Announcement

Collapse
No announcement yet.

Super Bowl XLVI 5.2.2012. Indianapolis

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da je Gronk uhvatio ovo mislim da bih umro na mestu

    Comment


    • Cestitam T-Mac posto msm da si jedini fan Giantsa trenutno ovde Zasluzeno nema sta , Eli kralj
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Po drugi put sam se navukao na ovaj sport i sad ne znam kako cu do septembra

        Comment


        • Drago mi je zbog Ilije. Ja kazem za srecu u ovom mecu, ali svakako da su G Men zasluzeno sampioni.
          Non stop nam je falilo po 10ak centimetara. Steta... Ali ne mozes sa ovakvim secondaryem uzeti titulu, da smo uspeli, Brady bi trebao da dobije ne MVP nego Medalju Casti.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • И ја сам бре навијао за Џајантсе.
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • Ma kakvi Brees,Rodgers,Rivers......Eli veceras pokazao ko je najbolji QB u NFL-u najpotcenjeniji je igrac sigurno.

              Comment


              • Sta meni cestitas, nisam ja igrao.


                Mario nam doneo titulu onim hvatanjem, a pre toga zasrao cist TD, al' dobro, bitan je rezultat na kraju.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Tako je Ilija! Tako je macko!

                  Comment


                  • Originally posted by T-Mac View Post
                    Sta meni cestitas, nisam ja igrao.


                    Mario nam doneo titulu onim hvatanjem, a pre toga zasrao cist TD, al' dobro, bitan je rezultat na kraju.
                    ti si bio 12 igrac doduse imali su ga Giantsi par puta veceras Pa tebi kao najvecem fanu cestitam Sigurno NYG nece citati ovo , ali evo cestitke i njima , najbolji su Kad ja kazem da ce pobediti onda moraju pobediti Zakasnih na kladionicu , mogao sam 50 evrica obrnuti
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Po drugi put sam se navukao na ovaj sport i sad ne znam kako cu do septembra
                      Nema na cemu
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Ne mogu ja da se navucem kad ovako kratko traje, da je bar 20 tekmi u regularnom bilo bi idealno.

                        Comment


                        • Bili molim te uzmi na draftu jednog cornera i jednog sejftija i opet ces igrati SB.

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Bili molim te uzmi na draftu jednog cornera i jednog sejftija i opet ces igrati SB.
                            Bolje da utopimo Ocha za nekog formiranog koji ista zna. Kad je uspeo od ovih invalida da napravi da bar lici na nesto, sa nekim normalnim igracima to bi islo ekstra.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Mozete da pauzirate dve godine sa pracenjem, Dzetsi su sampioni Superbola numeracie 55

                              Comment




                              • Thank you Tom for another great season. Not bad for a sixth round pick.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X