Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Odg: liga sampiona

    Danijele ja ne mislim tako. Naprotiv, mislim da je Ronaldo ubedljivo najvazniji igrac Mancestera. Ukoliko Ro ode u Real , Fergi bi mogao imati gadan problem. Pa nije ga uzalud, za vreme Eura, moljakao da ostane.

    Eventualno, mogao bi supertalentovani Nani da ga zameni, koji nekako, nije imao prostora do sada.

    Comment


    • #17
      [/quote]

      Ja ne volim ni Liverpul ni Real ali cu u ovom mecu navijati za Liverpul posto mi je Real najomrazenija ekipa na svetu.Ne mogu da ih smislim.
      Veceras ocekujem remi ili minimalnu pobedu Reala ali isto tako i prolazak Liverpula u narednu rundu.Jer ce ih dobiti na Enfildu.

      Mislim da ce veceras pobediti Viljareal ali isto tako mislim da moze biti gusto u Atini ako Viljareal veceras ne ostvari povoljan rezultat.Nijanse su u pitanju ali mislim da Viljareal ima vise sansi za prolazak.

      Sporting je u solidnoj formi a Bajern ne moze da se sastavi u drugom delu sezone.Ali ipak je ovo druga prica Bajern ima obavezu da se dokaze i uradice to u ovom mecu.Proradice Svajni,Riberi ili onaj mutavi Toni ce na neki samo njemu poznat nacin dati neki gol i Bajern ce proci.

      A mec Celzi - Juve ce biti vrlo interesantan.Navijam za Celzi i posto znam da Hidink pozitivno utice na bilo koji klub ili reprezentaciju ocekujem prolaz Plavaca.

      Comment


      • #18
        [/quote]

        Potpuno se slazem vecina ga ne voli zato sto se ponasa i izgleda pederski i zato sto ponekad simulira ali ipak je on najbolji igrac na svetu.u to nema sumnje.Jedino u ovom trenutku moze Leo Mesi da se sa njim poredi i niko vise.Nadam se da nece otici u Real jer ce Real sa njim biti mnogo jaci tim nego sto su sada.

        Comment


        • #19
          Odg: liga sampiona

          Po meni veceras bi trebalo da pobedi Bajern
          Viljareal 3+ pobeda podmornice,uz asisteciju Sene
          Liverpool 2-3 bice zanimljivo
          Celsi Juve 0-2
          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

          Comment


          • #20
            Odg: liga sampiona

            daj ba man utd ce svatiti sta su propustili sto ga nisu prodali koad jer real nudio 100 miliona i vise,a na kraju ce ga prodat za 15-20 miliona eura a mancesteru u medjuvremenu nece nista narocito pomoc,nasli bi zamjenu lahko i prodace ga za te novce samo zato sto je bio proglasen najboljim na svijetu,a mancester da ga je prije prodao mogao je kupiti 5-6 isto kvalitenih igraca.Neko se nece sloziti ali zapamtite ovaj post kada ga prodaju za 15-20 miliona.

            Comment


            • #21

              Comment


              • #22
                Odg: liga sampiona

                Ne mogu da verujem sta govori Stojanovic sa B92... GLUP FAUL! Kao da komentarise tekmu ispred zgrade....

                Marjane, Marjane ovakvi skupljaju aplauze....


                MARJAN zakon, kakav gospodin, ovo su pravi diletanti u poredjenju sa njim

                Comment


                • #23
                  [/quote]
                  Nije Stojanovic vec Milan Boskovic.
                  Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                  Comment


                  • #24
                    Odg: liga sampiona

                    U pravu si... Pardon. Izvinjavam se Stojanovicu. Da, Stojanovic je na RTSu jos od Eura. A ovo je Boskovic....

                    Comment


                    • #25
                      Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

                      Comment


                      • #26
                        Odg: liga sampiona

                        ja mislim da postoje realne sanse da vidimo 7,ako ne i 8 remija sutra i prekosutra

                        Comment


                        • #27
                          Odg: liga sampiona

                          tesko ali sve je moguce

                          Comment


                          • #28
                            Odg: liga sampiona

                            [quote author=dart gunner link=topic=1259.msg54021#msg54021 date=1236628024]
                            ja mislim da postoje realne sanse da vidimo 7,ako ne i 8 remija sutra i prekosutra
                            [/quote]Cuti brate nemoj da baksuziras, nece onda nista doci na kladionici! ;)
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • #29
                              Odg: liga sampiona

                              [quote author=Tmac link=topic=1259.msg54044#msg54044 date=1236632653]
                              [quote author=dart gunner link=topic=1259.msg54021#msg54021 date=1236628024]
                              ja mislim da postoje realne sanse da vidimo 7,ako ne i 8 remija sutra i prekosutra
                              [/quote]Cuti brate nemoj da baksuziras, nece onda nista doci na kladionici! ;)
                              [/quote]
                              pesimizmom do pobede!!!!

                              Comment


                              • #30
                                Odg: liga sampiona

                                [quote author=dart gunner link=topic=1259.msg54056#msg54056 date=1236633401]
                                [quote author=Tmac link=topic=1259.msg54044#msg54044 date=1236632653]
                                [quote author=dart gunner link=topic=1259.msg54021#msg54021 date=1236628024]
                                ja mislim da postoje realne sanse da vidimo 7,ako ne i 8 remija sutra i prekosutra
                                [/quote]Cuti brate nemoj da baksuziras, nece onda nista doci na kladionici! ;)
                                [/quote]
                                pesimizmom do pobede!!!!
                                [/quote]
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X