Announcement

Collapse
No announcement yet.

Olimpijski rukometni turnir - London 2012.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Psihicki veci status imaju daleko,barem ja tako mislim

    Totti je veci od fudbala u Rimu
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Apsolutno, Toti masu znaci za Romu ali je znao i da ih uspori, unazadi, igrao klasicnog spica, sve znas.
      Medjutim Toti na svojoj poziciji nije jedan od najboljih ikad, veliki igrac ali jedan od najvecih ne.
      Ivano je to, Ivano je fantazista u rukometu, tako su rijetki, on je jedan od njih, onaj suvi genijalac. I danas je to pokazao i Hrvatska ce tek biti u problemu kad se povuce. A znaci i sto je na terenu samo, pored njega svi izgledaju bolji, lakse je igrati, malo je takvih.
      sigpic

      Comment


      • Nikad Romi nije bilo bolje kada je Totti na klupi. Nikada. Delp je druga prica, on je jednostavno previse fizicki nemocan da bi igrao za sampiona Italije, Totti moze jer Roma nije neko ko ide na vrh. Sa Ivanom je mnogo drugacija situacija, Ivano uopste nije u tom delu karijere gde je starac koji ne moze nista da uradi.

        @Nash Divac protiv Argentine 35 minuta 3 poena 8 skokova jedna asistencija, 1 od 6 bacanja 1 od 8 za dva poena. Samo Amere je iskidao valjda imao puno motiva i to je to, ostalo se raspadao ali je bio tu i to je bilo blago.

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Nikad Romi nije bilo bolje kada je Totti na klupi. Nikada. Delp je druga prica, on je jednostavno previse fizicki nemocan da bi igrao za sampiona Italije, Totti moze jer Roma nije neko ko ide na vrh. Sa Ivanom je mnogo drugacija situacija, Ivano uopste nije u tom delu karijere gde je starac koji ne moze nista da uradi.

          @Nash Divac protiv Argentine 35 minuta 3 poena 8 skokova jedna asistencija, 1 od 6 bacanja 1 od 8 za dva poena. Samo Amere je iskidao valjda imao puno motiva i to je to, ostalo se raspadao ali je bio tu i to je bilo blago.
          2 poena za Gaucose u produzetku, Tatica zatvorio reket. Ivano moze i dalje ali nece, o tome se radi. Samo sto Hrvatska ima dovoljno jak tim da se pored svih problema bore za medalju. Sa njim motivisanim mogli su na zlato da pucaju, bez obzira na Nikolu, Tjerija i ekipu.

          Vlatko, ako Del Piero i Toti nisu fantazisti, ne znam ko je, bogovi. Sad odosmo malo dalje ali valja i to ako ima sta pametno da se kaze.
          Last edited by Casiraghi; 11-08-12, 00:36.
          sigpic

          Comment


          • Jesu fantazisti, ja Del Pjera obozavam, Totija ne volim ali je veliki igrac nema tu price, samo oni u fudbalu nisu ono sto je Ivano u rukometu. Ivana bih poredio za Zizuom ako bi vec morao da vucem paralele.
            sigpic

            Comment


            • Vori brutalno iskren: Usrali smo se od straha

              Vori: "Doslovno smo se usrali od straha. Promašili smo toliko zicera u prvom i drugom poluvremenu da je to strašno". "Mi smo se njih prepali. Uspavali su nas. Nismo imali trku, oni su primjenili taktiku Tunižana, razbili su nas"

              Goluza: "Ne vidim razlog zašto su se igrači uplašili" "Omeyer je bio izvanredan, ali mi smo ih stigli, no nismo znali poentirati. Previđe smo zivera promašili. Previše pogrešaka smo radili" "Nismo imali gustoću. Nije bilo čvrstine u sredini"

              Comment


              • Pa Duvnjak nista napravio nije. Kad je Ivano usao zaigrali su bolje i sasvim je logicna takva reakcija temperamentrnog Ivana
                Koliko vidim javnost je na njegovoj strani

                Comment


                • Omeyer se uvijek povampiri protiv Hrvata, a onda gubis na samopouzdanju, zelju ti svakom odbranom ubija. Francuzi ce uzeti zlato u to sam 100% siguran. Hrvati su favoriti za bronzu ali ce Madjari biti motivisaniji, to je sigurno. Da li ce imati kvalitet za bronzu, vidjecemo.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Crnogorke odlicno otvorile.
                    It is not the violence that sets a man apart.
                    It's the distance he's prepared to go.

                    Comment


                    • uf dva gola razlike...
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • 26:23 za NOR .. ali svaka čast devojkama!
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Bravo sudije, vjerovatno ce na zurku sa Norvezankama, mater vam jebem.
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Sve najgore odvratnim sudijama!!

                            Comment


                            • Sudije, pas vam se mesa napoteza kurvestine jedne. Koja nepravda.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Powerslave View Post
                                Sve najgore odvratnim sudijama!!
                                Jebo im pas mater poganu
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X