Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predtema EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Evo i malo detaljnije o povredi Puyola:
    http://sportsport.ba/ino_fudbal/span...rvenstvu/80077

    Comment


    • #47
      Blokhin objavio spisak Ukrajinaca za EP

      Golmani: Oleksandr Bandura (FC Metalurh Donetsk), Oleksandr Goryainov (FC Metalist Kharkiv), Maxym Koval (FC Dynamo Kyiv), Andriy Pyatov (FC Shakhtar Donetsk).

      Odbrana: Bohdan Butko (FC Illychivets Mariupil), Olexandr Kucher (FC Shakhtar Donetsk), Vitaly Mandziuk (FC Dnipro Dnipropetrovsk), Taras Mikhalik (FC Dynamo Kyiv), Yaroslav Rakitskiy (FC Shakhtar Donetsk), Yevhen Selin (FC Vorskla Poltava), Yevhen Khacheridi (FC Dynamo Kyiv), Vyacheslav Shevchuk (FC Shakhtar Donetsk).

      Vezni red: Olexandr Aliyev (FC Dynamo Kyiv), Denys Garmash (FC Dynamo Kyiv), Oleh Gusev (FC Dynamo Kyiv), Yevhen Konoplyanka (FC Dnipro Dnipropetrovsk), Serhiy Nazarenko (SC Tavriya Simferopol), Ruslan Rotan (FC Dnipro Dnipropetrovsk), Taras Stepanenko (FC Dynamo Kyiv), Anatoliy Tymoshchuk (FC Bayern München), Andriy Yarmolenko (FC Dynamo Kyiv).

      Napad: Andriy Voronin (FC Dinamo Moskva), Marko Dević (FC Metalist Kharkiv), Artem Milevskiy (FC Dynamo Kyiv), Yevhen Seleznyov (FC Shakhtar Donetsk), Andriy Shevchenko (FC Dynamo Kyiv).

      Na cekanju: Roman Bezus (FC Vorskla Poltava), Oleksandr Volovyk (FC Metalurh Donetsk), Edmar (FC Metalist Kharkiv), Maxym Kalynychenko (SC Tavriya Simferopol), Olexandr Kovpak (FC Arsenal Kyiv), Artem Fedetskiy (FC Karpaty Lviv), Anton Shinder (SC Tavriya Simferopol), Bohdan Shust (FC Shakhtar Donetsk).
      Related Items

      Comment


      • #48
        Je'l Čigrinski povređen?
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • #49
          Originally posted by Krle View Post
          Je'l Čigrinski povređen?
          Jeste.

          Injured Shakhtar defender Dmytro Chygrynskiy is one of several notable absentees, but Blokhin's greatest concern is in the goalkeeping department, with his three leading contenders all unavailable for selection.

          Comment


          • #50
            Evo sad video, kao da cele sezone nije igrao. Upropasti se od prelaska u Barsu...
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • #51
              Za sedam dana i Hodgson objavljuje spisak za Euro.Vidjet cemo kako ce to majstor Woy uraditi .Spominje se da nece biti Terry-a.Navijao sam za njih uvijek ne zato sto su mi pretjerano dragi nego ponajvise zbog Gerrard-a i ostalih igraca Liverpool-a tako da evo neka 23 igraca koja bi ja pozvao.

              Golmani:Hart,Green,Foster

              Odbrana:Johnson,Walker,Richards,Terry (Ferdinand),Lescott,Cahill,Cole,Baines

              Sredina:Gerrard,Lampard,Young,Parker,Walcott,Milne r,Barry (Carrick),Downing (Johnson)

              Napad:Rooney,Carroll,Welbeck,Sturridge
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • #52
                Rudi iz Norvica zasluzio poziv pre Grina i Fostera, odlican backup golman a neverovatne stvari je branio tokom citave sezone i odrzao formu.

                Englezi su igrali u poslednje vreme vise 4-2-3-1 ali Woy ce verovatno igrati 4-4-2 sto uvek igra. Nece to liciti ni na sta, nije uopste nerealno da ne prodju grupu.
                sigpic

                Comment


                • #53
                  Njima ce najveci problem biti kako odigrati prve dvije utakmice bez Rooney-a.Ne znam dosta su razmazeni i imaju sada vrlo loseg selektora,ali kada se pogleda sastav imaju fantasticnog golmana,jednu od najboljih odbrana na Euru,u sredini su tu Gerrard,Lampard,Young,Parker,Walcott i siguran sam da bi napad Rooney-Carroll ako tako bude mogao odlicno funkcionisati.Jedini problem je sto tu fali neki kreativac tipa Xavi,Iniesta,Ozil,Modric i to je po meni glavni razlog neuspjeha Engleza na prvenstvima.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • #54
                    Kako Liverpulovci mrze Hodzsona, pa nije samo on kriv, evo ni aktuelni nista nije uradio
                    Daleko od toga i da su pod Kapelom bili leprsavi i kvalitetni.
                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by Vladan View Post
                      Kako Liverpulovci mrze Hodzsona, pa nije samo on kriv, evo ni aktuelni nista nije uradio
                      Daleko od toga i da su pod Kapelom bili leprsavi i kvalitetni.
                      Nije ni sad kako treba da bude i kako je moglo ali ovaj je bio u donjem delu tabele, nadigrao nas je ko je hteo, Blekpul i ekipe tog kvaliteta su 6-7 mogli na Enfildu da uvale dok je on bio... Keni bar ima 1 trofej, mnogo bolji fudbal se igra, toliko sansi je stvoreno, doslo se i do finala drugog kupa, bili smo i baksuzi i osteceni u dosta situacija, ubili protivnika milion puta i ne damo gol. Porediti njih dvojicu je smesno. Keni se sa istim tim Liverpulom nekad sprdao po Engleskoj, uzeo PL sa Blekburnom, bio 2. sa Njukastlom, prosle godine kad je dosao od tog trenutka uzeli smo bod manje od Junajteda, 3 od Celsija i vise od svih ostalih sa konstantno 6-9 povredjenih igraca i uglavnom su to bili oni koji nesto vrede. Jbg ovo je zajebao ove godine ali ne moze se to porediti.

                      Ma Englezi ko Englezi, njima je cetvrtfinale plafon a i to ako bude ce Dzerard, Lampard ili Runi kad mu istekne suspenzija da izvuku na nesto individualno. Da je Vilsir tu druga bi prica bila, zamenu za igraca tog profila nemaju i to ce se i osetiti. Mada ako njega povrede ne sprece, sa njim kao liderom bi mogli da budu konkurentni za trofeje, jos ako ovi nasi razviju Sterlinga na pravi nacin imace 2 zveri koje mogu mnogo toga sami. Runi ima jos godina pred sobom, Fil, Selvi, Staridz, Velbek, mozda i Kerol, Voker, Ricards...
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by S-Nash View Post
                        Nije ni sad kako treba da bude i kako je moglo ali ovaj je bio u donjem delu tabele, nadigrao nas je ko je hteo, Blekpul i ekipe tog kvaliteta su 6-7 mogli na Enfildu da uvale dok je on bio... Keni bar ima 1 trofej, mnogo bolji fudbal se igra, toliko sansi je stvoreno, doslo se i do finala drugog kupa, bili smo i baksuzi i osteceni u dosta situacija, ubili protivnika milion puta i ne damo gol. Porediti njih dvojicu je smesno. Keni se sa istim tim Liverpulom nekad sprdao po Engleskoj, uzeo PL sa Blekburnom, bio 2. sa Njukastlom, prosle godine kad je dosao od tog trenutka uzeli smo bod manje od Junajteda, 3 od Celsija i vise od svih ostalih sa konstantno 6-9 povredjenih igraca i uglavnom su to bili oni koji nesto vrede. Jbg ovo je zajebao ove godine ali ne moze se to porediti.

                        Ma Englezi ko Englezi, njima je cetvrtfinale plafon a i to ako bude ce Dzerard, Lampard ili Runi kad mu istekne suspenzija da izvuku na nesto individualno. Da je Vilsir tu druga bi prica bila, zamenu za igraca tog profila nemaju i to ce se i osetiti. Mada ako njega povrede ne sprece, sa njim kao liderom bi mogli da budu konkurentni za trofeje, jos ako ovi nasi razviju Sterlinga na pravi nacin imace 2 zveri koje mogu mnogo toga sami. Runi ima jos godina pred sobom, Fil, Selvi, Staridz, Velbek, mozda i Kerol, Voker, Ricards...
                        Jer je pritisak bio dosta veci i vise se ocekivalo. Ove sezone je razocarao jer se ulozilo u transfere, ocekivao se povratak u LS. Zato se i ja bojim da Robbie ne dozivi istu sudbinu kao Kenny naredne sezone. Dosta lakse je tako iz drugog plana uskociti kada si rasterecen. Ako uradis nesto, dobro i jeste. Ako ne, nikome nista.

                        Englezi osakaceni neigranjem Wilsherea. Vidjecemo dokle ce dogurati, volio bih sto dalje. Poslije Svaba, navijam za njih. Sto se tice tandema u napadu, to ce najvjerovatnije biti Rooney - Welbeck. Igraju u Unitedu skupa, razumiju se pa je logicno da igraju i u reprezentaciji. Mada bih ja volio vidjeti Sturridgea u paru sa Welbeckom dok se Rooney ne vrati zbog suspenzije.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • #57
                          Mislim da ce Kerol dobiti prednost u odnosu na Staridza i Velbeka zato sto je u mnogo boljoj formi nego ova dvojica.Sigurno nece biti uparen sa Velbekom posto su njih dvojica slican tip napadaca.Sada mi vise pada na pamet da ce igrati sa jednim napadacem nego sto ce bilo koju dvojicu upariti, pa moze da se desi da u prve dve utakmice igraju 4-5-1 koja se moze transformisati u 4-1-1 gde bi Dzerard imao ofanzivniju ulogu.

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by tata Mumi View Post
                            Jer je pritisak bio dosta veci i vise se ocekivalo. Ove sezone je razocarao jer se ulozilo u transfere, ocekivao se povratak u LS. Zato se i ja bojim da Robbie ne dozivi istu sudbinu kao Kenny naredne sezone. Dosta lakse je tako iz drugog plana uskociti kada si rasterecen. Ako uradis nesto, dobro i jeste. Ako ne, nikome nista.

                            Englezi osakaceni neigranjem Wilsherea. Vidjecemo dokle ce dogurati, volio bih sto dalje. Poslije Svaba, navijam za njih. Sto se tice tandema u napadu, to ce najvjerovatnije biti Rooney - Welbeck. Igraju u Unitedu skupa, razumiju se pa je logicno da igraju i u reprezentaciji. Mada bih ja volio vidjeti Sturridgea u paru sa Welbeckom dok se Rooney ne vrati zbog suspenzije.
                            Tesko da bi Di Mateo doveo ovakva pojacanja, koja ustvari i nisu toliko losa ali ne moze u veznom redu i napadu 5 od 6 igraca da budu Englezi. U nekim drugim kombinacijama, sa par novih pojacanja, u konstantnoj rotaciji koju Keni primenjuje(samo sad Liverpul ne moze tako)bi mozda i mogli doci do izrazaja i rezultata. Bilo je momenata kad je svaki nesto pokazao, a i ako smo Lukasa i Skrtela docekali posle 4 godine mozemo jos malo da sacekamo i ove, koje smo previse platili da bi ih se odmah odrekli. U svakom slucaju, ne mogu se porediti on i Roj.

                            S obzirom na stil igre koji Roj gaji, moze se ocekivati bunarenje na Velbeka ili Kerola, a mozda ih upari.
                            Da ne pomisli neko da ih svrstavam kao isti tip igraca, Velbeka sam stavio zato sto je fizicki jak a Woy takve voli vise nego ista. Sad sto ume i sa loptom je dodatni plus ali sa ovim na klupi ce lopte verovatno dobijati jedino u glavu.
                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              Roj ce igrati klasiku, 4-4-2, videcemo dokle ce dogurati...

                              Za mene je Wilshere glavni sraf tamo, a posto njega nema, tesko ce to ici, uostalom, godinama je vec tako. Gerrard u nikakvoj formi, Lamps tu i tamo, videcemo ko ce ciniti vezni red.
                              Uglavnom ce se njihova igra bazirati napadima sa krila, klasicna Engleska igra, zato ce Kerol biti pozvan 100%, pogotovo sto Runija nema 2 meca, a to je takodje ogroman hendikep.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • #60
                                Blanc objavio spisak ''stranaca'' na koje racuna za EP

                                Odbrana: Gaël Clichy (Manchester City FC), Patrice Evra (Manchester United FC), Younès Kaboul (Tottenham Hotspur FC), Laurent Koscielny (Arsenal FC), Adil Rami (Valencia CF), Philippe Mexès (AC Milan).

                                Vezni red: Yohan Cabaye (Newcastle United FC), Florent Malouda (Chelsea FC), Samir Nasri (Manchester City FC).

                                Napad: Hatem Ben Arfa (Newcastle United FC), Karim Benzema (Real Madrid CF), Franck Ribéry (FC Bayern München).

                                Naknadno ce objaviti spisak igraca iz domaceg prvenstva.

                                Pripremne utakmice Francuske

                                Island (27. Maj),
                                Srbija (31. Maj) i
                                Estonia (5. Jun).

                                Comment

                                Working...
                                X