Announcement

Collapse
No announcement yet.

Snooker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • au sve obojene na mestu i Ronnie promasi i 8:9.


    Sent from my AUM-L29 using Tapatalk

    Comment


    • Svake godine u aprilu/maju dodatno osedim zbog njegovih demona! .. pogledati 15-ti frejm a i poslednji, i obratiti pažnju na Ronijevu facijalnu ekspresiju dok sedi?! Baš mi ga je žao..

      Malom svaka čast, držao je manje više koncentraciju u ova 2 dana, i došao do istorijskog uspeha.

      Olakšavajuća okolnost je da sada više nema sekiracije, uživaću u snooker-u a titulu neka uzme Niel ili Mark..

      Comment


      • Originally posted by salelesa View Post
        Svake godine u aprilu/maju dodatno osedim zbog njegovih demona! .. pogledati 15-ti frejm a i poslednji, i obratiti pažnju na Ronijevu facijalnu ekspresiju dok sedi?! Baš mi ga je žao..

        Malom svaka čast, držao je manje više koncentraciju u ova 2 dana, i došao do istorijskog uspeha.

        Olakšavajuća okolnost je da sada više nema sekiracije, uživaću u snooker-u a titulu neka uzme Niel ili Mark..
        Ronnie neprepoznatljiv... Pa on ne promasuje rozu za frejm...

        I ja sada navijam za Neil-a, century masina je uvek zabavna za gledanje

        Comment


        • Bingham u kosmarnoj 2. sesiji... 8-1, 9-4 9-9, upravo pocinje decider, kako god da se zavrsi, kapa dole Dott-u za stav, bravo!

          Comment


          • Bingham u epizodi: kako prosuti 8:1 i igrati decider..

            Rale za sekund..

            Comment


            • Izvuče se stari lisac, dosta je bilo šokova za danas..
              Simpa bucko Allen pred porazom, šteta, Trump se takođe batrga (3:6).

              Sjajni mečevi 2. kola u najavi, Bingham/Higgins i Robertson/Murphy ..
              Last edited by salelesa; 23-04-19, 23:52.

              Comment


              • Originally posted by salelesa View Post
                Izvuče se stari lisac, dosta je bilo šokova za danas..
                Simpa bucko Allen pre porazom, šteta, Trump se takođe batrga (3:6).

                Sjajni mečevi 2. kola u najavi, Bingham/Higgins i Robertson/Murphy ..
                Meni zao Dotta kao ja da sam izgubio :/ Mnogo je pozitivnijih udaraca odigrao, i onda u decideru da mu se onako odbije kugla za lak pocetak brejka ovom... Ono na 9-6, tragikomedija, pomracenje uma, to se ne radi na 2 faula...

                Comment


                • Simpaticni debeljuca se probudio, sa 9-2 na 9-6, steta sto se ovako kasno budi, bojim se da je prekasno...

                  Comment


                  • Trump se provuče, ali bucko jock! Šteta, kasno buđenje. Allen se dodatno ubucio ove sezone, ipak su ovi mečevi i fizikl, posebno u Crucible-u..

                    Comment


                    • Na neki nacin mi je drago sto nije upotpunio povratak, to je moglo unistiti karijeru mladom Kinezu Setite se samo sta se setilo sa Tsongom npr posle AU i Djokovica...

                      Comment


                      • Ovo sto Selby igra je tragedija, Wilson ovaj uopcr ne igra nesto posebno, ali Selby iz greske u gresku

                        Comment


                        • Otac pocinje u 15:30

                          Comment


                          • Covjek koji namjestava snooker meceve protiv covjeka koji se kladi na snooker, svakako se navija za kladionicara, stop mafiji u snookeru

                            Comment


                            • Ode i Selby kuci.

                              Comment


                              • Ding sa 5-1 na 5-3 spustio, utisak je da je Tramp za klasu bolji trenutno... Bingham vs Wilson bi mogao biti dobar mec ako Kyren ne zaboravi glavu u svlacionici...

                                Comment

                                Working...
                                X