Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vidis kako moze sve da se resi u 3 minuta majku mu...
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Da, bila je sreća, on je SAMO baš to hteo i uspelo mu, gle čuda !! Jbt, ne mogu da verujem šta neki ljudi pišu .. Razumem da je ovo forum i razmena mišljenja i sve to, ali ovakve nebuloze mi nisu jasne ..

      Comment


      • Jel ovo T-Mac,nije on prije ovako rjesavao sukobe,gubi autoritet

        Uglavnom drago mi je sto se Fergusonu nece ostvariti zelja da on stigne Liverpool po broju europskih titula.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Mancester je odigrao kukavicki!Kada Mesi primi loptu niko da mu pridje nije smeo.Jedino su se borili Runi i Valensija,ostali su bili bas losi.Ne moze se onako protiv Barse...
          Jedan je Obradovic Zarko!

          Comment


          • Markoni nisam rekao na šut nego kako je lopta došla kod njega ....koliko grešaka su napravili igrači pre njegovog dodira ali ajde povlačim se ...
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Puno taktickih gresaka pre svega.Gigs je igrao celu utkamicu a bio je nesto nadrkan i lose je igrao,Skols koga je ubacio je takodje bio takav,Nani prekasno dobio sansu,Berbatova nije bilo ni na klupi...
              Jedan je Obradovic Zarko!

              Comment


              • Originally posted by Gangrena View Post
                sreća je bila jedan od manjih faktora u utakmici (golovi David Vilje i Mesija sa 20 metara) ako moram da budem precizan.
                To je znanje ;)

                Comment


                • Pa, znam, ali nije sreća, ako Barsini igrači iz napada sve vreme pritiskaju odbranu, onda mora neka lopte da dođe kao što je legla Vilji ..

                  Comment


                  • Originally posted by Gangrena View Post
                    Markoni nisam rekao na šut nego kako je lopta došla kod njega ....koliko grešaka su napravili igrači pre njegovog dodira ali ajde povlačim se ...
                    Po tebi ispada da je 99% golova u fudbalu plod srece,na ovaj ili onaj nacin.Greske se stalno desavaju,svaki gol koji padne je plod neke greske,pa makar i najsitnije.Glupo je pricati o tome.Barsa je bila toliko bolja da je 3:1 sjajan rezultat za MU

                    Comment


                    • Manda, prva osoba na koju sam pomislio nakon isteka 90. minuta utakmice si ti! Hteo sam da u mislima budem uz najodanije navijače Mančestera Utd, kojima i ja pripadam... Pomislio sam i na Miloolju i neke druge... Ali, sport je to, ovoga puta pobedio je bolji tim. Eto, želeo sam samo da to podelim s tobom, sve najbolje!

                      "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                      Comment


                      • Krletu je ovo bilo upuceno
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Mesi jeste dobar igrac, ali po mom misljenju nije bolji ni od Ronalda ni od Zidana, treba jos da se radi, naravno da ima potencijala, mlad je

                          Comment


                          • Interesantan podatak. U prethodne 4 god MU je gubio u LS samo od timova cije ime pocinje na B(arsa, ajern, esiktas).

                            Inače Aca Stojanović nas je poštedeo tog podatka, a on inače ima profil na Twitter-u

                            http://twitter.com/#!/acastop
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Originally posted by Krle View Post
                              Interesantan podatak. U prethodne 4 god MU je gubio u LS samo od timova cije ime pocinje na B(arsa, ajern, esiktas).

                              Inače Aca Stojanović nas je poštedeo tog podatka, a on inače ima profil na Twitter-u

                              http://twitter.com/#!/acastop
                              Mnogo bitan podatak

                              Comment


                              • Originally posted by Krle View Post
                                Interesantan podatak. U prethodne 4 god MU je gubio u LS samo od timova cije ime pocinje na B(arsa, ajern, esiktas).

                                Inače Aca Stojanović nas je poštedeo tog podatka, a on inače ima profil na Twitter-u

                                http://twitter.com/#!/acastop
                                Svima ce im se osvetiti vremenom, i dalje ne mogu da verujem kako su napravili kikseve kod drugog i treceg gola.Prvi mogu donekle da shvatim, al ova druga dva nikako.I Barsa je znala da to surovo kazni.
                                Acina profil slika je bas smekerska.

                                Comment

                                Working...
                                X