Announcement

Collapse
No announcement yet.

Snooker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A ja na 10:8 izjavim da ce biti opasna borba i da ce biti zanimljiva i poslednja sesija jer nema sanse Roni da osvoji bas sve do kraja
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Ronnie je bio prilicno slab juce u drugoj sesiji ali jasno mi je bilo da ce danas biti puno bolji sto se i pokazalo. Imao je bas teske protivnike do ovog finala, nije mu ni malo lako bilo da dodje do finala i osvoji. Svidja mi se njegova reakcija na kraju finala, u stilu nekom "eto to je to".

      Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Vraca se jebeni Bog.... Rezultat je totalno u drugom planu, samo da ga vidim opet za stolom.

          Vraća se legendarni snuker igrač

          Comment




          • I Hendri na kraju 31. frejma

            Seven minutes of pure genius
            sigpic

            Comment


            • Klinac od 18 godina dobio Ronija

              Comment


              • UK čempionšip počinje danas... Planira li neko da prati?

                Comment


                • Već je počeo, bacih pogled na Selbija malo.

                  Uze Trump titulu prosle nedelje, neverovatan skor ima protiv Rakete u finalima.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Vec gledam Muci se Selby vec na pocetku M. White-om

                    A i dalje pod utiskom Dzadara opet 9-7 u Severnoj Irskoj

                    Comment


                    • Ne igra Selbi nešto posebno. Pre svega je prosto tužno gledati u šta se pretvori onaj White koji je svojevremeno dobio Marka Vilijamsa na svetskom prvenstvu i igrao decider sa Selbijem te bio najavljivan kao jedan od ozbiljnijih talenata u svetu snukera.
                      Nakon svetskog prvenstva čini mi se 2016. priznao je da se bori s depresijom Ne deluje mi kao da se od tad uspio opraviti i deluje mi da je to bio početak njegovog pada, sad je izgubio i profesionalni status, a defanzivna igra mu bukvalno ne postoji. Ofanzivno je to sasvim ok čak, ali defanzivna igra danas (bar u zadnja 2 frejma koja odgledah) izgleda kao mučenje kad malo dete pokušava igrati basketa sa 30-40 cm višim i 20 kila krupnijim rođakom

                      Comment


                      • Originally posted by Prototype View Post
                        Vec gledam Muci se Selby vec na pocetku M. White-om

                        A i dalje pod utiskom Dzadara opet 9-7 u Severnoj Irskoj
                        Roni je čak sad na Northern Ireland Openu odigrao po meni najbolji turnir odkad su u bubbleu u Milton Keynesu. Diže formu pred UK, nadam se da će imati priliku za revanš u finalu.

                        Comment


                        • Pa cim krenes se opijat tezim norkaticima, a ima likova koji to uzimaju jer onda mogu vise da piju. Pa kad krenu da se ciste ide depresija 1/1. Jedino je Roni rodjen sa bipolarnim poremecajem

                          Sa Selbijem ti se nikad ne zna. Strasno nezgodan igrac. Williams citav zivot bio pokretna mina. Meni zao sto je Higgins bas propao u zadnje vreme.

                          Comment


                          • Originally posted by Prototype View Post
                            Vec gledam Muci se Selby vec na pocetku M. White-om

                            A i dalje pod utiskom Dzadara opet 9-7 u Severnoj Irskoj
                            Poprilicno los snuker u finalu. U drugoj sesiji je to bilo bolje.
                            Roni je kroz cijeli turnir odlicno igrao daleke kugle, ali imao problema tamo gdje je najbolji, s kontrolom bijele.
                            Mada su se svi zalili na uslove na prvom stolu. Da li temperatura u prostoriji nije odgovarajuca, ili je nekakav problem s cojom bio.
                            Trebalo bi da su obojica na dobrom nivou za UKC.

                            Bilo bi dobro da Roni barem jos jednom na Majoru ponovi onaj unplayable mode sa Sangaj mastersa 2017.

                            Bas sam danas ovo gledao

                            sigpic

                            Comment


                            • Ode Ding... David Grace nakon polufinala na Openu Everne Irske sada uzima veliki skalp. Taj deo žreba (najgornja 4 para) sad izgleda dosta slabo, velika šansa za Lisovskog da dođe do važnog četvrtfinala
                              Guodong okrenuo 5-2 protiv Brecela

                              Comment


                              • Robertson igra fenomenalno za sada turnir
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X