Announcement

Collapse
No announcement yet.

Operacija Crni Mart

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by stefan12 View Post
    Da li se ovakve stranice otvaraju na dosta foruma i je li to peticija da se u martu ne downloaduje nista i ne kupuju cd-ovi.
    Kao sto rekoh, koliko znam (a siguran sam, samo ne 100%) PirateBay je pokrenuo pricu da se tokom Marta ne kupuje nista legalno (cd-ovi i sl.), niti da se skida nesto sa neta, mada verujem da ce se ti torrrent sajtovi i sl. sami ugasiti za taj period. Da bi korporacije koje imaju mnogo para i tim parama lobiraju sa politicarima u drzavama osetile ogroman gubitak novca, sto znaci i gubitak moci.

    Kao sto je pre 2 dana, pocela operacija vadjenje para iz banaka, jer banke imaju ogromnu moc dok imaju ogromnu kolicinu novca u njima, pa isto tako mogu da lobiraju i rade sta im je volja. E ako izvadis pare iz banke, banka gubi na svojoj moci i gube svoj uticaj na politicare (korumpirane). I prebacivanjem tih para iz banaka u kreditne unije, izvlaci tu moc iz banaka. Jer postoji veoma mali broj banaka u kojima se drzi 90+ % svetskog novca, i zato imaju skoro pa apsolutnu moc da rade sta zele. To je jos odavno pocelo, a sada opet, i pre 2 dana je 610 hiljada ljudi povuklo svoj novac iz banaka.




    Izvuces novac, ubijes njihovu moc koju imaju, jer tako lobiraju, sa tvojim novcem, i opet sve je protiv tebe.


    Vidim da si dosta mlad, i da verovatno neces shvatiti sve, ali eto, neko drugi ce isto moci da procita. Ali pojasnjeno, da, nemoj nista da skidas u martu, cak i tvoja pojedinacna zelja da tako postupis, znaci puno celini u svetu!




    It has begun!

    P.S. A kako citam po tviteru, uskoro se sprema nesto veliko, mozda cak i sutra.


    A uskoro cete videti i nas u Srbiji, koji cemo javno siriti ideju o slobodi i protiv korupcije,lazi, pedofilije, pohlepe i sl. Vidimo se uskoro!

    Comment


    • #32
      Znaci ako sam skonto oce da oslabe velike banke i jake kompanije da ne mogu da lobiraju sa politicarima,a samim tim da politicari nece imati potrebe da gase sajtove kao sto je megaupload.
      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

      Comment


      • #33
        Originally posted by Seoski Terminator View Post
        Imas ti mnogo jos da radis na svom razmisljanju, ali mnogo! Naravno, ukoliko zelis. Previse si izmanipulisan, al' nije ni cudo, i onako te mrzi da kuckas malo i saznas nesto, tako da uzivaj. Ignorance is bliss.



        По чему си закључио да сам измалипунисан ?

        Не мрзи мене да копам нешто по нету, него је све на енглеском а ја енглески слабо знам, па оно ...
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • #34
          Bas zato sto sam znao da ce neko jednog dana odluciti da zloupotrebi FB, nikad nisam ni zeleo da ga aktiviram... Osim sto je sajt skoro pa najgluplja stvar smisljena u istoriji ljudskih bica...

          Comment


          • #35
            Originally posted by stefan12 View Post
            Znaci ako sam skonto oce da oslabe velike banke i jake kompanije da ne mogu da lobiraju sa politicarima,a samim tim da politicari nece imati potrebe da gase sajtove kao sto je megaupload.
            megaupload je podignut opet. Ima tamo materijala koji stete ljudima koji su to napravili, ali na to se vadi vlada i donosi na osnovu toga zakone ove, a sustina je drugacija, koristice za dalje zakone koji ce smanjivati i ovo malo prave slobode koje imamo.

            I da, oslabe banke i jake kompanije, izbacuju razne vesti o korupciji i sl. stvarima o kojima javnost ne zna, i tako ruse "divan" imidz koji su oni o sebi stvorili, a istina je drugacija. Onda ne mogu na miru da lobiraju i sve planiraju, vec konstantno se bore sa konstantnim pritiscima javnosti, zbog nepravde, lazi, korupcije i sl, i time su primorani da kaznjavaju pojedince koji su bili mocni do tada.

            A i imaju strah vlade od tih hakera, koji mnogo toga otkrivaju i nastavljaju da otkrivaju.


            Evo danas su ukrali vrlo vazne podatke koji su krili advokati i jos dosta njih, kada je sudjeno Americkom marincu koji je pobio 24 civila u Iraku, sada imaju sve o njemu i advokatima, i to ce uskoro izaci na internet kao dokazi. Kao sto su i presreli razgovor izmedju FBI-a i Skotland Jarda, i culi kako se smeju ljudima koje su uhapsili i koje ce kao uhapsiti i sta ce sve raditi...


            A kod nas se sinoc ovo desilo : http://www.b92.net/info/komentari.php?nav_id=579506 ;)

            Pa koga interesuje, neka googla sta je sokoj i sl. Da ne bude da vam bas sve dam na tacnu.


            @ Vanja, FB ima potencijala, ali se lako koristi za razlicite svrhe, kao sto su veoma vazne licne informacije i ponasanje ljudi. Kao sto je tipa naizgled neka bezazlena igrica preko fb-a, mislite da je igra, a u stvari nacin na koji igrate, po tome se napravi vas psiholoski profil i sl. A pored toga, stavljanje pesama, statusa i samo popunjavanje informacija na sopstvenom profilu su vise nego vazne za mocne ljude.

            @ Urose Izmanipusan si zbog ovog stava: "Ја сам само против Амера.". To je osnovno pravilo, zavadi i vladaj. Mocni ljudi su mocni i njih spaja moc (novac) i imaju na osnovu toga iste ciljeve. Nas smrtnike zavade sa svakojakim glupostima, nacionalnost,rasa,vera, boja koze i sl. I onda se bavis totalno nebitnim stvarima i ne smetas mocnim ljudima u njihovim planovima. ;) Nauci engleski, trebace ti uvek.


            I jedan dodatak jos : http://www.facebook.com/pages/Kampan...39905709422576

            Imate tu peticiju, potrazite, za besplatan javni prevoz, jer mi smo 99%!

            EDIT2 : http://pastehtml.com/view/bmy140iit.html

            Posto ce biti javnih akcija u pravom zivotu, a ne samo online akcija, postoji nekolicina pravila, u sustini su normalna, ali nije na odmet i napisati. ;)
            Last edited by Seoski Terminator; 03-02-12, 21:13.

            Comment


            • #36
              Мрзим Америку због њихове политике, што се мешају свуда, не мрзим њихов народ, нит их волим. Мислим да разумеш зашто их не волим. Ма небитно скроз. А што се тиче енглеског... научићу га ваљда једном
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • #37
                Ja ne znam engleski perfektno,ali znam da mogu razumit vecinu stvari.
                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                Comment


                • #38
                  http://pastehtml.com/view/bmyduehwy.html


                  Ovo su nasi clanovi napravili, nadam se da ce vam se svideti.



                  @Stefan, opusteno, mlad si, samo lagano.

                  @ Uros Americka ili ne znam cija vlada, manje vise, svi oni zele isto, sto vise moci, tako funkcionise ovaj sistem koji se raspada!

                  Comment


                  • #39
                    Zabolile me oci dok sam gledo.
                    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                    Comment


                    • #40
                      Snimis stranicu i sve lepo procitas.
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by stefan12 View Post
                        Zabolile me oci dok sam gledo.
                        Pa imas velikim i malim slovima ispisano, velikim je sporije, a kao sto rece Mamba snimis i sve lepo procitas. ;)

                        http://www.anonymous.rs/index.php/vesti.html

                        Eto ti samo txt.



                        Ili jos bolje video, odradjen je!
                        Last edited by Seoski Terminator; 05-02-12, 13:58.

                        Comment


                        • #42
                          Izvinjavam se za dupli post, al' moram.

                          http://www.blogche.co.rs/intervju-sa-anonima/

                          Uskoro ce izadjemo i na tv.

                          Comment


                          • #43
                            Seoski i ti si u ovim Anonimusima? Nisam citao temu ali vidim da si ovde aktivan pa pitam ;)
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by bice View Post
                              Seoski i ti si u ovim Anonimusima? Nisam citao temu ali vidim da si ovde aktivan pa pitam ;)
                              Tako nesto se ne pita, onda ne bi bili Anonimusi ;)
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • #45
                                Svako je anon ko se slaze sa idejom anon-a. ;) Nisam "u" jer nismo stranka niti bilo sta sllicno.

                                http://www.archamond.com/blog/archiv...s-za-neupucene

                                Anonymous za neupucene, pa osnovne stvari su tu.

                                Comment

                                Working...
                                X