Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teniska Oprema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Znaci narucio sam Wilson BLX Pro Tour, kad sam otvorio imam sta viditi, dobio sam Wison Pro Comp. Sto je najbolje od svega taj momak mi nudi da mu vratim reket a on menii novac, cak mi je i prije nego sto je poslao rekao da ja vidim da li mi se svidja pa da ga vratim ili kupim i platim kolko mislim da treba.
    Reket mi se cini sasvim pristojan, samo sto ne vrijedi ni pola tih para.
    Da li mi neko moze reci strucniju procjenu tog reketa.
    Last edited by ajmooooooo!!!; 06-02-12, 19:30.

    Comment


    • #17
      Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
      Znaci narucio sam Wilson BLX Pro Tour, kad sam otvorio imam sta viditi, dobio sam Wison Pro Comp. Sto je najbolje od svega taj momak mi nudi da mu vratim reket a on menii novac, cak mi je i prije nego sto je poslao rekao da ja vidim da li mi se svidja pa da ga vratim ili kupim.
      Reket mi se cini sasvim pristojan, samo sto ne vrijedi ni pola tih para.
      Da li mi neko moze reci strucniju procjenu tog reketa.

      PS Inace ovaj reket je preteca BLX Pro Toura iako mu kakrakteristike nisu iste (dosta veca glava, laksi je, 16x19 a ne 18x20 itd)
      Ako planiras ozbiljnije da igras tenis, uzmi Pro Tour, ili mozes cak i Pro Open.
      Slobodno zamijeni taj Comp za neki od ova dva koje sam ti rekao.
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • #18
        Znate li neki dobar forum di bi mogao saznati di da kupim Wilson BLX Pro Tour?

        Da li je neko narucivao preko TW-a, koliko treba vremena da posiljka dođe?

        Comment


        • #19
          Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
          Znate li neki dobar forum di bi mogao saznati di da kupim Wilson BLX Pro Tour?

          Da li je neko narucivao preko TW-a, koliko treba vremena da posiljka dođe?
          Ja koristim taj reket i prezadovoljan sam.
          Uzeo sam ga u Beosport-u, kod njih mozes da narucis koji god zelis Wilson reket. Mislim da se mogu naci cak i po jeftinijoj cijeni nego na TW (to nije sigurno)
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • #20
            Originally posted by Ivan Piper View Post
            Ja koristim taj reket i prezadovoljan sam.
            Uzeo sam ga u Beosport-u, kod njih mozes da narucis koji god zelis Wilson reket. Mislim da se mogu naci cak i po jeftinijoj cijeni nego na TW (to nije sigurno)
            Odlucio sam uzeti preko TW-a. Koje zice da odaberem? Luksilon koji? Ili ima nesto bolje?
            I koji grip?
            Last edited by ajmooooooo!!!; 07-02-12, 20:51.

            Comment


            • #21
              Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
              Odlucio sam uzeti preko TW-a. Koje zice da odaberem? Luksilon koji? Ili ima nesto bolje?
              I koji grip?
              Najbolje zice su Luxilon, e sada ti sam odluci koji. Ja preporucujem Luxilon Alu power.
              I uzmi Wilson grif.
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • #22
                Evo uzeo sam si taj reket i luxilon zice alu power, valjda ce biti dobro. Stici ce mi od 2 do 5 radnih dana (mozda nesto sporije naravno na ovo vrijeme). Jedva cekam da mi stigne.

                Comment


                • #23
                  Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
                  Evo uzeo sam si taj reket i luxilon zice alu power, valjda ce biti dobro. Stici ce mi od 2 do 5 radnih dana (mozda nesto sporije naravno na ovo vrijeme). Jedva cekam da mi stigne.
                  E super.
                  I ovo da ti kazem. Ako ti se u pocetku ucini da ti ne odgovara, nemoj da panicis, bice ti potrebno malo vremena da se naviknes na njega. Covjek moze da se navikne na bilo koji reket za odredjeni vremenski period. U svakom slucaju, ja mislim da ces biti zadovoljan.
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by Ivan Piper View Post
                    E super.
                    I ovo da ti kazem. Ako ti se u pocetku ucini da ti ne odgovara, nemoj da panicis, bice ti potrebno malo vremena da se naviknes na njega. Covjek moze da se navikne na bilo koji reket za odredjeni vremenski period. U svakom slucaju, ja mislim da ces biti zadovoljan.
                    Hvala, znam ti. A ako se ne naviknem znam koga cu traziti haha.
                    Hvala ti puno na savijetima. Po svim karakteristikama cini mi se da je ovaj reket bas ono sto sam trazio.
                    Last edited by ajmooooooo!!!; 08-02-12, 17:34.

                    Comment


                    • #25
                      hebo majku ovo ce valjda proci cijelu Evropu dok ne dodje do mene
                      Prvo na jug za Freiburg, pa na sjever za Frankfurt pa jos malo na sjever za Koln, sad cemo vidit di ce dalje. Ocekujem Hamburg ili Frankfurt opet haha.

                      Ovako ce meni biti

                      http://www.youtube.com/watch?v=JpwBS-rRBoI
                      Last edited by ajmooooooo!!!; 10-02-12, 19:51. Reason: ...

                      Comment


                      • #26
                        Stigl'o. Bogte, brzi su, jos da nije bio vikend bilo bi za 2 dana.
                        Last edited by ajmooooooo!!!; 13-02-12, 13:44.

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
                          Stigl'o. Bogte, brzi su, jos da nije bio vikend bilo bi za 2 dana.
                          E super, pa javi kakvi su utisci
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by Ivan Piper View Post
                            E super, pa javi kakvi su utisci
                            Jucer mi je dosao, onda je tek bio u Hrvatskoj (Zagrebu).
                            Htio sam ici jucer odmah, auto mi pokvaren. Danas opet pa tereni nisu jos spremni. A danas proljetni dan.
                            Sutra ce valjda biti uredu.
                            Malo sam lupao od zid i cini se da ta lopta ide brze. I ravno. A slajs je nenormalno brz.
                            Last edited by ajmooooooo!!!; 16-02-12, 13:07.

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
                              Jucer mi je dosao, onda je tek bio u Hrvatskoj (Zagrebu).
                              Htio sam ici jucer odmah, auto mi pokvaren. Danas opet pa tereni nisu jos spremni. A danas proljetni dan.
                              Sutra ce valjda biti uredu.
                              Malo sam lupao od zid i cini se da ta lopta ide brze. I ravno. A slajs je nenormalno brz.
                              Auu da, da, prvo sto mi se dopalo kod tog reketa( i prvo sto sam primijetio) je to da je veoma dobar za slajs i za voleje. Kada sam uporedio taj reket sa mojim prethodnim (Wilson k-factor Kobra, koji je inace 0 za te segmente igre) osjetio sam se kao da letim
                              Trenutno ovaj reket ne bih mijenjao ni za jedan drugi
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • #30
                                Servis leti ko lud!!! I ulazi!
                                Sa osnovne ne mogu pogoditi ni jedan napad, zivi uzas. Ali vjerujem da ce se to popraviti.

                                Comment

                                Working...
                                X