Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

    PSV-Sampdoria 1:1
    sigpic

    Comment


    • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

      Zna li neko kada ima pregled LE?
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

        Ima pregled, u CG je odma posle meceva @(*6sd$%
        sigpic

        Comment


        • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

          Ako imas OBN , u 1
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

            Mislio sam na B92. @(*6sd$% OBN imam samo mi je to kasno idem sutra u 1. smenu
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

              Konacno iole dobra igra Liverpula,o hvala Bogu!
              Mada moze dosta bolje!
              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

              Comment


              • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                [quote author=Liverpool FC link=topic=1259.msg169575#msg169575 date=1284671420]
                Konacno iole dobra igra Liverpula,o hvala Bogu!
                Mada moze dosta bolje!
                [/quote]

                Fali nam jos par igraca pre svega kreator igre a i napadac jos jedan.Prodajom Toresa bi se dosta para uzelo i moglo bi se dovesti 2-3 prava igraca.Mogli su ga uvaliti Celziju ali idemo dalje treba uzeti ligu evrope.
                sigpic

                Comment


                • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                  Da ste ga &quot; uvalili &quot; Chelseau , sad bi ljudi imali 27-1 gol razliku ,a ne 17-1 , jos bi ubojiti bili

                  Ja mislim da ce Liverpool biti puno bolji dok se uigraju jos malo ;)
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                    Upravo suprotno.Bilo bi sranja oko prve postave jer svi u Celziju sad igraju dobro i koga izbaciti,jer Tores je zvezda i morao bi da igra.Tu bi bilo lose atmosfere u ekipi a ni Tores nije u formi tako da bi to bilo dobro po Liverpool.A i da je Tores u formi sta ti vredi jedan strasan igrac.Treba cela ekipa da bude jaka i sve pozicije pokrivene.
                    sigpic

                    Comment


                    • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                      Tiket: Porto tacan rezultat 3:0, AZ tacan rezultat 2:0, dobitak 9000,

                      Porto dodje, glupi AZ postigne auto-gol i dodje 2:1, sta reci....

                      Comment


                      • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                        [quote author=nucle0 link=topic=1259.msg169618#msg169618 date=1284675412]
                        Tiket: Porto tacan rezultat 3:0, AZ tacan rezultat 2:0, dobitak 9000,

                        Porto dodje, glupi AZ postigne auto-gol i dodje 2:1, sta reci....
                        [/quote]

                        Brate strasno!Aj da su im ga dali pa bi ti bilo malo lakse ali ovo!I meni se to jednom desilo dobitak bio 7800 i Werder da autogol.Znam kako ti je.
                        sigpic

                        Comment


                        • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                          ante rukavina ruki (vidi se po mom nadimku) je brzi od nadala i monfilsa zajedno. kako je samo pretrcao obrambenog, ko da je ukljucio turbo, i coolerski zabio
                          najveci talent rođen na ovim prostorima, iako sam zestoki hajdukovac, previse ga volim da mu ne bi orpostio odlazak u dinamo. nadam se da ce se razmahat do kraja. iako igra odlicno tek je na 50% svojih mogucnosti (nije prosao pripreme sa klubom itd)
                          hajduk je jucer zasluzio bod ali je golman (koji je inace odlican) vec cijelu sezonu u krizi i samo je tako fasovao 2 gola. imamo i dobrog drugog golmana, treba njega stavit bar na neko vrijeme. hajduk ima odlicnu momcad, ionako se ocekuju bodovi na domacem terenu, sad dolazi anderlecht koji je doma izgubio, to se mora tuc. kad vidim da ih je partizan izbacio a dinamo lani tukao u belgiji, a obje su ekipe losije od hajduka, moramo ih dobit. puno je kvalitetnih igraca u hajduku, za ibricica svi znate, ali zapamtite ovo ime marin ljubicic. nadam se da ce taj momak sto prije u prvu postavu repke. igra zadnjeg veznog. maloca (stoper) ce također brzo u repku. imamo odlicnih mladica za repku pun klinac, pounjeni smo na sbvim pozicijama. nema straha za buducnost naseg nogometa

                          evo i gola antise naseg:

                          http://www.youtube.com/watch?v=iSddMsqMXjI

                          obratite paznju, nitro, turbo ubrzanje, full oprema

                          i obratite paznju na beka villareala kojeg je rukavina prepisao kako u nevjerici gleda kolko je ante dobar. da, da...
                          a to je inace najskuplji obrambeni igrac tima. argentinac Gonzalo Rodríguez. cak je skupio i 5 nastupa za argentinu

                          Comment


                          • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                            Obican gol,nista posebno.
                            Ja sam mislio da je prosao(pretrcao) trojicu koliko ga vazdizes sa tim turbom.
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                              [quote author=manda link=topic=1259.msg169652#msg169652 date=1284713481]
                              Obican gol,nista posebno.
                              Ja sam mislio da je prosao(pretrcao) trojicu koliko ga vazdizes sa tim turbom.
                              [/quote]

                              prosao bi i trojicu, samo je problem u tome sto je prebrz pa ga ne stignu
                              uostalom pogledajmo kako ante PREDRIBLAVA trojicu 3+ i zabija gol:

                              http://www.youtube.com/watch?v=zwBXF1H8ER8

                              162 tisuce gledanja and counting $#&amp;+/

                              bio je jedan od omiljenijih igraca panathinaikosovim navijacima, a to nije lako pored gilberta silve, cissea itd

                              Comment


                              • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                                Samo se drzi teme,ako volis tog Antu otvori temu o njemu,i tamo ljepi klipove iz 2007.godine koji nemaju veze sa LS i LE sezona 2010/11. ;)
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X