Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ispao je ovde najgori olos od coveka Hummels, ali sta ces. Dortmund se vec mora pozabaviti sa ovim kradjama Bayerna, 3 igraca koja su cinila jezgro onog tima koji je dogurao do finala LS, sada sva trojica u Bayernu. Verovatno bi i Gundogan otisao kad tad da nema problema sa povredama.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Momak ove godine puni 28 godina, razumljivo je da je dosao sebi i stavio prst na celo i naravno prelomio u korist svoje karijere... Nije to vise taj rivalitet kao kada su bili blizu po snazi i igrackom kadru dok je Klop bio tamo, daleko veci naboj je postojao, sada je veci jaz i ogroman iskorak je prelazak u Bajern tako da nema sta da se zameri coveku

      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • Mora da mu se zameri, zbog komentara koje je davao kada su ova dvojica odlazili. Da je cutao tada, verovatno ni sada niko rec ne bi rekao. Tacno je, ne prelazi on u rivala, vec u top3 klub na planeti, to je realnost.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by l1m4r View Post
          U trenutku kada se kupovao Arteta da je Venger cuo za mene kupio bi mene za 3 sata. Cudno poredjenje.kod njih kako krene prica za nekog igraca oni ga zavrse. Svi disu kao jedan. Toga nemas nigde drugde
          Kao sto rekoh, imaju drugaciji pristup koji opet sa druge strane znaci slabiji marketing u odnosu na druge cim se manje prica o tome.To je samo za fanove manje stresno, tako da ne cudim sto im se neki dive i sto se sve radi uz manje pompe.Ne vidim da bi bilo ko drugi iz najvecih klubova radio slabiji posao od njih da im tako klub funkcionise.

          Comment


          • Originally posted by Freshman View Post
            Mora da mu se zameri, zbog komentara koje je davao kada su ova dvojica odlazili. Da je cutao tada, verovatno ni sada niko rec ne bi rekao. Tacno je, ne prelazi on u rivala, vec u top3 klub na planeti, to je realnost.
            Bile su druge okolnosti kada je Gece prelazio i tu su svi imali teske reci, tada je Dortmund bio vrlo snazan i gotovo ravnopravan rival Bajernu mada mi je i tada bilo to glupo, dosli ljudi platili klauzulu, prelazi u veci klub, cemu pljuvanje?
            Vec kada je Lewa odlazio postalo je jasno da je to vec totalno drugi nivo sto se klubova tice a sada isto ovaj transfer ne moze da cudi...
            Mozda sam pristrasan jer navijam za Bajern ali ne vidim cemu pljuvanje po Humelsu sada

            Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • Čekaj brate jel vidiš ti gore šta je Rosso pisao.. Da ovaj posle onakvih reči uradi ovako nešto, kakva crna druga vremena, ovde je dokazao da nije čovek od reči i finito..

              Comment


              • Originally posted by Miletić View Post
                Bile su druge okolnosti kada je Gece prelazio i tu su svi imali teske reci, tada je Dortmund bio vrlo snazan i gotovo ravnopravan rival Bajernu mada mi je i tada bilo to glupo, dosli ljudi platili klauzulu, prelazi u veci klub, cemu pljuvanje?
                Vec kada je Lewa odlazio postalo je jasno da je to vec totalno drugi nivo sto se klubova tice a sada isto ovaj transfer ne moze da cudi...
                Mozda sam pristrasan jer navijam za Bajern ali ne vidim cemu pljuvanje po Humelsu sada

                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                Covek koji drzi moralne lekcije drugima,da se tako izrazim,pa nakon nekoliko godina uradi istu stvar kao pojedinci koje je uzimao u usta,ne zasluzuje nista vise nego da ga ljudi ,,pljuju".

                Comment


                • Dortmund sada dosta manje bodovno zaostaje za Bajernom nego Klop u poslednje dve sezone.Ne bih uopste rekao da su oni sada manje ravnopravan rival nego pre 2-3 godine, stavise Bajern nijednog trenutka nije mogao da se opusti.Sada moze da se kaze da je samo manji jaz nego sto je bio, sto uostalom to tabela i govori.Sve je to latentni nemacki nacionalizam, ako ne potpises za Bajern smatras se izdajicom.Nacionalni interesi iznad svega, nema tu nikakvog klubarstva.Sve drze Svabe u svojim rukama, ne dozvoljavaju priliv stranog kapitala kako njihovo drzavno cedo ne bi dobilo ozbiljnu konkurencije.Bajern ih sve drzi u saci tj svih 17 klubova u ligi rade za Bajern.

                  Comment


                  • Jeste i Bayern je finansijski pomogao Borusiji kada su bili na ivici bankrota zato sto su znali da su ovi rasadnik talenata pa da im pokupe najbolje igrace kasnije...
                    Ljudima nista ne odgovara, ili nema konkurencije ili uleti strani kapital pa se stvori konkurencija ali onda krece kukanje kako je to vestacki i plasticno, tesko je svima ugoditi...

                    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • @Miletic

                      Evo ti odgovor zasto se pljuje po Hummelsu.

                      http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1501326

                      Comment


                      • Video sam ja to, nije ni prvi ni poslednji fudbaler koji gazi svoje reci i uradi suprotno ali uglavnom se ljudi zakace za transfere Bayerna kao da oni idu od kluba do kluba u Bundes Ligi i kidnapuju najbolje igrace...
                        Vec sam objasnio, mozda se u toj fazi karijere tako osecao i tako je govorio, sada u zrelim igrackim godinama je verovatno zeljan trofeja i hoce da obogati svoju karijeru a Bayern je idealan izbor, zivis u svojoj drzavi i imas mogucnost da igras za klub koji je top 3 u svetu...

                        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Originally posted by Rossonero View Post
                          @Miletic

                          Evo ti odgovor zasto se pljuje po Hummelsu.

                          http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1501326
                          Što je najgore taj isti Humels je Bajernovo dete , tojest prošao je kroz njihov omladinski pogon , Stojke na kvadrat

                          Inače opasni transferi ovako rano baš sam se iznenadio .
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by Miletić View Post
                            Jeste i Bayern je finansijski pomogao Borusiji kada su bili na ivici bankrota zato sto su znali da su ovi rasadnik talenata pa da im pokupe najbolje igrace kasnije...
                            Ljudima nista ne odgovara, ili nema konkurencije ili uleti strani kapital pa se stvori konkurencija ali onda krece kukanje kako je to vestacki i plasticno, tesko je svima ugoditi...

                            Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                            Bajern je nudio u odnosu na banku samo nizu kamatu, preziveo bi Dortmund i bez tih para i to bi se samo odrazilo na malo veca dugovanja.

                            Imaju oni retardirano pravilo 50+1 koje sa jedne strane limitira klubove sa dugom i uspesnom tradicijom koji gle cuda su u poslednjih desetak godina bili konkurenti Bajernu, a guraju se vestacki projekti poput Volfzburga, Hofenhajma i Red Bula.Sa tim pravilom se uspostavlja jos veca neravnopravnost, a vecina klubova se ne bi odrekla omladinskog pogona nego bi pre svega glavnim igracima dala jace plate.Kakvu jaku finansijsku podrsku ima Zvezda u kosarci u odnosu na ostale, tako i Bajern ima u Nemackoj u fudbalu.Uspesno drze monopol i nikada nece dozvoliti da bilo koji drugi klub ugrozi njihov nemacki brend, jedino Bajern moze da dobije dugogodisnjeg konkurenta kada bi olabavili 50+1 pravilo(sa tim da nemaju stranog vlasnika).Ti ljudi koji su povezani sa Bajernom imaju jak uticaj i veze i mogu istog trenutka da ga ukinu.Ali to bi izazvalo velike tektonske poremecaje u Nemackoj i vise bi stetilo nego koristi posto naravno ''pola'' Nemacke navija za Bajern zato sto je jedan od najvecih nemackih brendova.Ovo je pre svega borba Nemaca protiv stranog kapitala, stvar nemackog nacionalizma i ponosa.To pravilo samo sluzi kako bi par jakih privatnih kompanija uslo u fudbal kako bi mali broj njih imalo koristi a ne da dobar deo bude zadovoljan.Jasno je da tu ima korupcije i kriminala, nisu to nikako cista posla.I to se ne odnosi samo na fudbal ili Nemacku, tako je svuda samo se negde to maskiralo pa se ne prica o tome u toj meri.

                            Moje stavove o nacionalizmu necu da iznosim ovde, samo cu reci da nikada klub nisam povezivao sa zemljom iz koje dolazi i da se zbog toga osecam da sam ''Englez'', ''Spanac'', ''Italijan'' etc.

                            Comment




                            • Ostade još samo ova legenda i da se krug zatvori....

                              Na stranu što izgleda baš loše i u Mustafa stilu, niko ne tera te igrače da pređu. Ispade kao da Bajern uperi pištolj i kaže prelazi. Ni meni se ne sviđa ali ne krivim ovde ništa Bajern. Nije ovo prinuda, nego izbor igrača.

                              I Atletikove igrače hoće svi živi, pa oni sami neće da pređu. Znači da u Dortmundu treba malo bolje da se pozabave ovim pitanjem.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Mustafa se nista nije pitao kod prelaska u Partizanu, sve igrace drze agenti.Fudbaleri su moderni robovi 21. veka.Ni u jednoj drugoj zemlji fudbalski nacionalizam nije izrazen kod Nemaca, naravno da je on dosta veci cim imas manje klubova koji se bore za vrh.Tesko da zbog geopolitike u Spaniji mogu da se dese prelasci spanskih igraca u Barselonu, dok je Real marketinski klub i fokusira se na ceo svet.Tamo ce uvek vecina da budu stranci.

                                Comment

                                Working...
                                X