Announcement

Collapse
No announcement yet.

MUGELLO 2012 VREME JE ZA POCETAK ORGANIZACIJE

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    e ja sam nasiroko pisala o svemu ovome,da sam i sama sebi vec dosadilacek cek..a sta bi ti to da organizujes?mislila sam da vec imas organizatora
    don't be scared homie
    sigpic

    Comment


    • #17
      Pa ako mislis da ti i ja mozemo sami no problemo

      Comment


      • #18
        sumnjas,a ne bi trebaloimam keca u rukavu..nekoliko njiha sad malo ozbiljno....ima dosta zainteresovanih za brno,ali za sada je samo nas cetvoro kao sigurnomada za brno i nije potrebna neka posebna organizacija i planiranje.ali za italiju,spaniju ili nesto slicno je potrebno sto pre da se vidi,zato se svi koji ste zainteresovani javljajte
        don't be scared homie
        sigpic

        Comment


        • #19
          A Assen?

          Comment


          • #20
            I ja bih voleo da sto vise nas sa foruma odemo na neku trku zajedno, i cini mi se da je najekonomicnije otici u Brno.
            Mnogi sa foruma znaju da brat i ja imamo vec dve posete Brnu, '10 i '11, i opet bih isao. Ko nije procitao o tome kako
            nam je bilo u Brnu neka procita moj post u temi "Moja prva trka" i sve ce mu biti jasno. Jeste da smo potplatili obezbedjenje za upad,
            ali i da se kupi karta opet je ceo aranzman podnosljiv. Dobro, mi smo samo jednom nocili i to u kolima...
            E sad, i ja bih voleo da odem u Mudjelo i sto Aleksandar kaze u Asen, ili mozda i u Saksenring. Koliko sam, izracunao Mudjelo, a pogotovo
            Asen su poprilicno skupi aranzmani i to ne bih nikako mogao ispratiti, ali mislim da u Saksen moze da se ode dosta jeftinije...
            Samo ne verujem da primaju mito na ulazu, ipak su oni vodeca sila u EU...
            Voleo bih da se nas par nadje i da popricamo o odlasku u Brno... meni ne odgovara sto je trka pomerena za kraj avgusta, vise mi odgovara WSBK, da li
            je mozda neko i za tu opciju? U svakom slucaju, bicemo u kontaktu...

            Comment


            • #21
              Ja sam uvek za samo da se uklopimo sa vremenom, a meni bas delovalo da je holandija pristupacnija od nemacke i sto tamo covek mislim moze malo da se opusti...

              Comment


              • #22
                Da, da, moze da se opusti...
                Asen je legendarna staza, uvek pune tribine, trebalo bi to narednih godina uzivo videti...
                Eh, samo da je para, gledao bih sve trke u Evropi...

                Comment


                • #23
                  Malo po malo pa cemo valjda stici koje kuda,mi sa ovih prostora se uvek nekako snadjemo da nesto vidimo za male pare. Steta sto je Spanija daleko, jel jedna staza u Spaniji prima oko 80000 ljudi i cesto je polovicno popunjena? I kod njih ce kriza, mozda bi tamo usli za 20 e

                  Comment


                  • #24
                    pa jel vi tamo idete da navijate ili da se "opustate"?a zasto ne i francuska?nije ni to na kraj sveta
                    don't be scared homie
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      A Laguna Seca?

                      Karte su dzabaka, samo za prevoz da se snadjemo

                      Comment


                      • #26
                        Ja bih nesto u Maleziji onu stazu da vidim uzivo, ne znam tacno zbog cega ali mislim da bi mi se jako dopala

                        Comment


                        • #27
                          mnogo ste mi duhoviti
                          don't be scared homie
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            niko nista ne pise o organizaciji..napisi nam bar ti darko kada ides,koliko ostajes,koje si karte kupio i za koje dane,koliko si ih platio..
                            don't be scared homie
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              idem 12.6 bicu u firenci 13 i 14 imam rezervisan hotel u nedelju sam na stazi.karte su za sektor 1.platio sam dve karte sa dostavom na kucnu adresu 173 eur.srdjan je pricao da ce da bude neka org.ali izgleda nema nista od toga.ne odgovara ni na mail ni na pitanja za komentatore a rekao mi je u martu kad smo se dopisivali da ce mozda da sredi posetu padoku ali nista.u nedelju uvece sam u veneciji gde imam rezervisan hotel a u ponedeljak idem u lido na kupanje pa uvece oko osam nazad kuci.toliko za sad.
                              Last edited by darkooo; 01-07-12, 17:35.

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by darkooo View Post
                                idem 12.6 bicu u firenci 13 i 14 imam rezervisan hotel u nedelju sam na stazi.karte su za sektor 1.platio sam dve karte sa dostavom na kucnu adresu 173 eur.srdjan je pricao da ce da bude neka org.ali izgleda nema nista od toga.ne odgovara ni na mail ni na pitanja za komentatore a rekao mi je u martu kad smo se dopisivali da ce mozda da sredi posetu padoku ali nista.u nedelju uvece sam u veneciji gde imam rezervisan hotel a u ponedeljak idem u lido na kupanje pa uvece oko osam nazad kuci.toliko za sad.
                                lep provod ti zelim..pogotovo nakon "vikenda" u Veneciji..ja sam bio skoro tamo,i odusevljen sam bio..moja preporuka za veneciju ti je,da obavezno probas morske specijlitete koji se prave po kombi vozilima,na koje ces sigurno naleteti..ako kojim slucajem mi se potrevi "termin" za Italiju(Udine),a znacu za nekih desetak dana,javicu ti se,pa cemo bar gledati zajedno trke,ako nemas nista protiv,naravno..
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X