Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    To bi bilo strasno dobro. Dzeko bi pored Gomeza bio jedan pravi napadac i igrac koji se bas uklapa za Bayern. Sa strana su Robben i Ribery a Dzeko u sredini, mislim da bi svaki treci ubacaj bio opasan po gol. Posto ce Olic sigurno napustiti Bayern na kraju sezone, neko ce drugi morati doci i vjerujem da ce to bas biti Dzeko.

    Comment


    • #32
      Originally posted by Fanta View Post
      To bi bilo strasno dobro. Dzeko bi pored Gomeza bio jedan pravi napadac i igrac koji se bas uklapa za Bayern. Sa strana su Robben i Ribery a Dzeko u sredini, mislim da bi svaki treci ubacaj bio opasan po gol. Posto ce Olic sigurno napustiti Bayern na kraju sezone, neko ce drugi morati doci i vjerujem da ce to bas biti Dzeko.
      Ma jok, evo ko ce da igra http://www.sportske.net/vest/transfe...ger-72896.html
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • #33
        veceras se King Frank vraca svojim korijenima da ih izkorijeni

        Comment


        • #34
          jos samo 3 boda,Bayern lagano krece prema vrhu BL

          Comment


          • #35
            Dakle, sutra se nastavlja BuLi pa FCB kao gost ide u Bremen. Prema nekim vijestima Heynckes će izvesti najslabiji mogući sastav u ovom trenutku. Izgleda da Jupp čuva svoju momčad za CL, tako da bih vrlo lahko na tiketu mogao odigrat' na pobjedu Werdera. Iako, i ovaj sastav Bayerna djeluje jače od domaćeg ipak sam mišljenja kako bi mogli doći do punog plijena.

            - Mediji bliski Bayernu objavljuju ovaj sastav:

            ---------------Neuer--------------
            Rafinha--Tymo--Boa--Contento
            -----Gustavo--Schweinsteiger---
            Usami--------Müller-------Pranjíć
            ----------------Olić---------------

            Comment


            • #36
              Historija se ponavlja mogu tako napisati jer ponovo igrac iz Borussije iz Mönchengladbacha koji je fulio penal u DFB kupu protiv Bayerna na kraju sezone potpisuje za Bavarce. Nakon Lothar Matthäus to je ucioni Dante koji je novi igrac Bayerna.

              Bayern je jedan od najvećih klubova na svijetu i sada ću imati šansu da igram na najvišem nivou i borim se za titule”, rekao je Dante,

              Sada imam 28 godina i želim da napravim naredni korak u svojoj karijeri

              Comment


              • #37
                Ne verujem da ce igrati Svajni.Ako neko treba da se odmori od kljucnih igraca to je on.
                Navijam za Bajern cele ove sezone u LS i odusevljen sam kako su zacepili usta svima a narocito Realu ,mada sam i ocekivao da ce njih da prodju.
                Last edited by milanche; 26-04-12, 20:11.

                Comment


                • #38
                  U narednoj utakmici protiv Stuttgarta Bayern ce predstaviti gostujuce dresove za sezonu 2012/2013.



                  Na okovratniku ce pisati "Mia san mia".

                  Sam prijevod ne docarava pravo znacenje tog izraza, ali sesnaest principa zasigurno DA. Sesnaest principa koji nam govori sta je to stvarno Bayern! "Mia san mia" - We are who we are - To smo sto smo!

                  Spoiler
                  16 Bayernovih principa

                  Mi smo jedan klub: Naše podrijetlo, rast i povijest temelje se na zajedničkim vrijednostima kluba, za koje živimo i danas.

                  Mi smo ambasadori: Imamo veliku odgovornost da se na odgovarajući način ponašamo u zemlji i inozemstvu. Svaki igrač, trener, menadžer i član osoblja doprinosi slici i javnom imidžu kluba.

                  Mi smo uzor: Na i izvan terena, mi smo uzor za mlade ljude. Na elitni sportaše sutrašnjice utjecat će naši stavovi i način života.

                  Mi smo tradicija: Mi se možemo pohvaliti dugom i uspješnom poviješću, bitno smo oblikovali način na koji se nogomet razvijao. Možemo biti ponosni na to.

                  Mi smo inovacija: Cilj nam je poboljšati se u svakom aspektu našeg djelovanja, bilo da je to atletski, administrativni, tehnološki ili u izgradnji veza. Mi učimo svaki dan, i kao jedan od vodećih svjetskih klubova, cilj nam je postaviti standarde.

                  Mi smo samouvjerenje: Cilj nam je pobijediti svaku utakmicu. Mi ćemo napasti s hrabrošću devedeset minuta i sebe nametnuti na utakmici. Mi uvijek grabimo inicijativu.

                  Mi smo raznolikost: Naši korijeni i naše vrijednosti su oblikovani našom nacionalnom poviješću i razvojem. Zahvaljujući našoj kulturnoj raznolikosti i iskustvom kojeg smo stekli u svakodnevnom radu s našim igračima, kombiniramo naše vrline iz globalne perspektive, i unaprjeđujemo našu igru.

                  Mi smo nogomet: Stari ili mladi, muški ili ženski, crni ili bijeli, Liga prvaka ili lokalna momčad, mi smo nogomet koji možete živjeti i dijeliti. 'Lijepa igra' je naš poziv.

                  Mi smo poštovanje: Igrači, uredsko osoblje, uprava, trenersko osoblje, pomoćnici i izvršni odbor - bez međusobnog poštovanja, nikada ne bismo postigli status svjetske klase.

                  Mi smo radost: Mi uživamo u igranju, radu, pobjeđivanju, natjecanju, zabijanju, driblanju, međusobnom družiti, i timskom duhu. To nas dnevno usmjerava. Međutim, mi također prihvaćamo poraz kad se dogodi.

                  Mi smo odani: Više od 12 milijuna ljudi u Njemačkoj izjašnjavaju se ko Bayernovi navijači, nekoliko desetaka tisuća putuje na velike udaljenosti da nas vide igrati. Sve za 90 minuta strasti.

                  Mi smo partneri: Naši odnosi s našim navijačima, fan klubovima, članovima i sponzorima jesu partnerstva, ali mi također želimo biti pouzdani prijatelji. Mi volimo i razvijamo naš sport u svim njegovim aspektima zajedno.

                  Mi volimo svoj dom: FC Bayern München je kod kuće u cijelom svijetu, ali mi znamo gdje je naš pravi dom.

                  Mi smo dinamični: Naša povijest oslikava ogromnu energiju u Bayernu. To znači da vjerujemo u sebe, i motivira nas za budućnost.

                  Mi smo odgovornost: Mi ćemo ispuniti očekivanja u pogledu naše odgovornosti prema društvu i zajednici u svim našim poslovima. Mi ćemo postaviti primjer u međuljudskim odnosima. Poštovanje, susretljivosti i pravednost su naše dužnosti.

                  Mi smo obitelj: Čak i nakon završetka karijere, naša vrata su otvorena za sve. Mi smo ujedinjeni za cijeli život.

                  Comment


                  • #39
                    Jako su mi lepi ovi dresovi od Bayerna
                    Super Mario Igrice

                    Comment


                    • #40
                      Ako bi Džeko došao, kakav bi to tandem bio Džeko-Gomez. A sve su prilike da će Džeko karijeru nastaviti u Bayernu što bih volio. Tu ligu veoma dobro poznaje tako da mu ne bi trebalo neko veće i duže prilagođavanje, ima dobar tim uz sebe uz to bi i igrao ne može bolje. Kako čitam izjave igrači Bayerna su za njegov dolazak i svi ga gotive.

                      Izjava Riberya: "Džeko je fenomenalan napadač i sigurno bi nam dobro došao".
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • #41
                        Ove ce dresove nositi Bayern protiv Borussia Dortmund 12. augusta u utakmici Super Kupa Njemacke.

                        Spoiler



                        Comment


                        • #42
                          Odlican dres!

                          Comment


                          • #43
                            Dres je ekstra stvarno, valjda ce ga cesce koristiti.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • #44
                              Takav bi trebao da im bude tokom cele sezone.

                              Comment


                              • #45
                                Bayern prodao gotovo 40 hiljada sezonskih ulaznica


                                Bayern je danas objavio kako je zaustavljena prodaja sezonskih ulaznica nakon sto je prodano gotovo 40 hiljada istih. Po svemu sudeci, Allianz Arena ce i sljedece sezone u Bundesligi biti ispunjena do posljednjeg mjesta...
                                Bayern je danas sluzbeno objavio rezultate prodaje sezonskih ulaznica. Za 17 domacih utakmica u Bundesligi prodano je 39.500 ulaznica nakon cega je prodaja zaustavljena.
                                Allianz Arena ima kapacitet od 69 hiljada mjesta tako da ce vise od polovice mjesta pripasti vlasnicima sezonskih ulaznica za kojima je vladala prava navala.
                                "Zelim se zahvaliti navijacima na ovom velicanstvenom interesu. Ovo samo pokazuje koliko je Bayern atraktivan i kakvu podrsku navijaca ima", rekao je prvi covjek kluba Karl-Heinz Rummenigge.
                                Posljednjih 19 godina Bayern svaku godinu zavrsava s profitom, a kako je krenulo i 20. ce zavrsiti s plusom. Za proslu sezonu objavili su plus od 1.3 miliona eura, a u klubu ocekuju kako ce od 2020. godine kada se otplati stadion, profit po sezoni iznositi najmanje 20 miliona eura.

                                Comment

                                Working...
                                X