Announcement

Collapse
No announcement yet.

Olimpijski rukometni turnir - London 2012.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pa dobro sad , nemojte toliko da psujete , finale je veliki uspeh

    Comment


    • Ma gde da ne psuju, nismo mi Skandinavci pa da prihvatamo poraze sa osmehom, kol'ko smo se mi napsovali za vaterpolu, toliko oni mogu za rukomet, ono je stvarno sramota bila od sudjenja, da ne pominjem sto su ih jos obrukale puno puta sa 2 igraca manje. Po meni je kljucan tamo bio pocetak, pri rezultatu 4-2 Norvezanke nisu znale gde su a Crnogorke su imale 3 zicera i mogle da odu na 7-2, i steknu veliku najpre psiholosku prednost.

      Comment


      • Originally posted by p4p1 View Post
        Ma gde da ne psuju, nismo mi Skandinavci pa da prihvatamo poraze sa osmehom, kol'ko smo se mi napsovali za vaterpolu, toliko oni mogu za rukomet, ono je stvarno sramota bila od sudjenja, da ne pominjem sto su ih jos obrukale puno puta sa 2 igraca manje. Po meni je kljucan tamo bio pocetak, pri rezultatu 4-2 Norvezanke nisu znale gde su a Crnogorke su imale 3 zicera i mogle da odu na 7-2, i steknu veliku najpre psiholosku prednost.
        Jbt tri puta vise iskljucenja, smijesno sudjenje. Mogli produzeci i pored toga da budu, blizankinje Bonaventura su odradile posao za Norvesku.
        Ali je najjace sto igramo dva puta sa dvije igracice manje i smanjujemo prednost, Knezevic iskljucena u 38. minutu. Uzele su im Francuskinje zlato
        sigpic

        Comment


        • Adzic cim je cuo da Francuskinje sude bio je prilicno nervozan. Nije ovo prvi put da one pomazu Norvezankama, kao da takvoj veleisili treba pomoc sudija, to su sve strasne rukometasice.
          Posle utakmice mnogi predstavnici televizija su prilazili boksu RTCGa da cestitaju na uspjehu rukometasica i da kazu da su grdno ostecene u finalu.
          sigpic

          Comment


          • Ne da su oštećeno nego takvo suđenje u životu nisam videla u rukometu. Zaista mi nisu jasne sudije koje pomažu ekipi kojaj je velesila u rukometu. Igrati konstantno sa igračem manje celo drugo poluvreme i imati ipak toliko šanse za pobedu zaista rukometašice CG su zaslužile to zlato. A sestrama nek ide na čsst njihovo suđenje...

            Comment


            • Hrvati za klasu bolji. Zasluzeno.
              It is not the violence that sets a man apart.
              It's the distance he's prepared to go.

              Comment


              • Nisam ocekivao ovakav otpor Svedjana. Ipak je sve rijesio veliki Lik Abalo na kraju. ALLEZ, kakva sila
                sigpic

                Comment


                • Kad je bilo najpotrebnije Abalo je postigao golove, isto vazi i za Narcisa.

                  Ocekivao sam da ce Svedjani tesno izgubiti, posto ni u njihovom medjusobnom duelu izgubili sa gol razlike.Svaka njima cast za sve sto su pruzili u finalu kao i na iznenadjenju koje su nam priredili u cetvrtfinalu tako sto su eliminisali Dance.Tome se ni ja nisam nadao.

                  Sto se tice Francuza, od Pekinga pa do Londona samo se kod nas nisu proslavili.DUbok naklon za njihovu visegodisnju dominaciju.
                  Ono sto je prelomilo utakmicu su iskljucenja koja su Francuzi koristili i cuvali su prednost od 3 gola.Svedjani su dobro odrzavali prednost s obzirom da su 2-3 puta u drugom poluvremenu igrali sa igracem manje.Francuzi tek pred kraj zaradili iskljucenje u drugom poluvremenu.
                  Mada vidi ti to.Svedjani bas kao i Islandjani pre 4 godine nece ucestvovati na Svetskom Prvenstvu.Ko bi rekao.
                  Nekako mi je bio neshvatljiv promasaj Narcisa, prebacio gol.

                  Comment


                  • Nisam gledao zbog basketa. Sad ide snimak. Pa da uzivam.

                    Drago mi je zbog Francuza. Ispunjen dan u potpunosti!
                    It is not the violence that sets a man apart.
                    It's the distance he's prepared to go.

                    Comment


                    • Jedno od retkih finala gde je Nikola podbacio.
                      U odbrani je odradio dobar posao, postavljao se za kontrafaul i pravio pametne faulove.
                      Dobro su ga menjali u napadu Barase i Narcis.

                      Mozda kraj zlatne generacije, a mozda ce oni poslednje svoje reci u Spaniji pocetkom sledece godine.

                      Comment


                      • Igrace oni i na Svetskom. Pogotovo sa onako lakom grupom,
                        i sa konacno normalnim sistemom takmicenja.
                        It is not the violence that sets a man apart.
                        It's the distance he's prepared to go.

                        Comment


                        • Bice cetvrtfinala?
                          I ako ga bude predosecam da ce nasi negde zajebati kao i uvek.

                          Spanci ce biti prvi favoriti zbog domacinskog sudjenja koje je neizbezno.Danci ce svakako zeleti da se iskupe za ovaj neuspeh, a tu su uvek Hrvati u polufinalu.Deluje mi da cu biti prezadovoljan ako budemo peti.

                          Comment


                          • Ne samo cetvrtfinala, vec i osminafinala.

                            Iz grupa se ide direktno u osminufinala, nema vise pravljenja
                            novih grupa, i prenosenja bodova, i sta ti ja znam cega sve ne.

                            Prva cetiri idu dalje iz grupe.
                            It is not the violence that sets a man apart.
                            It's the distance he's prepared to go.

                            Comment


                            • Pozdravljam taj potez.Nadam se da se takav sistem takmicenja biti i ubuduce, posto me je oduvek nerviralo sto najbolje dve idu dalje, a ekipe se na svakom prvenstvu menjaju samo su Francuzi i Danci bili konstantni u polufinalu i ne daje ti pravo na los dan.Na Olimpijskom turniru smo videli puno kvalitetnih i neizvesnih meceva i videli smo par iznenadjenja koja recimo ne bismo videli da samo najbolje dve ekipe igraju polufinale.
                              Kad malo bolje razmislim mozda i nesto uradimo, meni licno bi bilo razocarenje da ispadnemo pre cetvrtfinala.

                              Comment


                              • Evo kako se proslavlja odbrana olimpijskog zlata.

                                Spoiler

                                Comment

                                Working...
                                X