Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dobrodoslica i predstavljanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako to misliš?
    Prvo, jel vidiš kako se zove tema? Kakve veze ona ima sa prenosima?
    Drugo, ovo je forum, a ne SK redakcija, sajt ili programska šema, tako da ti je u svakom slučaju pogrešna adresa.
    I treće ne deri se i povedi računa o rečniku!
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Imaš odgovor tamo đe je mjesto toj temi... A ođe sigurno nećeš dobiti odgovor a još pritim sa tim pristupom.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Kako to misliš?
        Prvo, jel vidiš kako se zove tema? Kakve veze ona ima sa prenosima?
        Drugo, ovo je forum, a ne SK redakcija, sajt ili programska šema, tako da ti je u svakom slučaju pogrešna adresa.
        I treće ne deri se i povedi računa o rečniku!
        Није он кожа па да се дере.
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Onda biraj: galamiti, vriskati, izvikivati, vikati, parati uši (nekom), grmeti, drati se, vrištati, nadvikivati se, kričati, dernjati se, cičati, baukati, rikati, urlati, ričati, brujati, bučati, uzvikivati, pištati, izdirati se, bečati, drečati, alakati, kreštati, arlaukati, larmati, graktati, skičati, kliktati, dizati dževu, cijukati, grajati, jaukati.. itd
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Bravo Olja


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • "Ne deri se" nije uopste nepravilno.
              Nepravilno bi bilo reci (napisati) "nemoj se derati". U tom slucaju bi trebalo "nemoj se drati."
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                "Ne deri se" nije uopste nepravilno.
                Nepravilno bi bilo reci (napisati) "nemoj se derati". U tom slucaju bi trebalo "nemoj se drati."
                Незнаш ти ништа друже. Ниси управу.
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Kako to misliš?
                  Prvo, jel vidiš kako se zove tema? Kakve veze ona ima sa prenosima?
                  Drugo, ovo je forum, a ne SK redakcija, sajt ili programska šema, tako da ti je u svakom slučaju pogrešna adresa.
                  I treće ne deri se i povedi računa o rečniku!
                  Ajde onda prosveti me pa mi kaži gde je tema? piše: Tehnička podrška pa sam uglavio pitanje ovde, a mogu da ga uglavim gde god poželim, a admini neka skidaju, banuju, šta god.... i ne znam kako si zaključio da se derem?

                  a kako je ispravnije da se kaže: idijote! ili idiote!

                  Comment


                  • Originally posted by Sangrija View Post
                    Ajde onda prosveti me pa mi kaži gde je tema? piše: Tehnička podrška pa sam uglavio pitanje ovde, a mogu da ga uglavim gde god poželim, a admini neka skidaju, banuju, šta god.... i ne znam kako si zaključio da se derem?

                    a kako je ispravnije da se kaže: idijote! ili idiote!
                    1. Tema je dobrodoslica i predstavljanje, a ne tehnicki problemi.
                    2. Ti si pisao velikim slovima, a to znaci da vices.
                    3. Olja je zensko.

                    A zbog zadnje recenice ides na ban, pa razmisli sledeci put kako ces da se postavis.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Pozdrav svima! Pavle, 18 godina, iz Beograda. Glavni razlog zbog kog sam se pridruzio forumu je jer volim sport, konkretno fudbal. Nadam se da cemo se lepo druziti.

                      Comment


                      • Da ispoštujem momka
                        Dobrodošao momče

                        Comment


                        • Najveći motiv što sam se pridružio su prenosi u gluva doba i moja sklonost da zaspem pre kraja!
                          Nadam se da ima lucidnih noćobdija i da će me ekipa razdremati.
                          Ostatak predstavljanja u potpisu!
                          Želim vam puno sreće sa mnom.
                          __________________________________

                          Ја сам нови даса на форуму, непобедив, упоран, наоружан бритким језиком и моћним егом...очекујте тешки фајт у свим темама и против свакога. Респектујем противника али нисам Мајка Тереза, милост не очекујте.
                          Тако ми корњачине брзине!

                          Comment


                          • .....iz Osijeka sam, navijam za Dinamo Vinkovci (danas se zove Cibalia i igra u drugoj ligi).
                            Dinamo Vinkovci

                            Comment


                            • Само напред Винковци!

                              Добродошао јавашлуче.
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • Pozdrav svima od kosarkasa kratkog fitilja koji vec 18god vodi borbu u igri pod obrucima

                                Comment

                                Working...
                                X