Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mlade reprezentacije (U-21, U-19 i U-17)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo da Ogiju prodje jedna dobra lopta i eto ga.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Sta bre glumi Malbasic, ide u centar, svaka lopta ide na krilo a njega nigde nema.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Jedino ako uradimo nesto iz daljine... Prekid, ili iz neke akcije, mozda juce sa ovakvom igrom...

        Comment


        • Bestidno Ninkovic izadje.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Murinja treba ubiti.

            Ova dvojica moraju da igraju svih 90 minuta u ovakvoj utakmici. Najbolji suteri sa distance.

            Comment


            • Potop Francuza u Norveskoj.Imaju drugi najjjaci sastav posle Spanaca, jos M'Vila igra za njih.

              Tesko da cemo ovde nesto uraditi.Steta sto se Englezi ovako provlace.

              Comment


              • Ista boljka kao kod A selekcije sve dobro izgleda samo gol dati treba
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Originally posted by Maric91 View Post
                  Steta sto se Englezi ovako provlace.
                  Nismo ih mi ubili u ovom dvomecu. Naprotiv, vise sansi su oni imali kad se sve sabere. Evo mi se jos uvijek patimo. Nema ideje, malo je onih pravih prilika a ocekivao sam ih vise u ovom revansu pred domacom publikom.

                  Mozda uleti nesto iz prekida, ima jos vremena...
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Sve je meni jasno, ali mi nikada nece biti jasno zasto lopta igracu iza ledja!!

                    Comment


                    • Bezidejna igra,nijednu sansu nismo imali

                      Comment


                      • A Englezi taman koliko im treba, pride i mufljuzi za odugovlacenje kao Italijani...

                        Comment


                        • Steta, steta. Najslabiji smo bili kada je najvise trebalo.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Originally posted by tata Mumi View Post
                            Nismo ih mi ubili u ovom dvomecu. Naprotiv, vise sansi su oni imali kad se sve sabere. Evo mi se jos uvijek patimo. Nema ideje, malo je onih pravih prilika a ocekivao sam ih vise u ovom revansu pred domacom publikom.

                            Mozda uleti nesto iz prekida, ima jos vremena...
                            Ja pricam konkretno za veceras,Njihov je samo bio pocetak, posle smo ako nista drugo bili ravnopravni(a imamo vise suteva ka golu) i oni ne bi trebalo da kalkulisu nego da idu na drugi gol.Igraju ko zabari.

                            Jbga, primismo gol.Sta je tu je, treba biti ponosan sto smo skoro do samog kraja bili u igri.Zahvaljujuci tome kako smo igrali u kvalifikacijama, a to je prilicno neubedljivo se nismo nasli medju nosiocima.

                            Comment


                            • Kakav cirkus hahahah
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Sta se ovo kog djavola desava?

                                Comment

                                Working...
                                X