Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dobrodoslica i predstavljanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja istrusim flašu vinjaka i ceo dan mi prođe u veselju.

    Pevušim a komšike uživaju, kažu da imam božanstveni glas.

    Inače, sad sam gled'o u pasulj i reče mi da je novi član Grof VKV zajebant ali da nije problematičan i da forum neće imati problema sa njim.

    Comment


    • Naš vrli Stojanče sebe vidi nakon vinjakčeta:

      A komšike ovako:

      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • A najviše vole kad im anđeoskim glasom zapevam neku starovremsku tipa - ''Ja ću doći oko pola noći da legnem kraj tebe''.

        Tope se od miline.

        Comment


        • Zapamicu ovaj velicanstveni docek

          Jedno pitanjce, sta je ovo moc reputacije? Matori Stojance nabudzio preko veze 214 miliona

          Comment


          • To kad ti se svidi neki post das reputaciju i onda raste ova moc reputacije. Medjutim, to je sve nesto sjebano, pa svi koji dobiju odredjeni broj reputacija imaju tih 214 miliona

            Nekad je postojao lajk, ali kazu da je ta opcija izazvala crashovanje foruma, pa su izbacili.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Sve jasno, hvala. Navalite, na nuli sam

              Spoiler
              test, test

              Comment


              • Originally posted by Гроф Тинторето View Post
                Zapamicu ovaj velicanstveni docek

                Jedno pitanjce, sta je ovo moc reputacije? Matori Stojance nabudzio preko veze 214 miliona
                Sad će da stignu trubači. Mi tako dočekujemo nove članove, da se odmah osete kao kod svoje kuće.

                Što se tiče reputacije tu si u pravu, preko veze mi brzo narasla.

                Comment


                • Originally posted by Гроф Тинторето View Post
                  Jedno pitanjce, sta je ovo moc reputacije? Matori Stojance nabudzio preko veze 214 miliona
                  Znaš kako, kada je veća grupa prebegla sa drugog foruma na ovaj jedan od osnovnih problema im je bio nedostatak lajka. Neko je ispao pametan i kako bi im udovoljio 10 puta je multiplicirao reputacije. I sada imamo situaciju da ne znaš čiji postovi su zaista za poštovanje, a čiji nisu
                  Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                  До поновног сусрета, твој Швабо

                  mala H2H 2018/19
                  suicide
                  2019
                  velika H2H 2019/20

                  Comment


                  • Ja sam promenila podesavanja za reputacije, ali one nisu radile kako treba ni pre toga.


                    Sent from my MI 6 using Tapatalk
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Ja sam promenila podesavanja za reputacije, ali one nisu radile kako treba ni pre toga.


                      Sent from my MI 6 using Tapatalk
                      Jel možeš meni da podesiš reputaciju na "0" .... ?
                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment


                      • Pozdrav,pratim forum par meseci,pretezno NFL teme i zanima me zasto nema na ostalim sportovima tema esport s obzirom da SK ima svoj kanal i da sutra pocinje TI9 koji ce se prenositi?
                        Verujem da bi bilo ljudi koji bi diskutovali.
                        Nadam se da nisam na pogresnoj temi postavio pitanje.

                        Comment


                        • Dobrodošao...
                          Pretpostavljam da nema te teme jer je sve podeljeno u PDFove pa se tu uglavnom bavimo vestima u vezi sa određenim sportom...i lakše je za snaći se...
                          Da je sve objedinjeno u jednu temu jako bi se brzo zatrpalo porukama pa se te bitne stvari i ne bi videle.
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Dobrodošao..

                            Otvori lepo pa diskutuj, tema nije otvorena iz razloga što malo ko to prati..

                            Comment


                            • Pozdrav iz Njemačke! Ne govorim previše bosanski, ali mogu čitati.

                              Comment


                              • Pozdrav Beni! Mozes i na srpskom ako ti je lakse.

                                Comment

                                Working...
                                X