Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mlade reprezentacije (U-21, U-19 i U-17)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo momci,lavovi.Neverovatni promasaji na kraju.Sad sa Brazilom,jos jedan korak do cilja.

    Comment


    • Svaka cast momci,bio sam na ispitu i stigoh tek u 115. minutu i videh 2 promasaja ogromna,ali to je posledica straha najvise nista vise
      Samo hrabro protiv Brazila
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Videla se trema poslednjih 5-6 minuta, ali dobro, nisu to prekaljeni asovi, još su klinci.
        Šteta što nismo rešili utakmicu u prvih 30ak minuta. Mogli smo dati bar 3 komada i posle mirno privesti utakmicu kraju. Ovi produžeci nas ubijaju. Nadam se da će momci stići da se odmore bar malo...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Najvise me raduje pristup Veljka Paunovica na ovom prvenstvu, zaista se vidi tu guranje ofanzivnog stila igre, modrena postavka, prijatno sam iznenadjen njime, ali i ceo tim je uradio ono sto niko verovatno nije ni zamisljao. Ogroman uspeh.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Bravo momcovi

            Ostaje gorak ukus što nsimo iskoristili one tri, četiri šanse pa ono je bilo za infrakt

            Idemo bre još jedan korak, nema stajanja sad

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • U koliko je finale ?

                Comment


                • Mislim da sam video da je u 7...

                  Taman posle izlaska, ako neko izlazi...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • da, da u subotu u 7h
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Koja šteta što ova bomba nije ušla....

                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Da ne hvalim mnogo ( smara ) ali kako je Šaponjić uspeo da promaši ono na kraju!?!? Odličan on posao radi, ume da zadrži loptu, dobro koristi svoje telo ali sine...

                        Andrija Živković naš najbolji igrač. Kakva je on klasa za Lazara Markovića.
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Imamo nove nadimke za nase selekcije .....
                          u 21 ORLICI
                          u 20 ORLOVI
                          A tim VOLOVI
                          Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                          Comment


                          • Originally posted by Ser Aleksa View Post
                            Bravo momcovi

                            Ostaje gorak ukus što nsimo iskoristili one tri, četiri šanse pa ono je bilo za infrakt

                            Idemo bre još jedan korak, nema stajanja sad
                            Zašto gorak ukus, pa pobedili smo.

                            Nikad mi lakše nisu pali ovi promašaji. Bolje što su sad promašivali nego u finalu, čak mi to i daje nadu za finale, zakon verovatnoće i te stvari.


                            Originally posted by miloolja View Post
                            Kakva moćna najava.

                            Finale Svetskog prvenstva u fudbalu, ej u FUDBALU igraju BRAZIL i SRBIJA.


                            Originally posted by z0La View Post
                            Mislim da sam video da je u 7...

                            Taman posle izlaska, ako neko izlazi...
                            I ko bude metla teško će dobaciti do sedmice.


                            Originally posted by Il Capitano View Post
                            Da ne hvalim mnogo ( smara ) ali kako je Šaponjić uspeo da promaši ono na kraju!?!? Odličan on posao radi, ume da zadrži loptu, dobro koristi svoje telo ali sine...

                            Andrija Živković naš najbolji igrač. Kakva je on klasa za Lazara Markovića.
                            Lazar ima paklene predispozicije, ali iz ne znam kog razloga igra skroz bez samopouzdanja, a nije tako bilo do pre godinu dana.

                            Mislim da je njegovo pravo mesto u samom špicu gde neće imati mnogo kontakta sa loptom, a ne na krilu, gde će koristiti eksplozivnost i utrčavati u prazan prostor. On zna da da gol, ne treba mu puno šansi kao Mitru. Sećam se kako je to izgledalo kad je stigao u Benfiku.

                            Trenutne kvote:

                            Brazil – Srbija 1.75 3.45 4.85

                            Samo neka nas potcenjuju.

                            http://www.mozzartsport.com/vesti/pr...tarijeg/108371
                            Last edited by goku; 17-06-15, 20:20.

                            Comment


                            • Bravo za nase mladice-ucinili su nas preponosnim u ovom fudbalskom "sivilu"
                              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                              Comment


                              • Dobro prvo pol.u21 selekcija nas i Nemaca,Djuricic i Can po jedan....Fino igramo,pogodismo i precku,slicno ko mladi jutros..
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X