Announcement

Collapse
No announcement yet.

Academy Awards - Oscars

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni je Kejsi sasvim dobar glumac, ima tu facu koju neodoljivo covjek voli da udari ali sto se glume tice nemam neke zamjerke. Ima emociju, pa to je covjek iz porodice Aflek koji umije da glumi. I odgledacu mozda vec danas Manchester by the sea. Ali Garfild mi je potpuno bezlican, ali potpuno. Bas onako nebitan i antipatican lik i nikako mi ne lezi nesto, neozbiljno mi da je on glavni lik bilo dje, kad malo bolje razmislim on mi je antipaticna i osjetno slabija verzija Adama Goldberga.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Ricma View Post
      Ajde sto ga ti ne volis, sta tek reci za Ljubu.
      Nemam nista protiv Kejsija. Za brata je Heston licno

      Comment


      • Pffff, ja mislio ti hard-kor Pitovac.

        Comment


        • Sad sam hardcore Marfijevac (Peaky fukin' Blinders) ;D

          Comment


          • Originally posted by bici View Post
            Za mene je oskar izgubio znacenje kad ih je The Hurt Locker pokupio 6. Sramotno da sramotnije ne moze da bude. Previse je tu propagande.
            To je najvise (ako ne i jedino) zbog kako ti kazes propagande. I tkave stvari ce se uvek desavati. Ja mislim da su hteli sebi dupe da izjedu prosle godine sto su morali Di Kapriju da daju, a ne Ediju ... Jer kod njih je sto nastranije - to bolje. Ili Americka klasicna politicka propaganda.
            Secate se kada je Son Pen dobio za Milk, a Miki Rurki bio glavni favorit.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • A sto se glumaca tice, ja samo cekam da moj omiljeni snimi novi film (proslo je 5 godina od poslednjeg to mu je merica otprilike) i pokupi kao sto samo on ume i zna sve zive i mrtve nagrade .
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Sad sam hardcore Marfijevac (Peaky fukin' Blinders) ;D
                I bez zagrade sam te skapirao, a i secam se tvoje nedavne izjave ko je po tebi trenutno najbolji glumac.

                Originally posted by Sandugp View Post
                To je najvise (ako ne i jedino) zbog kako ti kazes propagande. I tkave stvari ce se uvek desavati. Ja mislim da su hteli sebi dupe da izjedu prosle godine sto su morali Di Kapriju da daju, a ne Ediju ... Jer kod njih je sto nastranije - to bolje. Ili Americka klasicna politicka propaganda.
                Secate se kada je Son Pen dobio za Milk, a Miki Rurki bio glavni favorit.
                Da je taj feget osvojio Oskara, ne samo pre Lea nego i Fesbendera(koji je bio moj licni favorit) ispizdeo bih vise nego Erik(sto je Birdman osvojio Oskara za najbolji film i pokupio jos par nagrada), Ljuba(Argo Oskar za najbolji film zbog Bena Afleka) i Vladan(Rasel Krou sto nema dva Oskara zbog cega i ja naravno pizdim) zajedno.Za Limara se ne secam zbog cega je najvise ispizdeo, a zeleo sam da ga ubacim u ovo odabrano drustvo.

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  A sto se glumaca tice, ja samo cekam da moj omiljeni snimi novi film (proslo je 5 godina od poslednjeg to mu je merica otprilike) i pokupi kao sto samo on ume i zna sve zive i mrtve nagrade .
                  Pretpostavljam da pricas o D.D. Luisu? Ma opusteno, usao u karakter pre dve godine, priprema se polako
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    A sto se glumaca tice, ja samo cekam da moj omiljeni snimi novi film (proslo je 5 godina od poslednjeg to mu je merica otprilike) i pokupi kao sto samo on ume i zna sve zive i mrtve nagrade .
                    Snima sa Pol Tomas Andersenom i izlazi ove godine. Treba odma naci kvotu za to i odigrati
                    sigpic

                    Comment


                    • Nisam ja toliko ispizdeo na Birdmana koliko na Pen/Rurk godinu. Gotivim Pena, ali ona Mikijeva uloga,tacno pisana za njega,odigrana do perfekcije once in a time,trebala da bude njegov veliki comeback i ovi mu uvalili djoku...
                      sigpic

                      Comment


                      • Moram (opet ) da kazem da mi je krivo sto Leo nije dobio Oskara za The Wolf of Wall Street umesto The Revenant, prekucao ulogu lagano
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Originally posted by Erik View Post
                          Nisam ja toliko ispizdeo na Birdmana koliko na Pen/Rurk godinu. Gotivim Pena, ali ona Mikijeva uloga,tacno pisana za njega,odigrana do perfekcije once in a time,trebala da bude njegov veliki comeback i ovi mu uvalili djoku...
                          Sona Pena ne mozes da ne gotivis, ali je ono bila nepravda svetskih razmera, a ima takvih prilikom dodela oskara mali milion kroz istoriju (nekih mozda malo manje drasticnih, ali ih je bilo i bice ih sto je najgore). I zato ja kazem da je u mom slucaju Oskar izgubio kredibilitet kakav je znao da poseduje ranije. Ili sam ja mozda bio mladji pa sam se vise przio na takve stvari. Ima i do mene sigurno.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Rondo9 View Post
                            Snima sa Pol Tomas Andersenom i izlazi ove godine. Treba odma naci kvotu za to i odigrati
                            Originally posted by bici View Post
                            Pretpostavljam da pricas o D.D. Luisu? Ma opusteno, usao u karakter pre dve godine, priprema se polako

                            Video sam to pre neki dan. Ali jos uvek nista ne znam - znam da je nesto o modi pedesetih godina. Nece valjda nekog kreatora da igra???
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Ma neka igra sta god 'oce. Ima sve da ih pospremi Dobar reziser i solidan film su sve sto je potrebno da DDL uzme Oskara Na kraju krajeva, moze film biti i goli k*rac, on ce opet da pokupi sve nagrade

                              Sent from my Samsung GALAXY S5.

                              Comment


                              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                                Moram (opet ) da kazem da mi je krivo sto Leo nije dobio Oskara za The Wolf of Wall Street umesto The Revenant, prekucao ulogu lagano
                                Pokidao svakako, mada je po meni najbolje odigrao ulogu u Avijaticaru. U What's Eating Gilbert Grape i The Basketball Diaries je takodje odigrao nerealno dobro obzirom da mu je tad bilo tek 20 godina.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X