Announcement

Collapse
No announcement yet.

Snooker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trump fenomenalan do sad.
    Ali dobit ce Selby, to mi je najdrazi snukeras poslije Ronija
    sigpic

    Comment


    • Bravo za Trampa.Odigrao je perfektan mec.Bice opasan protivnik svima u Sefildu.

      Comment


      • Sta mislite sta se desava sa Ronijem, da li ce sad zaigrat kako samo on zna ili ?

        Evo jedan klip koji sam nasao, mnogo kul





        A ima jos mnogo, ali sigurno ste gledali sve
        Last edited by Arnel.S; 04-04-11, 01:11.
        sigpic

        Comment


        • Ja mislim da ce on da daleko dogura u Sefildu ;)
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Ja se nadam da ce Roni biti raspolozen za igru u Sefildu
            A inace i meni je Selby, posle Ronija najomiljeniji igrac, bas ok igra
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Meni Higgins pa Fu
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Meni se nesto zasvidjao ovaj Tramp

                Comment


                • I oni nisu losi, ali zato Ding, Maguier i Robertson
                  I Higginsa ne volim od kad sam videla onaj snimak, kad je namestao meceve
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Ja mislim da ce Roni dobro odigrati turnir u sefildu.Moj omiljeni igrac je O`Saliven,a posle njega selbi.Inace ne volim robertsona i dinga.Ovi klipovi pokazuju kakav je majstor roni.

                    Comment


                    • Evo malo Ronija

                      Ronnies unbelivable snooker (best defencive snooker shot ever)at the masters 2010



                      Masters 2010 R1 fr.09 Ronnie Sprawl Shot ( koji kralj )



                      Ronnie O'Sullivan-the best of all times



                      Ronnie O'Sullivan in top form



                      Tribute Ronnie O´Sullivan The Rocket



                      Ronnie O'Sullivan's amazing snooker shot Welsh 08



                      Ronnie O'Sullivan's Fantastic split The Shanghai Masters 2009 Final



                      Premier League 2009 fr.04 Ronnie Drawback Smasher.



                      Samo neka sad u Shefildu bude igrao samo kako on zna, vjerujem da ce titula biti njegova.
                      A bilo bi mi drago kada bi dosao do finala da razbije Higinsa
                      sigpic

                      Comment


                      • Ja navijma da Higins sto pre ispadne prevarant

                        A samo Roni da bude raspolozen za igru i onda cemo uzivati
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • I ja bi volio da igraju on i Higins u finalu i da mu Roni objasni kako se igra snuker.Ako bude raspolozen za igru Roni,mislim da mu Higins nista ne moze,a i ostali.

                          Comment


                          • Tako je
                            sigpic

                            Comment


                            • Higins ne moze nista Roniju? Jel se vi salite? Pa Roni je sam rekao za Higinsa da je najkompletniji igrac danasnjice. A Roni kolko god da je atraktivan za gledanje nikad nije bio nepobediv. Higins je upravo protiv Ronija postavio rekord po broju uzastopnih poena bez odgovora protivnika, kad je u 4 framea za redom napravio century, a Roni za to vreme nije ubacio nijednu kuglu.
                              Inace je Higginsu ono za prevare namesteno od strane medija, i na sudjenju je receno da nije kriv. Dobio je suspenziju jer nije prijavio taj dogadjaj nadleznima. A mislim da je ono finale UK Championshipa sa M. Williamsom dokazalo da Higgins ne predaje nikad frame, a kamoli da ga namerno gubi. Ali dobro, kad mediji prodaju pricu uvek se nadju oni koji poveruju.
                              sigpic

                              Comment


                              • Roni kad je u top formi ne moze mu niko nista,pa ni John Higgins.Ako bude raspolozen za igru mislim da je glavni favorit za titulu u sefildu.

                                Comment

                                Working...
                                X