Pogledati rezultate ankete: DFB Pokal osvaja?

Glasača
10. Vi ne možete glasati u ovoj anketi
  • Greuther Fürth

0 0%
  • Borussia Dortmund

7 70,00%
  • Borussia M'gladbach

0 0%
  • Bayern München

3 30,00%
Strana 1 od 7 1 2 3 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 15 od 93

Tema: DFB Pokal

VIP Dale avatar
    Datum registracije
    16.04.2010
    Moć reputacije
    214748971

DFB Pokal

Leverkusen vodio 0-3 do 68. minute , sada gube 4-3 u produzetku , nevjerovatno , ovo ima samo u Njemackoj

2. Your Google Adsense code here
    Banned
    Datum registracije
    03.04.2011
    Moć reputacije
    0
    Tri velika kluba iz bundeslige su ispali vec u prvom kolu kupa...

Pickle Rick Ricma avatar
    Datum registracije
    16.04.2011
    Moć reputacije
    214748928
    Pa da vidimo.Proso je Stutgart i Hamburg od vecih timova.Jezivo mi je bilo prosle godine kada u zavrsnici je bilo malo bundesligasa.I Salke se vise namucio u polufinalu sa Bajernom nego u finalu sa Duizburgom
    Bajer je pokazao i da ce mu ovu sezonu odbrana predstavljati glavni problem.Volfsburg se isto obrukao i za jedno poluvreme je primio 3 gola od Lajpciga.
    A za Verder ne znam sta da kazem.Vodili 1:0 i u roku od minut primio dva gola isto ispao od nizeligasa.
    Od vecih timova Dortmung igra svoj mec u pola osam.
    Sutra igra Salke, dok ce Bajern izaci tek u ponedeljak na teren.
    Sedam debila je gleda iz auta

Active Member Vule_89 avatar
    Datum registracije
    24.05.2010
    Moć reputacije
    78597064
    Pa kada namestaju...

Banned
    Datum registracije
    21.08.2010
    Moć reputacije
    0
    Citirati Originalno postavljeno od Dale Pogledati poruku
    Leverkusen vodio 0-3 do 68. minute , sada gube 4-3 u produzetku , nevjerovatno , ovo ima samo u Njemackoj
    jas tu igro dvojku al kad je vec u regularnom dleu zavrseno nereseno, ondak sam u produzecima navijao za drezden, i bas mi je drago sto su prosli

Datum registracije
    24.05.2010
    Moć reputacije
    78597064
    Tako i moj brat kada pukne navija za ove druge,bilo to tenis ili fudbal...

Pickle Rick Ricma avatar
    Datum registracije
    16.04.2011
    Moć reputacije
    214748928
    Citirati Originalno postavljeno od Vule_89 Pogledati poruku
    Pa kada namestaju...
    Ma kakvo crno namestanje.Tamo se igra ozbiljan fudbal.Po toj logici i u Premijer Ligi se premesta.
    Malocas gledao sastave od ovih ekipa koje su ispale.Volfsburg i Leverkuzen su igrali skoro u najjacim sastavima, samo je trener Verdera nesto kombinovao.U startnih 11 nije bilo ni Arnautovica ni Ekicija, a ta dva igraca trebalo bi da budu nosioci igre Verdera u ovoj sezoni.Tek ih je ubacio kasnije.Takodje nije bilo ni Veslija.

VIP Dale avatar
    Datum registracije
    16.04.2010
    Moć reputacije
    214748971
    Kako igra Dortmund , kako igra Kagawa !

Svaka ti cast legendo , kakav pas kod prvog kola i kakva realizacija sad kod drugog , 0-2 .

Forum Resident Mr.M avatar
    Datum registracije
    26.03.2011
    Moć reputacije
    2974
    Liga koja je najposjetnija u Evropi prosle godine ... Ima dosta ravnopravnih timova i moze biti jaka sezona , pogtovo jer od sledece sezone 4 tima idu u Ligu Sampiona , tj 3 direktno a 1 u play-off pa ce biti dosta Nemaca ... Po meni Ligu Sampiona ce direktno obezbediti Dortmund,Bayern i mozda Stuttgart a za 4 mesto ce se boriti verovatno Leverkusen,Schalke,Werder i Hamburg
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

Pickle Rick Ricma avatar
    Datum registracije
    16.04.2011
    Moć reputacije
    214748928
    Citirati Originalno postavljeno od Miko Pogledati poruku
    Po meni Ligu Sampiona ce direktno obezbediti Dortmund,Bayern i mozda Stuttgart a za 4 mesto ce se boriti verovatno Leverkusen,Schalke,Werder i Hamburg
    Ne znam sad bas za Stutgart, vise dajem sansi da treci bude Leverkuzen posto sam siguran da ce u nekim narednim utakmicama njihova odbrana dobro funkcionisati,a ne kao sto je danas bila.
    Stutgart vec u prvom kolu igra sa konkurentom za visok plasman, a to je Salke, pa ce tada pokazati koliko vredi.

Datum registracije
    24.05.2010
    Moć reputacije
    78597064
    Citirati Originalno postavljeno od Maric91 Pogledati poruku
    Ma kakvo crno namestanje.Tamo se igra ozbiljan fudbal.Po toj logici i u Premijer Ligi se premesta.
    Malocas gledao sastave od ovih ekipa koje su ispale.Volfsburg i Leverkuzen su igrali skoro u najjacim sastavima, samo je trener Verdera nesto kombinovao.U startnih 11 nije bilo ni Arnautovica ni Ekicija, a ta dva igraca trebalo bi da budu nosioci igre Verdera u ovoj sezoni.Tek ih je ubacio kasnije.Takodje nije bilo ni Veslija.
    Pa dobro ti veruj da nema namestanja,citaj novine,stranice su pune namestanja,namestaju svi,samo sto se u najacima ligama cuti o tome,izgubili bi milione od sponzora pa ti vidi,toliko do mene,dobio sam opomenu,zato sto dosadjujem sa namestanjima...

Hero Member danijelkr avatar
    Datum registracije
    19.01.2011
    Moć reputacije
    42950443
    Ja sam kod rezultata 0:3 za rezultat za Leverkuzen izasao vani i dolazim u kafic i govorimi drug da su braca pobijedili nisam vjerovao. Stvarno veliko iznenadjenje, jer Dresden ima dosta slabu ekipu jer ih pratim, a moguće je da ove sezone odem na jednu njihovu tekmu u cvajti.

Datum registracije
    24.05.2010
    Moć reputacije
    78597064
    Jedino sto je dobro kod Nemaca su navijaci,za to im svaka cast ali ostalo...

Hero Member danijelkr avatar
    Datum registracije
    19.01.2011
    Moć reputacije
    42950443
    Citirati Originalno postavljeno od Vule_89 Pogledati poruku
    Jedino sto je dobro kod Nemaca su navijaci,za to im svaka cast ali ostalo...
    Donekle se slažem jer im je navijačka scena perverzija prava i bas dobro guraju protiv sistema koji je bas zeznut, a i fudbal im je dobar nije ih loše gledati.

Pickle Rick Ricma avatar
    Datum registracije
    16.04.2011
    Moć reputacije
    214748928
    Pusti njega, on je hejter.
    Dortmund opravdao ulogu favorita i pobedio sa 3:0 Sendhauzen.Proslogodisnji polufinalista Kotbus je ispao vec u prvom kolu.Bio je ponizen od strane Holsten Kila.
    Ono sto je pohvalno za ligu je da vlasnici klubova za sada odolevaju pritisku bogatih milionera sirom sveta.

Strana 1 od 7 1 2 3 ... PoslednjaPoslednja

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •