Announcement

Collapse
No announcement yet.

Academy Awards - Oscars

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali tvit za Dzefa i fuck you od De Nira objasnili

    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Smesan Oskar.

      U bliskoj buducnosti, jedan od nacina da dodjes do Oskara ce biti da snimis film o dvoje marsovaca, jedan, naravno, crnac, drugi invalid, koji su pritom i narkomani. Ah da....i njihovi roditelji su bili grozni i zbog toga su imali tesko detinjstvo. I da, pederi su.

      Honest Trailer (moram opet) objasnio

      2:09

      Ovo sa kovertama malo smrdi, al nebitno. Kimel je sasvim dobar bio, i nisu sva sreca previse smarali sa Trampom.
      Jeste da ovaj frajer/i što izbacuju ovo malo više pljuju ali ubadaju u poentu. Inače Šandu brat objasnio , imaš vinjak brate
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Ema Stone mi je sjajno odradila posao, ali Izabel Iper je za Elle morala da bude nagradjena!!!
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Heartbreak View Post
          Ema Stone mi je sjajno odradila posao, ali Izabel Iper je za Elle morala da bude nagradjena!!!
          sigpic

          Comment


          • Mogao bi Stiv Mekvin mogao da napravi film koji se tice proslogodisnje i ovogodisnje dodele Oskara sa porukom na kraju ''Pravda je spora, ali dostizna''.Steta sto su svi nominovani filmovi morali zbog ovog filma da ispastaju.

            Kad moram da se ovako izrazim.

            Spoiler
            Govna jedna licemerna, najvise me iznerviralo sto im se na ovakav nacin vratilo.Izgleda da mora da se ide iz jedne u drugu krajnost.Elba je jedini zasluzio nominaciju prosle godine.Picka im materina, najlosiji film koji je osvojio Oskara u novom milenijumu nakon Arga, Cikaga i Katanca

            Comment


            • Hoce li iko da pita kako je Viola Davis dobila Oskara za najbolju sporednu iako je u filmu ima isto ko i Denzela ili nah ?
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Rondo9 View Post
                Hoce li iko da pita kako je Viola Davis dobila Oskara za najbolju sporednu iako je u filmu ima isto ko i Denzela ili nah ?
                Pa da su je stavili u glavnu ne bi dobila, a ocigledno neku kvotu crnaca moraju da ispostuju pa su je tutnuli u sporednu.
                sigpic

                Comment


                • Mislim da bi dobila i u tom slucaju bas zbog toga sto si rekao, a i realno odlicna je bila. Onda su mogli glavnu da daju Violi, a sporednu Naomi Harris i onda bi belci poceli da protestuju
                  sigpic

                  Comment


                  • Emici je bilo napisano da uzima Oskara (ne u zvezdama). Jedino mi mrsko sto Izabel nisu roknuli u sporedne... Ili bilo gde, samo da je nagrade za ono ludilo. Ljudi nisu svesni koliko ona kopleksan lik igra i sa kojom lakocom ga donosi...no dobro, vec pisao, mrzi me opet.
                    sigpic

                    Comment


                    • Nikad manje filmova pogledao nisam Osim Bilborda i Dunkirk-a ništa

                      Ali imam svog izrazitog favorita...LOVELESS
                      sigpic

                      Comment


                      • Sigurno najgora godina u istoriji filma
                        Navijam za klinca da osvoji oskara, al znam da od toga nema nista...

                        Comment


                        • Gledao si ga?

                          Ma Geri dobija i treba, mada me Cercil sada ne zanima, ne verujem da cu da ga gledam uskoro, a Timotije...ufff ne mogu ni da pretpostavim kakva ga karijera ceka.

                          tt
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Samo Geri, samo Oldman
                            Last edited by Mr. Wolf; 05-03-18, 01:05.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Sta je ovo ja rts-u?
                              Di su Madjari? -.-

                              Edit: jao ovo Fargo, nisam jos gledala

                              Ed2: poceli Madjari
                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Akademijo, jedite go*na
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X