Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mlade reprezentacije (U-21, U-19 i U-17)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Drago mi je da smo dobili obe Norvežane, nus naš nivo logično i što kažeš rutinski ih rešismo..

    Comment


    • BRAVO!!

      Svaka čast momcima!
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Mladi gaze Šveđane.

        A. Živković i Ožegović strelci.

        Igraju: Milinković - Gajić, Veljković, Vukašin J., Antonov - Maksimović, SMS, Grujić - neki Gavrić, A. Živković i Ožegović

        Još kad se dodaju Gaćinović, Lukić i Đurđević stavrno smo jaki kao zemlja.

        Comment


        • Biće da je greška, Čavrić je verovatno u pitanju.

          Comment


          • Kakav debakl Srbije u17 treba im bod protiv BiH i prime gol u zadnjoj minuti Irska koja je izgubila 7:0 prode dalje

            Comment


            • Kad u mladim fudbalskim danima imaš trenera koji ziheraški igra na "nulu" ni ne možeš očekivati bogzna kakav rezultat. Kukavička igra došla na naplatu u zadnjim trenucima. A igrao si ne protiv neke velesile već jbn Bosanaca.

              Comment


              • Bunjevcevicev efekat, postavio za selektora retarda Pericu isto kao sto se u Zvezdi popisao na sve sto je naisao kada su dosli on i Toplica u upravu. Taj period je jedan od najcrnjih u istoriji Zvezde (uz ovaj sada, naravno ), a reprezentacija i savez ce doziveti slom u svakom segmentu gde se pita "Bunja".

                Comment


                • SRBIJA : GIBRALTAR 4:0 (4:0)

                  19' Andrija Zivkovic
                  28' Danilo Pantic
                  39' Danilo Pantic
                  45' Luka Jovic
                  Last edited by Constantin; 01-09-17, 19:01.
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Niko se nije osvrnuo na pobedu mladih protiv Makedonije.
                    Đorović na mukama. Jedva skrpio sastav.
                    Debi i pobednički gol Nišlije Ranđelovića.
                    Pobedi se u zube ne gleda ?
                    Sledeća u Nižnjem Novgorodu protiv Rusa.
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Koji je tim igrao? Bilo je najavljeno da Danilo Pantić i Luka Jović nisu u A timu da bi mogli da pomognu mladima da se kvalifikuju.
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                        Koji je tim igrao? Bilo je najavljeno da Danilo Pantić i Luka Jović nisu u A timu da bi mogli da pomognu mladima da se kvalifikuju.
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Luka Jović je imao hirušku intervenciju na zubu u toki noću pa nije bio u protokolu. Po meni, pozitivnu ocenu su zaslužili samo Bogosavac, Adžić i Ranđelović, ostali manje-više...dok su, opet po meni, katastrofalno odigrali Šaponjić, Pantić. Adžiću je duša u nosu došla već početkom drugom poluvremena i u 64. minutu je zamenjen. Inače poprilično sebičan igrač.
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Ono što sam ja video je jako slabo od strane veznog reda i u odbrani i u napadu (Luka Ilić dok je imao snage nešto je i kreirao) a Šaponjić se propisno obrukao kao i Račić koji kao što je radio u Zvezdi pogledom otprati igrača koji nam da gol. Vidi se da većini onih koji dolaze iz inostranstva nedostaju minuti.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Ja imam drugačije mišljenje o mladim igračima, formirano pre ove utakmice. Iz ovoga tima najviše cenim:

                              1. Šaponjić, zbog njegovih herojstava na Novom Zelandu, jedan od najzaslužnijih za svetsku titulu,
                              2. Gajić, standardan na Novom Zelandu, prototip modernog ofanzivnog beka a la Karvahal iz Reala, legitimni naslednik Antonija Rukavine,
                              3. Pantić, odličan moderan igrač sredine terena,
                              4. Ilić, Zvezda nije ni svesna kakav je biser izgubila, prošle sezone je bio među najboljima na svakom meču koji je igrao,
                              5. Adžić, ekstremno talentovan igrač, razviće se u visoku klasu.
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                                Ja imam drugačije mišljenje o mladim igračima, formirano pre ove utakmice. Iz ovoga tima najviše cenim:

                                1. Šaponjić, zbog njegovih herojstava na Novom Zelandu, jedan od najzaslužnijih za svetsku titulu,
                                2. Gajić, standardan na Novom Zelandu, prototip modernog ofanzivnog beka a la Karvahal iz Reala, legitimni naslednik Antonija Rukavine,
                                3. Pantić, odličan moderan igrač sredine terena,
                                4. Ilić, Zvezda nije ni svesna kakav je biser izgubila, prošle sezone je bio među najboljima na svakom meču koji je igrao,
                                5. Adžić, ekstremno talentovan igrač, razviće se u visoku klasu.
                                Ne sporim ja tvoje percepcije, ali, kao što sam kažeš, tvoje mišljenje formirano pre ove utakmice, a ja ti prenosim utiske sa utakmice.

                                1. Šaponjić - katastrofa na ovoj utakmici. Dve šanse sa 5 metara, učinak 0. Ni u polju nije bio precizniji...penal realizovao.
                                2. Gajić - ovo si me baš slatko nasmejao...s ovim "naslednik Rukavine". Inače Gajić, odličan igrač, juče ....oko proseka.
                                3. Pantić - nije mu bio dan juče, očigledno. Znam kakve partije pruža u Partizanu, juče...ni bleda senka.
                                4. Ilić - nešto je u početku petljao, kasnije se utopio u sivilo.
                                5. Adžić - juče, s Ranđelovićem najbolji igrač na utakmici. Previše je sebičan, to mu je mana, kao i neodtatak kondicije.
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X