Announcement

Collapse
No announcement yet.

Super Bowl XLVI 5.2.2012. Indianapolis

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by T-Mac View Post
    EDIT: Vidis to nisam znao da bi bile 2 bye nedelje, to je onda bar po meni sasvim ok.
    To je jos na nivou predloga, da malo odobrovolje igrace, ne zele jos jedno s**nje posle lockouta. Mozda bi im smanjili i broj timskih treninga, videcemo, bice to zanimljiva politicka borba. Profit za Ligu od jos dve nedelje bi bio nehuman. Nisam dobro napisao pocinjalo bi 2 nedelje ranije ;)
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Ja propustio mozda samo par SNF-ova, mislim svaki kad je igrao raspali Indianapolis.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        E ti ces da me naucis Bejzbolu, sad si SM i mislis da si mnogo opasan 5 godina ja cekam da Albert uzme WS, sad kad je ponovio moze da radi u El Eju sta oce

        @Ljuba ne navijam ja za timove, nego ce bogotac da predje u Dzetse, povezi malo, nemoj da si nerasan.
        Rekoh navuci ne nauciti Sta ces ako Bogotac ode u Denver
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Originally posted by NebojsaNS View Post
          Navucicu ja vas sve i na baseball, samo polako, jos malo ce sezona
          Ма какав црни бејзбол ... то не да не желим да гледам него ...
          Last edited by Урош94; 06-02-12, 04:37.
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Rekoh navuci ne nauciti Sta ces ako Bogotac ode u Denver

            Navijacu za Denver naravno

            Comment


            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
              Navijacu za Denver naravno
              Tebowova reakcija na ovo:

              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Tebow ce na FB-a ako ode bogotac da pravi blokove Megejhiju

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Tebow ce na FB-a ako ode bogotac da pravi blokove Megejhiju
                  I to ako ima srece, verovatno ce da Tebowuje pored terena.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Bas mi je drago sto su Giants-i pobedili. Ne pratim toliko NFL, ali navijao sam za njih sinoc tj. danas.

                    Comment


                    • Ja sam gledo prvu cetvrtinu odlicna igra Giantsa,ali sam onda sjedeci zaspo.Ja u NFL-u navijam za Giantse.Ovo mi je bila prva utakmica i mogu da kazem da je veoma zanimljiv sport.
                      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                      Comment


                      • Ah jebi ga , krivo mi je bas

                        Ali ipak Giantsi su zasluzili ovo .

                        Cestike navijacima
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Sami su krivi za ovaj poraz, kada su trebali da prelome mec stisli su, niko od njih nije bio dovoljno smiren i skoncetrisan(pogotovo Welker u pretposlednjem napadu) i nijednom u tri napada posle poslednjeg TD nisu dogurali ni do FG.Ni Dzajantsi nisu nesto briljirali u napadu, ali zahvaljujuci tim FG koji su ih odrzavali u zivot su dosli do pobede.Preslikana poslednja cetvrtina SB iz 2008 godine.
                          Najvise mi je zao rovitog Gronkovskog od kojeg nisam mogao ocekivati da moze da ponese ekipu i Toma Brejdija zato sto puni ove godine 35 godina i mislim da mu je ovo bila poslednja sansa da osvoji SB i jos da se revansira ekipi koja im je upropastila savrsenu sezonu.

                          Comment


                          • Cestitke svim forumasima navijacima Giants-a na pobedi vec drugi put nas deru u SB,ali sta reci zasluzeno.....

                            Comment






                            • Cestitke Giantsima, ova tema ide pod kljuc. Jos samo godinu dana do sledeceg Super Bowla.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment

                              Working...
                              X