Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predtema EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tata Mumi View Post
    Malo sale nije na odmet.
    Ma svakako....
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Mozda eksplodira na EURU

      Comment


      • C'mon Gordi Albion !

        Comment


        • Moja prognoza :

          Grupa A :

          1. Rusija
          2. Poljska
          3. Ceska
          4. Grcka

          Grupa B :

          1. Holandija
          2. Njemacka
          3. Portugal
          4. Danska

          Grupa C :

          1. Spanija
          2. Hrvatska
          3. Italija
          4. Irska

          Grupa D

          1. Francuska
          2. Svedska
          3. Engleska
          4. Ukrajna

          QF :

          Rusija - Njemacka
          Spanija - Svedska
          Holandija - Poljska
          Francuska - Hrvatska

          SF :

          Njemacka - Spanija
          Holandija - Hrvatska

          F :

          Njemacka - Holandija

          Sampion : Holandija
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Stoji da u mnogim situacijama nije imao srece ali i pored toga Dauning je idiot.
            sigpic

            Comment


            • Evo onda i moja prognoza :

              Grupa A :

              1. Poljska
              2. Ceska
              3. Rusija
              4. Grcka

              Grupa B :

              1. Njemacka
              2. Portugal
              3. Holandija
              4. Danska

              Grupa C :

              1. Spanija
              2. Italija
              3. Hrvatska
              4. Irska

              Grupa D

              1. Engleska
              2. Francuska
              3. Svedska
              4. Ukrajna

              QF :

              Poljska-Portugal
              Ceska-Njemacka
              Spanija-Francuska
              Italija-Engleska

              SF :

              Spanija-Portugal
              Njemacka-Engleska

              F :

              Portugal-Engleska

              Sampion : Engleska naravno

              Comment


              • Moja prognoza je da ce Italija ovaj put dogurati bar do finala.A sto se tice razocarenja,mozda se Spanci nenadano vrate kuci pre vremena.Eto,tako mi se nesto javlja.Holandija isto ne verujem da ce bog zna sta uraditi.Euro je uvek bio prepun iznenadjenja pa ce tako i ovaj.I,naravno,uvek se neki autsajder probije do 1/2 finala makar

                Comment


                • Volio bi da Irska dogura do nokaut faze

                  Comment


                  • http://www1.skysports.com/football/n...t-of-Euro-2012

                    Mnogo mi je zao momka,imao je odlicnu sezonu u Norwich-u

                    Umjestno njega pozvan Jack Butland.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Реална прича да су Италијани фаворит из сенке, ако уопште можемо убацити Италију у ту групу (из сенке), али с обзиром да су разочарали на СП, ае нека тако буде. Реално имају играча који је међу топ на голу, у одбрани, везном реду, једино где шкрипи је тај нападач, фали Италији један Дел Пиеро, Тоти, Инзаги, Виери, Роберто Бађо, Раванели...
                      Постали су попут нас, у историји увек су имали мајсторе ближе противничком голу, сад производе више мајсторе ближе свом голу, дефанзивно оријентисане. Видећемо, ја навијам за њих, а искрено волео бих да гледам финале Енглеска-Италија.

                      Comment


                      • Prihvatio bi i Italijane u finalu samo da Englezi osvoje

                        Comment


                        • Ja navijam da Italija osvoji. Uvek sam navijao za Italiju na SP ili EP kad nema nas...
                          Naravno Urugvaj je pre Italije ali oni nisu na Evropskom kontinentu,pa zato sve stavljam na Italiju...
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Sad ce na SK+ prijateljska Rusija-Urugvaj Taman da vidimo u kakvoj su formi Rusi? Jaoj evo vidim Forlan, Kavani i Suarez u napadu. SAVRSENO

                            Comment


                            • Italija jednostavno ne moze da veze 2 losa velika takmicenja,a za njih je lose sve osim 1/2 finala ,u najgorem slucaju. igraju sada mnogo bolje,brze,drugacije nego na SP u JA... A Irska bi mogla da napravi dar mar,slazem se! A i navijam za njih da sto dalje doguraju.Kako je ove godine krenulo da se vracaju stari dugovi,mozda se i Ircima vrati za ono sa Anrijem i Francuzima... Dakle,moji tipovi za iznenadjenja su Poljska i Irska.

                              Comment


                              • Pa ako se nadas iznenadjenju Iraca onda valjda ne mislis da je iznenadjenje ako otkinu koji bod Hrvatima i Italijanima vec da prodju grupu, a kazes da ITA ne moze vezati losa dva losa velika takmicenja. Hoces reci da Spanci ispadaju?
                                Jednostavno, Irci su u grupi u kojoj je gotovo nemoguce napraviti iznenadjenje.

                                Comment

                                Working...
                                X