Announcement

Collapse
No announcement yet.

Free agency, draft, preseason...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Free agency, draft, preseason...

    U ovoj temi cemo pricati o pripremama za sezonu 2012. Ima jos dosta vremena do septembra, ali dogadjanja su vec pocela. Najveca prica za sada je gde ce Peyton. Na ovom mestu mozete pratiti sta se sve desava u ligi sto se tice ugovora

    http://msn.foxsports.com/nfl/transactions

    Jos malo ce draft (26 - 28 aprila), pa cemo se i time baviti, najboljim igracima sa koledza koje cemo ubuduce gledati kao profesionalce. 4 utakmice predsezone ce u avgustu i septembru. Pa da krenemo Gde biste voleli da vidite Peytona, a gde mislite da ce zavrsiti?
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

  • #2
    Voleo bi da Peyton ostane u Colts-ima jer je zasluzio da savrsi karijeru u ekipi koju je prakticno on napravio relevantnu posle duzeg perioda,ali mislim da ce da zavrsi u Jets-ima ili Redskins-ima videcemo......

    Comment


    • #3
      Meni ce biti najzanimljivije ako ode negde (a realno i ako ostane jer Coltsi imaju novog trenera) kakav ce biti odnos sa trenerom. Kada dodje takav ofanzivni mozak, oko njega gradis sistem , ne gledas da ga uklopis kod sebe, sto znaci da ce ko god ga dobije morati da se dela ega. A to nije bas lako. Nesto slicno se desilo u Minnesoti kada je dosao Favre. Ja ga vidim u Jetsima pre svega zbog marketinga. Mada bih voleo da ga vidim u Redskinsima, NFLu trebaju jaki Washington Redskinsi koji su do pre nekoliko godina bili najvrednija fransiza u NFLu i jedan od najboljih timova 80ih. Tada bi NFC East bio mocan u svakom smislu te reci, ko to prezivi, moze odmah da dobije kartu za SB pa meni. Ako bude u Jetsima bas me zanima kakva bi mu bila saradnja sa ludim Rexom.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • #4
        Pogledajte rane prognoze za draft koji nam sledi za koji mesec,ova dvojica sa CBS Sports-a deluju dosta pouzdano,barem su bili zadnje dve godine.

        http://www.cbssports.com/nfl/draft/mock

        Comment


        • #5
          Bilo bi lepo da uzmemo Merceliusa, gledao sam ga jednom i jako je dobar, podseca na JPPa, i po igri i po zivotnoj prici.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • #6
            Originally posted by NebojsaNS View Post
            Bilo bi lepo da uzmemo Merceliusa, gledao sam ga jednom i jako je dobar, podseca na JPPa, i po igri i po zivotnoj prici.
            Slazem se sa tobom 100% ona dva pika u prvoj rundi verovatno idu na odbranu...

            Comment


            • #7
              Mozda ne bi bilo lose uzeti Sanua ako bude na tabli, makar i rizikovati, bice solidnih DE na ovom Draftu, ako ne uzmes Couplesa realno niko drugi nije onaj pravi game changer, tako da je malte ne svejedno. Sa Sanuom bismo imali takav sjajnu dubinu, uz onu nasu mid range igru imace i dosta 1 na 1 situacija, Brady ce od njega napraviti zver.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • #8
                Mora sve na odbranu kada su Patsi u pitanju. Jedan pass rusher i jedan igrac za sekondari. Bilo bi odlicno da ostane neki dobar RB u drugoj rundi. Ne mogu da gledam BJGE

                Comment


                • #9
                  Sto bi rekao onaj iz Sports Nation, The man with seven names Mada svi znamo sta ce se desiti: Svi ce predvideti sta ce Patsi da urade, i onda ce Bill i Kraft uraditi upravo suprotno. Da li se meni cini, ili LaMichael James nije izasao na draft, nisam pratio On je mozda i najbolji RB tamo, meni se vise svidja od Richardsona. I ne znam sto Trenta stavljaju u Tampu koja ima potpuno istog trkaca u Bluntu
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • #10
                    Sta mislite sada Irsayu nesto izgori u glavi i uzme RGIII sa prvog mesta. To ce biti hit.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • #11
                      Kakav je lik ne bi me nista cudilo od njega.....

                      Comment


                      • #12
                        Pazi uzeli su defanzivnog trenera. Ako im se desi Elway 2 (procitajte malo o Johnu Elwayu, videcete o cemu pricam), treba da se fino samoubiju.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • #13
                          Retko ko prica o Elway-u i onome sto se tada desilo jer su se Colts-i izvukli sa Peyton-om,a bile su velike sanse da izaberu Leaf-a a znamo kako je on zavrsio u Chargers-ima.

                          Comment


                          • #14
                            Pa tom logikom - lose, dobro, sledece je lose Ali ovo je jako bitna odluka za Coltse, ovime verovatno uticu na izgled ekipe sledecih desetak godina.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • #15
                              Report: Steelers plan to cut Hines Ward

                              The Pittsburgh Steelers don't plan on keeping longtime wide receiver Hines Ward, sources told the NFL Network. If the report is correct -- and the signs have pointed toward this for months -- it will be a decision based as much on production as money.

                              Ward, who turns 36 next month, lost his starting job for next season and would return as the No. 4 or No. 5 wide receiver on the Steelers.
                              Pittsburgh is set on going with younger and faster receivers. The Steelers' top three wide receivers -- Mike Wallace, Antonio Brown and Emmanuel Sanders -- all averaged over 13 yards per catch. Ward, who ranked fourth on the team with 46 receptions, averaged 8.3 yards per catch.

                              Keeping Ward around as a reserve wide receiver makes little sense for the Steelers or Ward. The fourth and fifth wide receivers on a team has to make contributions on special teams, which isn't Ward's specialty. That means Ward would be inactive for a majority of the games next season if Pittsburgh kept him.

                              The Steelers, who are about $10 million over the cap, would also get to trim Ward's $4 million salary for the 2012 season. There had been some hope that Ward could return next season because he was open to taking a pay cut and the Steelers parted ways with offensive coordinator Bruce Arians, who had been looking to reduce Ward's role the past couple of seasons. In the end, Ward just doesn't fit into the Steelers' downfield passing game.

                              What does the future hold for Ward and the Steelers? The only chance that Ward has to continue playing is if a team values his leadership and wants a veteran to be its No. 3 receiver. And, if Ward is no longer in their plans, the Steelers will turn their attention toward re-signing Jerricho Cotchery (15 catches and two touchdowns in the final eight games) or another free-agent wide receiver.

                              http://espn.go.com/blog/nflnation/po...cut-hines-ward

                              Comment

                              Working...
                              X