Announcement

Collapse
No announcement yet.

Olimpijski rukometni turnir - London 2012.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Bilo bi dobro stvarno da se izbegne Koreja, nisu za potcenjivanje...

    Ozbiljno pričam, dosta dobri su bili na prošlim OI...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • #47
      jel makedonci nisu prosli?

      Comment


      • #48
        Originally posted by AleksandarD View Post
        jel makedonci nisu prosli?
        Nisu, izgubili sve 3, čak i od Brazila... Iz te grupe su prošli Mađarska i Švedska...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • #49
          a mislio sam da su oni sigurni s obzirom na igra sa prvenstva u srbiji i lazarova, jel na OI dve grupe ili?

          Comment


          • #50
            Originally posted by AleksandarD View Post
            a mislio sam da su oni sigurni s obzirom na igra sa prvenstva u srbiji i lazarova, jel na OI dve grupe ili?
            Jeste , dve grupe po 6 tima
            i polse prolaze po cetri tima
            i igra se po nokaut sistemu
            cetvrtfinale , polufinale i finale
            a sto se tice protivnika , nema lake reprezentacije
            ovde su sve najbolje reprezentacije sveta

            Comment


            • #51
              E ovo sam cekao,da neki nas sport koji mogu da gledam prodje na OI. Vaterpolo mogu da gledam samo ako igramo sa Hrvatima ili finale,inace ovako ni puskom ne bi me naterao.Jos odbojkasi da se kvalifikuju i puna kapa,bogato sportsko leto!

              A mi vidim ocekujemo laku grupu,kao sto rece Aleksa, nema ovde neki Alzir i tako ti. Bitno je da igraci daj sve od sebe i da se bore kao sto su se borili do sad i ja mislim da uspeh nece izostati.
              СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

              Comment


              • #52
                Ne mogu da verujem da smo se plasirali na OI. Stanicu i Nikcevicu svaka cast!

                Braco Spanci <3

                Comment


                • #53
                  kada bi se bolje fizicki i mentalno spremili i kada bi igraci sa klupe poceli da igraju kao sto mogu ne bi se obrukali tamo

                  Comment


                  • #54
                    selektor srbije Veselin Vukovic ce produziti ugovor sa savezom do oi u rio de zaneiru 2016

                    Comment


                    • #55
                      Vazno je da se jednom stabilizuje sa selektorom taj rukomet i da se malo ozbiljnije poradi

                      Comment


                      • #56
                        Hrvatski selektor Slavko Goluza saopstio je siri spisak za Olimpijske Igre u Londonu :

                        20 kandidata za Olimpijske igre:

                        Mirko Alilović (Veszprem), Venio Losert (Ademar), Mate Šunjić (Nexe), Ivano Balić, Zlatko Horvat, Marko Kopljar, Manuel Štrlek, Josip Valčić (CO Zagreb), Domagoj Duvnjak, Igor Vori, Blaženko Lacković (Hamburg), Denis Buntić, Željko Musa (Kielce), Ivan Ninčević (Füchse), Ivan Čupić (Löwen), Jakov Gojun (Atletico), Drago Vuković (Lübbecke), Damir Bičanić (Chambery), Marko Matić (Izviđač), Hrvoje Batinović (Split)

                        Comment


                        • #57
                          Grupa A : Hrvatska,Danska,Srbija,Spanija,Madjarska,J.Koreja
                          Grupa B : Francuska,Svedska,Island,Argentina,V.Britanija,Tun is

                          Gore nije moglo
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • #58
                            Haha, znaci grupu necemo proci.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • #59
                              Sve i da prodjemo verovatno cemo kao 4. i time bi isli na Francuze
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • #60
                                ma bolje je ovako
                                bicemo barem 3
                                i u 1/4 finala cemo izvuci slabijeg

                                Comment

                                Working...
                                X