Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Prototype View Post
    By the fucking International Federation of Football History&Statistics Buffon je proglasen najboljim golmanom dekade 2000-2009 Pozz batice

    Comment


    • Originally posted by Prototype View Post
      By the fucking International Federation of Football History&Statistics Buffon je proglasen najboljim golmanom dekade 2000-2009 Pozz batice
      Jesam li ja igdje napisao da je Cech najbolji golman decenije??????
      ja sam rekao da je u top3 zadnjih godina i tacka, nema smisla vise pricati o tome......
      naravno da je buffon veci golman i legenda, to sve stoji, ali zadnjih godina forma mu je drasticno opala....

      Comment


      • Originally posted by tata Mumi View Post
        Jesam li ja igdje napisao da je Cech najbolji golman decenije??????
        ja sam rekao da je u top3 zadnjih godina i tacka, nema smisla vise pricati o tome......
        naravno da je buffon veci golman i legenda, to sve stoji, ali zadnjih godina forma mu je drasticno opala....
        Pa, cekaj sada ko je bolji Bufon ili Ceh?

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Pa, cekaj sada ko je bolji Bufon ili Ceh?
          cech trenutno i par godina unazad..bolji od buffona!!!!

          Comment


          • Ma koji Ceh,Djidji ne moze da se poredi sa njim,naravno da je Djidji bolji ;)
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Jedan je Rene The Scorpion Higuita
              sigpic

              Comment


              • Hehehe .. Ma, da .. Kamerunci to znaju najbolje !

                Comment


                • Ma Bufon nije branio posteno zadnjih 4-5godina,inace ovu raspravu nastavite u temi Opsta fudbalska diskusija.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Au oko cega vi raspravljate
                    Barsa - Mancester finale u najavi
                    sigpic

                    Comment


                    • Barsa u sredu dosta oslabljena u odbrani. Pored već odsutnog Abidala, pod znakom pitanja i Puyol, Maxwell i Milito. Jedini spremni Pique i Dani Alves.

                      Veliki hendikep za Barselonu. Moraće možda Mascherano ili Busquets da pređu na štopera, a možda i Fontas zaigra, mada je to manje verovatno...
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment




                      • Stvarno mislis da je Pique spreman,sta on radi svaku noc,moraju ga prepone boliti

                        Vidjet cemo Mourinho je genije kad su u pitanju ove utakmice na izbacivanje i ja dajem prednost Realu.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • To je samo maska, znaju svi da Pique voli Ibru

                          Zaboravio sam da napišem da je i Adriano povređen!
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment




                          • Mančester junajted je favorit u polufinalu Lige šampiona protiv Šalkea. "Crvenim đavolima" na putu ka četvrtoj tituli prvaka Evrope stoji klub, koji u vitrinama ima samo jedan evro trofej (Kup UEFA 1997).

                            Prvi meč igraće se u utorak u Gelzenkirhenu.

                            Ipak, u Mančesteru se ne razmeću izjavama. Kapiten Nemanja Vidić upozorava na snagu protivnika i tvrdnju potkrepljuje činjenicama.

                            "Ekipa koja Interu pet puta zatrese mrežu na njegovom terenu zaslužuje maksimalan respekt. Uostalom, kad dođete do polufinala najjačeg takmičenja onda znate da ne može biti lako", izjavio je srpski reprezentativac.

                            Junajted želi u treće finale Lige šampiona u poslednje četiri godine, ali da bi to uradio moraće da razbije "nemački kompleks".

                            Klub sa Old Traforda je do sada dva puta u polufinalu ispadao od nemačkih timova. Prvo od Borusije iz Dortmunda 1997. godine, a zatim od Bajera iz Leverkuzena pet godina kasnije.

                            Da nemački klubovi nikako ne odgovoraju ekipi Aleksa Fergusona potvrđuje i prošlogodišnja eliminacija od Bajerna, ali u četvrtfinalu.

                            "Uživam u kritičnoj fazi sezone kada se odlučuje hoćemo li osvojiti trofeje koje toliko želimo", rekao je Ferguson, čiji tim vodi u Premijer ligi i blizu je rekordne 19. titule.

                            Junajted je minulog vikenda pobedio Everton 1:0, a Ferguson čak uspeo da odmori Vidića, Kerika, Parka, Evru i Gigsa. Za duel sa Šalkeom opet ima na raspolaganju oporavljenog Flečera, ali neće igrati bolesni Berbatov.




                            Sa druge strane Šalke je kod kuće izgubio od Kajzerslauterna minimalnim rezultatom, a trener Ralf Rangnik takođe je odmarao nekoliko najvažnijih igrača.

                            Najveći adut Šalkea Raul Gonzales raduje se mečevima sa Mančesterom i priznaje da sanja finale na Vembliju.

                            "To bi bilo ostvarenje sna, još kad bi nam rival bio Real Madrid", rekao je legendarni napadač "kraljevskog kluba".



                            ŠALKE: Nojer, Ušida, Hovedes, Mecelder, Sarpei, Papadopulos, Matip, Baumjohan, Farfan, Raul, Edu.

                            MANČESTER JUNAJTED: Van der Sar, O'Šej, Ferdinand, Vidić, Evra, Kerik, Flečer, Park, Gigs, Runi, Hernandez.

                            SUDIJA: Karlos Velasko (Španija).

                            Fudbaleri Šalkea ugostiće sutra u Gelzerkinhenu Mančester junajted u prvom meču polufinala Lige šampiona, a treneri oba tima rekli su da s nestrpljenjem očekuju početak utakmice.


                            http://www.mondo.rs/s204262/Sport/Sp...et_komada.html
                            Last edited by Il Capitano; 26-04-11, 15:13.
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Nadam se pobjedi veceras,onda lagano da se posvetimo rjesecnju prvenstva i onda finale LS,i sumarum dvije titule Mancestera.
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Jel moguce da nece poceti ni Nani , ni Valencia
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X