [/quote]

I to Celziju je ponisten cist gol u prvom poluvremenu,posle suta Drogbe.Celzi sada mora primiti dva gola da bi Juve prosao dalje.
    Gus Hidink je stvarno cudotvorac.
    [/quote]
    moj ,nakon wengera omiljeni trener..ali on do sada u celziju nije pokazao apsolutno nista...sa ovako skupim timom,oni bi morali bolje...jedino sto je guus uradio je malo popravio samopouzdanje igraca,i to pogotovo drogbi...posle prvog narednog poraza ima da puknu,videcete..

Active Member
    Datum registracije
    05.09.2006
    Moć reputacije
    21475381

Nemanja Vidi?.

2008. SK Nfl.com Fantasy Champion

ninoslav vitosevic
    Guest

Italijani svi ispali. Nema nikog u osam najboljih.I neka ih nema.
    Toliko o kvalitetu italijanske lige.

Senior Member
    Datum registracije
    05.09.2008
    Moć reputacije
    424

Pa dalo bi se tu ta re?i,svi su izvukli engleske ekipe koje su u ovom momentu objektivno ja?e.
    Da su izvukli viljareal,panatinajkos,porto,atletiko.. teko bi svi ispali....
    Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

Datum registracije
    01.05.2008
    Moć reputacije
    21475329

e kad je zreb za cetvrtfinale?

Active Member Layzick avatar
    Datum registracije
    31.07.2008
    Moć reputacije
    485