Announcement

Collapse
No announcement yet.

Academy Awards - Oscars

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Navijam za Stalonea, hejtujem Injaritua i Revenant
    sigpic

    Comment


    • A van gala nema u nominacijama??
      MESSI 10

      Comment


      • Ne jer znamo da bi pocistio ovo glasanje
        sigpic

        Comment


        • Po kladionicama Revenant ce da izdominira, da sutra nemam praksu verovatno bih pogledao.Ovako ne bih zeleo da odem nadrndan sto je Revenant osvojio Oskara za najbolji film.

          Comment


          • Ma neka dobije i Leonardo vise cisto da ga skinu sa kurca.
            A voleo bi i da Stalone uzme.
            Revenant je meni dobar, legao mi je (to sve ide sa godinama, tako da ce i mladjani Maric kada dogura do mojih godina da gotivi film) i ne bi me cudilo ni malo da izdominira. E sada u kolikoj meri to je samo pitanje, posto ce svakako izdominirati.
            Last edited by Sandugp; 28-02-16, 19:52.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Zanimljiv tekst na blicu (i oni su vjerovatno preveli sa nekog sajta).

              "Iako nominovan za montažu, "Povratnik" najverovatnije neće uzeti Oskara u ovoj kategoriji i tu se možda i krije tajna pobednika: ako, prema prognozama, pobednik bude "Pobesneli Maks: Auto-put besa", "Povratnik" je skoro sigurno najbolji film. Ako tu pobedi "Opklada veka" (drugi favorit po redu) vrlo je moguće da mu se smeši i Oskar za film."

              Poprilično je neizvjesno, The Revenant, The Big Short i Spotlight, jedan je pobjednik. Mislim da ostali nemaju šanse.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Mad Max ce da pokupi sve te sporedne kategorije i imace najmanje Oskara, ne smeta mi uopste sto ce Leo, Lubecki i Injaritu da pokupe Oskara.Licno mi se nije svideo puno performans Lea i vise bih voleo da osvoji Fesbender, ali kao sto rekoh nije problem.I Spotlight i The Big Short zasluzuju vise od njega, daleko od toga da ce to da bude najveci fejl Akademije u ovoj deceniji(kao sto je bilo sa Argom) ali previse ima da ubada u oci da za tri glavne kategorije(najbolji film, reziser i glavna muska uloga) uzme jedan film.

                Sto se mene tice, najbolji film je Hateful Eight, a on nije ni nominovan. :/

                Comment


                • Mislim da su Leo DiCaprio i Brie Larson jedini 100% sigurni pobjednici. Ovo ostalo dosta neizvjesno.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Mene samo zanimaju toalete.
                    Kako sam već grubo prekinuta u svojoj omiljenoj aktivnosti ovog vikenda ali i mrtva umorna zbog iste, onda ću izdržati samo crveni tepih..ionako nisam ni pogledala sve filmove... cela tri za sada
                    Dakle toalete, da vidimo koja će da oduševi i ove godine, koja da razočara, koja da šokira ili pak prijatno iznenadi
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Mene samo zanimaju toalete.
                      Kako sam već grubo prekinuta u svojoj omiljenoj aktivnosti ovog vikenda ali i mrtva umorna zbog iste, onda ću izdržati samo crveni tepih..ionako nisam ni pogledala sve filmove... cela tri za sada
                      Dakle toalete, da vidimo koja će da oduševi i ove godine, koja da razočara, koja da šokira ili pak prijatno iznenadi
                      Ti si dobra, ja sam pogledao samo jedan
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Znači ti i ja ne glasamo?
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Cekam Lea i Inarritua za pare tako da navijam za njih, mada mi DiCaprio nije ni najbolji glumac u filmu, dok je ovaj mason apsolutno zasluzio. Najbolji film godine mi je onaj koji nije ni nominovan, a to je Straight Outta Compton. A onaj koji bih voleo da uzme je Spotlight. Revenant mi je nista posebno, bez takve rezije i tog nekog vizuelnog dozivljaja je film ko i svaki drugi.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Znači ti i ja ne glasamo?
                            Ko to kaže, glasamo za Lea.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Jedino mi krivo sto Leo nije za Wolf-a dobio Oskara


                              Dajte neki dobar stream ljudi!
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Olivija Vajld. San.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X