Announcement

Collapse
No announcement yet.

MUGELLO 2012 VREME JE ZA POCETAK ORGANIZACIJE

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • MUGELLO 2012 VREME JE ZA POCETAK ORGANIZACIJE

    Svi ljubitelji moto gp koji su u mogucnosti da idu u mugello trebali bi na vreme da krenemo sa organizacijom

  • #2
    INFORMACIJE O KARTAMA I SMESTAJU

    Comment


    • #3
      sve moze kod nas da se nabavi kod nas ne mora da se trazi preko neta ja sam sve rezervisao i uplatio kod nas mnogo lakse nego preko sajtova iz inostranstva koi se bave prodajom karata i smestaja

      Comment


      • #4
        mugello jedna od najskupljih staza popusti za karte trajali do danas npr. karta za stajanje za nedelju 65 eur

        Comment


        • #5
          da li je neko vec bio u mudjelu?ako jeste,mogao bi nesto i da nam napise
          don't be scared homie
          sigpic

          Comment


          • #6
            Što se tiče gledanja trka uživo, moj najbolji drugar je otvorio turističku agenciju početkom godine. Radi i subagenturu za najveće turističke organizacije u Srbiji, a zaljubljenik je u motoGP kao i svi mi. Sledeće nedelje smo mislili da sednemo zajedno i pogledamo kalendar, pa da pokušamo da osmislimo aranžman za neku od trka. Obojica smo se složili oko toga da to ne bude Brno, već neka druga destinacija (Mugello - što da ne!), ali najveći problem će nam predstavljati cena jednog takvog aranžmana, jer za ovdašnje prilike ni Brno nije tako jeftin, a da ne pričamo o Holandiji, Španiji...
            Ima tu dosta posla i detalja za planiranje, treba baciti sve na papir, pozabavićemo se malo za vikend time, a ovde će svakako biti postavljen info ukoliko se ozbiljnije upustimo u tako nešto.

            Ovom prilikom pozivam forumaše koji planiraju da gledaju neku od trka da se izjasne koja bi to bila po njihovom izboru, ali da obavezno uzmu u obzir svoje finansijske mogućnosti i pokušaju da daju što realniju procenu u skladu sa onim što mogu da priušte
            (Nema Malezija itd. )
            Bilo bi dobro i ako bi administratori foruma izašli u susret pa sproveli neku anketu ovde na forumu, ali da postave za glasanje samo trke u Evropi, čisto da bi imali orijentir šta ljude najviše interesuje. Ukoliko do toga ne dođe, šaljite mi slobodno vaše želje i predloge u inbox, ili ih jednostavno postavite ovde.

            Hvala,

            Pozdrav i Svako Dobro
            http://diehipster.wordpress.com<!-- google_ad_section_end -->

            Comment


            • #7
              Mugello definitivno....

              Comment


              • #8
                ja sam platio dve karte za nedelju 178 eur sa svim troskovima rezervacije,dostave itd.sto se tice smestaja dva nocenja za dve osobe u firenci 95 eur.hotel je 15 km od staze.i put ce me kostati oko 200 eur gorivo i putarine. nije jeftino ali nadam se da ce da bude super.

                Comment


                • #9
                  sto se tice karata www.bookmoto.com po preporuci srdjana a sto se tice smestaja kontiki po meni najsigurnije

                  Comment


                  • #10
                    povratna karta od beograda do firence 150 eur.bez karata i vaucera za smestaj treba da imate kod sebe bar 500 eur da bi usli u italiju.

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by darkooo View Post
                      sto se tice karata www.bookmoto.com po preporuci srdjana a sto se tice smestaja kontiki po meni najsigurnije
                      Pa ja malopre pričam da hoćemo da napravimo što povoljniju kombinaciju, da iskoristimo prednost "naše" agencije i time umanjimo troškove maksimalno, da organizujemo jedno lepo putovanje u porodičnoj atmosferi, a ti pominješ kontiki, ko da si pao s kruške.

                      Uostalom taj isti kontiki nama kao subagentima daje svaki aranzman jeftinije nego sto je kod njih samih u ponudi, ne bi li prodali što više. Pritom Kontiki dere sa cenama, hvala im za sigurnost, ali ne idem u Somaliju.
                      http://diehipster.wordpress.com<!-- google_ad_section_end -->

                      Comment


                      • #12
                        Poz svima, Ja sam dosta smarao ljude sa foruma i zahvaljujem se srdacno "denia_el" i "Speed Master"-u na detaljnom objasnjenju Drugar i ja stekamo pare i odlucili smo da idemo ove godine u Brno. Znamo samo da idemo i da bi isli busem,to je jedino sto je sigurno. Dobro je da ste poceli sa organizacijom,pisite ljudi !!!!

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by Hayate.33 View Post
                          Pa ja malopre pričam da hoćemo da napravimo što povoljniju kombinaciju, da iskoristimo prednost "naše" agencije i time umanjimo troškove maksimalno, da organizujemo jedno lepo putovanje u porodičnoj atmosferi, a ti pominješ kontiki, ko da si pao s kruške.

                          Uostalom taj isti kontiki nama kao subagentima daje svaki aranzman jeftinije nego sto je kod njih samih u ponudi, ne bi li prodali što više. Pritom Kontiki dere sa cenama, hvala im za sigurnost, ali ne idem u Somaliju.
                          ja sam sve platio jos u februaru nisam znao da ce neko da ima neku ponudu,ne mislim na sigurnost da idem u ratnu zonu nego da kontiki nece da zatvori preko noci kao neki

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by darkooo View Post
                            povratna karta od beograda do firence 150 eur.bez karata i vaucera za smestaj treba da imate kod sebe bar 500 eur da bi usli u italiju.
                            ja sam bila u septembru u italiji i nisu nam trazili ama bas nista,niko nas nista nije pitao.imala sam i karte i rezervaciju smestaja i pare i sve,bas zbog toga sto sam se plasila da bismo mogli imati problema na granici.tako da to i nije neophodno,ali u svakom slucaju mozda je bolje da idete 100% opremljeni
                            don't be scared homie
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Ajde svaki forumas koji je bio na nekoj trci da kratko napise gde je bio neki utisak i kako bi bilo najbolje da se organizuju ljudi sa foruma koji bi isli, da se malo pokrenemo bre

                              Comment

                              Working...
                              X