Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predtema EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lik 'ladno nije zvao Miku Richardsa...
    sigpic

    Comment


    • A sta na to kazu Rio Ferdinand i Omar Momani?



      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

      Comment


      • Da li je moguce da je pozvao Kelija? Da li je moguce??? Jos ne mogu da se opasuljim, pa gde ce mu dusa ako je stvarno pozvao Kelija deluje mi kao sprdnja.
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Originally posted by Tony_G View Post
          Lik 'ladno nije zvao Miku Richardsa...
          Zar nije Mika povredjen ??

          Opet, kako stvari stoje, koga drugog bi mogao da pozove, Keli je ok izbor, ali Henderson...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • O Dauningu se više neće ni pričati...
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Morao je da pozove Richards-a!!! Ako ne njega onda Ferdinand-a...

              Comment


              • Roy ce obiljeziti ovo prvenstvo. Samo mu je veliki kiks sto je pozvao Harta i Colea.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Po meni bolje i da je pozvao Smalling-a umesto Kelly... ali mislim da njega cela Engleska trenutno ne shvata, pa i veci deo Evrope.

                  Comment


                  • Roy zna sta radi.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Ma koji crni Kelly nema 20 utakmica u svim selekcijama Engleske... Da se sve zanemari da ja dodjem na mesto selektora Engleske ni u ludilu Kelija ne bih pozvao.
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Originally posted by tata Mumi View Post
                        Roy zna sta radi.
                        Mozda u WBA ili Fulham-u, ali u Liverpool-u nikako... mislim da reprezentacija nece nista bolje proci.

                        Comment


                        • Vjeruj da zna znanje covjek. Henderson vizionar na centru, Downing prodigy na krilu, a pored zdravog Carrolla u napadu, Rooney je nepotreban. Ako tome dodas genijalne dosjetke Roya sa klupe + navijace koji stoje iza njega i usplahireno pozdravljaju ove sahovske poteze, to ne moze da omane.
                          Jos se samo ceka glavni sraf cijele ove masinerije. Posljednji dodatak, detalj, sitnica bez koje ovo ne moze krenuti u pogon - Spearing.

                          'Ajde Roy! Nemoj nas sada razocarati.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            Zar nije Mika povredjen ??

                            Opet, kako stvari stoje, koga drugog bi mogao da pozove, Keli je ok izbor, ali Henderson...
                            Nije povredjen, ne znam zasto ga ne zove... Jednostavno zato sto je Woy...

                            Kelly je solidan igrac, dobar stoper, ali realno, jel odigrao makar 15-ak utakmica ove sezone? Ja mislim da nije. Richards je ubica, za mene bolji desni bek i od Glena, ali ajde mogu da prihvatim drugacija misljenja po tom pitanju, mada je svakako morao biti pozvan, makar kao back-up za Glena, a moze i stopera da igra. Pogotovo je morao da ga zove kad se Walker povredio. Henderson i Downing ispred Johnsona mi je isto neshvatljiva odluka...
                            Jedino je dobro sto je zvao Chamberlaina, on bi mogao da im bude faktor iznenadjenja. I mislim da ce A.Young biti dobar. Jao da, ni Sturridge-a nije zvao... mislim, nije se ni on nesto proslavio, pogotovo od Nove Godine na ovamo, ali je bolji od Defoa...
                            sigpic

                            Comment


                            • Ko da je bitno ljudi, ionako nece proci grupu... Po onome sto sam video protiv Belgije, Woj ce da forsira bunker, i 1:0 rezultat... Nije mogao Smoling, jer gde ces na EP sa tri beka pobogu, ali je moga Mika, samo ne znam iz kojeg razloga nije pozvan, dal je to sto je malo igrao ove sezone, ili neka povreda, ko ce ga znati. Da je Walker zdrav, uopste ne bi ni polemisali oko ovoga.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Dovoljno je sto nema Wilsherea. To im je najveci hendikep bez dileme. A kasnije otpali Lamps i Cahill + Rooney suspendovan. To je dovoljno da nista ne urade, a onda jos ove njegove odluke da zove Jordana i Stewarta, da ne zove dole pomenute igrace. Dodatno se ukopao.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X