Announcement

Collapse
No announcement yet.

Snooker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve sem finala Robertson Trump ogromno iznenadenje ce da bude

    Comment


    • Originally posted by Mrkela View Post
      Sve sem finala Robertson Trump ogromno iznenadenje ce da bude
      Kakav bi to praznik za oci bio... Inace, mislim da bi Hawkins mogao da pomrsi racune Nilu, Nil voli da pravi velike brejkove i resava u jednoj poseti, a Bari voli da umrtvi igru...

      Comment


      • Sve to pada u vodu kad vidis prvu sesiju na mecu Wolson Hawkins

        Comment


        • Meni upada u oci kako Tramp ne moze da razvali nesigurnog Dinga, toliko promasaja Kineza, toliko nesigurnih i negativnih udaraca... Bas mi je zasmetalo kad je neki 14-15 frejm odbio da udje u klaster nego igrao za tesku crvenu...

          Comment


          • U 15h pocinje finale, Trump - Higgins... Higgins nagrebao finale protiv stegnutog Gilberta, Tramp nesigurnije nego sto rezultat pokazuje prosao Wilsona. Prednost dajem Trampu, pre svega zbog krede koju Higgins koristi, u polufinalu u proseku 1 kick na 2 frejma, mislim da ce Tramp to kaznjavati mnogo bolje nego Gilbert, a svi znamo kako Tramp igra kada mu se "oslobodi" ruka

            Comment


            • Ja mislim da Trump lagano dobija, sve drugo bi mi bilo iznenadjenje
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Nakon pocetnog vodstva od 3-1, Higgins vezuje 200+ neodgovorenih poena i okrece na 4-3. U 8. frejmu Higgins je ostavio sansu Trampu koji je vidno frustriran ubacio nekoliko teskih kugli iako je posle svakog udarca "gubio" belu... 4-4, sjajan mec za sada

                Comment


                • .. sjajan meč, prva sesija 4 century-a. Obzirom da Higgins već ima naslova komada četiri (dosta mu je) vamos Trump!

                  Comment


                  • Od Trampa se odavno očekuje titula.

                    Higinsu bi ovo bilo 3. zaredom izgubljeno finale.

                    Baš veliku težinu ima ovaj meč.

                    Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Sve boje otvorene. Ide Tramp na 7-5. Dobro ce doci Dzonu pauza od 15 minuta.

                      Ups, evo greske Trampa. Ajmo Dzone!
                      Last edited by Rossonero; 05-05-19, 20:21.

                      Comment


                      • Tramp od prije par godina bi ovu zutu napao bez razmisljanja. Mnogo je sazrio.

                        Comment


                        • Dzon u problemu. Ide Tramp na 10-5.

                          Comment


                          • Originally posted by Rossonero View Post
                            Tramp od prije par godina bi ovu zutu napao bez razmisljanja. Mnogo je sazrio.
                            . .. to ga, uz očišćen žreb vodi ka' prviJencu, a u kakvoj je formi, možda završi i u sledećoj sesiji, i zezne ih za večernji program.

                            Comment


                            • Higgins je vodio 5-4, a trebao je da ode na 6-4. Sada gubi 12-5. Unistava ga Tramp. Svaku njegovu gresku kazni osvajanjem frejma. Bas mnogo grijesi. Protiv Gilberta se izvukao. Mislim da ovde povratka nema. Neka me demantuje.

                              Ono sa zelenom kuglom najbolje objasnjava u kakvom je stanju Dzon.

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                                Ja mislim da Trump lagano dobija, sve drugo bi mi bilo iznenadjenje
                                malo muke juce na pocetku, kasnije bas lagano, cestitke, zasluzeno!
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X