Announcement

Collapse
No announcement yet.

Free agency, draft, preseason...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ja uopste neznam stO JE tibo pristao da ode u jetse,da tu menja marka po 4,5 akcija po takmi... stvarno je bolid,bolje da otisao u jaguare makar bi odigrao celu sezonu kao startni QB....

    Comment


    • Originally posted by te-ko92 View Post
      ja uopste neznam stO JE tibo pristao da ode u jetse,da tu menja marka po 4,5 akcija po takmi... stvarno je bolid,bolje da otisao u jaguare makar bi odigrao celu sezonu kao startni QB....
      Ne bi, kazu izvori da su ga videli kao third string opciju. Vece su mu sanse da skine Sancheza, ubrzano gube strpljenje sa njim.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Nista on nije bolji QB ni od Gabberta...Bolji je igrac,ali nije bolji QB

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          Nista on nije bolji QB ni od Gabberta...Bolji je igrac,ali nije bolji QB
          Kljucno, apsolutno se slazem.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • pa tibo mislim da ima maje sanse da skine marka nego gabberta... moje misljenje, mada mozda stvarno bude i stratni QB u jetse ali tek mozda od 7,8 week kao i prosle sezone...

            Comment


            • Nije tu samo do kvaliteta nego malo i do strpljenja. Gabbarta ce ipak jos uvek trpeti, Mark je vec dobro istrosio sve kredite.

              Moja pretpostavka: TT startni QB do Week 7.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • a sta mislite dali bi mogli da colts trejduju grifina III umesto lucka? ili se tu nista ne menja i da ce ostane da luck ide u coltse?

                Comment


                • Mislis draftuju. Poliona treba prebiti kao vola u kupusu ako to urade. Toliko. I ne verujem da ce se tako zeznuti, kada nisu za Peytona nece ni ovde.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • da draftuju to sam mislio... a ko koja ekipa uzima 2 picka na draftu? washigton?

                    Comment


                    • Bas sam razmisljao na tu temu...Citao sam o njima dvojici i pogledao sve sto moze da se pogleda i Luck je definitivno pravi QB. QB koji dodje jednom u 10 godina. RG III je takodje zver. S' obzirom da su Coltsi u teskom kanalu,mislim da bi im kratkorocno bolje dosao RG III jer je raznovrsniji,ali ako gledamo dugorocno onda definitivno Luck. 100% sam siguran da ce uzeti Srecka.

                      Comment


                      • meni se licno svidja RG III,el ostao u coltse WR wayne? On i Luck bi bila odlicna kombinacija....

                        Comment


                        • Saturday prelazi u Packerse da cuva ARoda.

                          Dreessen prelazi u Broncose da hvata Pejtonove lopte.

                          Comment


                          • After viewing five game tapes of each quarterback prospect, NFL Films guru Greg Cosell believes Baylor's Robert Griffin III is a "superior arm talent and natural passer" to Stanford's Andrew Luck.
                            While wide perception holds that Griffin was more of a "system" QB than Luck because RG3 played in Baylor's spread offense and Luck ran a pro-style scheme at Stanford, Cosell says Luck was "managed and manipulated" more than Griffin. Cosell describes Luck as an "economical player," while likening Griffin's traits to Aaron Rodgers. Cosell does acknowledge that he believes both Griffin and Luck "will be excellent NFL quarterbacks."



                            http://nflfilms.nfl.com/2012/03/23/c...t-always-luck/

                            Comment


                            • Breaking news

                              Colts acquired QB Drew Stanton and a 2012 seventh-round pick from the Jets in exchange for a 2012 sixth-round pick.


                              Stanton joins Trevor Vittatoe as the lone two quarterbacks on the Colts' offseason roster. That will change in five weeks, of course. The Jets were lucky to get anything for Stanton after it became clear he'd be elsewhere following the addition of Tim Tebow. Stanton, 28 in May, is an athletic signal caller lacking accuracy and passing technique. He's not a natural thrower of the football. He is a competitive quarterback with a strong arm, however, and went 2-1 as a spot starter for the Lions in 2010. He'll likely be Andrew Luck's backup in Indianapolis.

                              Comment


                              • Ovo za RG III i AL je takvo vestacko dizanje tenzije i stvaranje neke nepostojece neizvesnosti, prosto odavno neko nije bio ovako dominantan prvi pick pa je medijima dosadno. Smaraju vec, odgovorno tvrdim da svako ko je gledao njih dvojicu vise od 3 puta, a nalazim se medju takvima, prosto ne moze da kaze da je Robert bolji. Ne moze. I to kazem kao fan RG III.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X