Announcement

Collapse
No announcement yet.

Academy Awards - Oscars

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Pokidala je Mara ;)

    Ali kraljica ipak uzima oskara
    Nek mi neko kaze sta je to bolje odradila od Noomi pa cu vam verujem

    Kraljica majka dominira, nema sta, to ne moz biti nezasluzeno pa da ga...

    Comment


    • Nisam gledala film, ali njoj za sta god su dali, ne vjerujem da su pogrijesili... Boginja...

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Pffffffff jeste najbolja ali joj nisu dali za masu bolje uloge i sad joj daju.
        Kako su Departedu dali a rimejk Koreanca.Pih
        Pa tad je imala drugu konkurenciju valjda.

        A Departed je uzas jaci od TGWTDT, ovo je samo dobar triler, nista spec

        Et, nismo morali ni da gledamo Artist izdominirao sasvim zasluzeno! Naklon i good night ;)

        Comment


        • Odgledaj,pa sama proceni...ipak je to subjektivno misljenje

          Ali ladno Tom urucuje poslednjeg oskara

          Comment


          • Tako je bre!

            Kad je mogao Social Network do Oskara moze vala i ovaj nijemi film Artist.I dlaje mislim da je Hostel 3 najbolji
            sigpic

            Comment


            • Ostaje gorak ukus za mene jer sam zeleo da osvoje Bred,Mara,Hill i The Help...ali ovo je ipak realno

              Laku noc filmofili

              Comment


              • Ocekivano, ocekivano...

                Comment


                • Skoro sam sve pogodio

                  Originally posted by Vladan View Post
                  Film
                  The Artist

                  Rezija
                  Hazanavisius (subjektivno Martin)

                  Glavna muska uloga
                  Bisir(subjektivno Bred)

                  Glavna zenska uloga
                  Runi Mara nema konkurenciju jednostavno

                  Sporedna muska uloga
                  Kristofer Plamer

                  Sporedna zenska uloga
                  Oktavija Spenser
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by majabl View Post
                    Bravo!
                    Jeste Kluni dobar tip, ali ona uloga mu nije za oskara nikako...
                    Nikako... Ja sam bila ubedjena da ce ga dobiti i bas mi je drago sto ne uze Ali stvarno je Bred mogao, jadnicak...
                    Originally posted by Vladan View Post
                    Tako je bre!

                    Kad je mogao Social Network do Oskara moze vala i ovaj nijemi film Artist.I dlaje mislim da je Hostel 3 najbolji


                    Originally posted by majabl View Post
                    Nisam gledala film, ali njoj za sta god su dali, ne vjerujem da su pogrijesili... Boginja...
                    ma nema sa njom greske, ona je suvo zlato... Od 1973 ga nije uzlela, najveci je i dibitnik i gubitnik sto se Oskara tice, i neka je... Iako je Mara takodje mogla da uzme, ali i Glenn, ono je strasna uloga bila.. dobro je i ovako ispalo
                    ....

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Tako je bre!

                      Kad je mogao Social Network do Oskara moze vala i ovaj nijemi film Artist.I dlaje mislim da je Hostel 3 najbolji
                      Slazem se brate a za hostel...


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by altlosta View Post
                        Pa tad je imala drugu konkurenciju valjda.

                        A Departed je uzas jaci od TGWTDT, ovo je samo dobar triler, nista spec

                        Et, nismo morali ni da gledamo Artist izdominirao sasvim zasluzeno! Naklon i good night ;)
                        Nece prestati da pljuje TGWTDT pa to ti je, mislim da je i u snu to radila.. aman odgledaj ga koliko danas, pa ces se izvinjavati ovde, i za to i za onu ruznu frizuru sto si od umora celu noc bulaznila da je dobra
                        ....

                        Comment


                        • Jesam rekao da moneyball nece dobiti oskara ,ove ostale nisam gledao ali verujem da se filmu poput Tower Heista mogu samo sageti
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by dreamy View Post
                            Nece prestati da pljuje TGWTDT pa to ti je, mislim da je i u snu to radila.. aman odgledaj ga koliko danas, pa ces se izvinjavati ovde, i za to i za onu ruznu frizuru sto si od umora celu noc bulaznila da je dobra
                            Ma pusti je,utuvila je da TGWTDT ne valja i to je to.I kad ga odgleda ako joj se svidi govorice da ne valja,kontras je to najstrasniji
                            sigpic

                            Comment


                            • Ne moze Fincherov film da ne valja.

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Ma pusti je,utuvila je da TGWTDT ne valja i to je to.I kad ga odgleda ako joj se svidi govorice da ne valja,kontras je to najstrasniji
                                provalila sam, gora je i od mene... Ali u sebi ce da propati zbog izgovorenih reci kada odgleda film, pasce kajanje opasno

                                neko je rekao :Laku noc filmofili, a ja citam i u tom trenutku u glavi menjam dobro poznatu poslovicu: Ko ne voli filmove, ne voli ni ljude
                                ....

                                Comment

                                Working...
                                X