Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dobrodoslica i predstavljanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozdrav svima ! Zovem se Lazar imam 17 godina nov sam na forumu i mnogo volim F1 i MotoGP ,naravno i Premier Ligu

    Comment


    • Originally posted by Srkisa View Post
      Pozdrav svim clanovima foruma zovem se Srdjan imam 16 godina i vec godinu dana pratim ovaj forum.Pratim mnogo sportova od toga najvise tenis fudbal F1 motoGP a volim da pratim i zimske sportove i biciklizam.
      Originally posted by RaceSport View Post
      Pozdrav svima ! Zovem se Lazar imam 17 godina nov sam na forumu i mnogo volim F1 i MotoGP ,naravno i Premier Ligu
      Motosport, to se ceni... Dobrodošli i uživajte...

      Comment


      • Pozdarv svim clanovima! Zovem se Branko, imam 23 godine. Ovde sam prvenstveno zbog diskusije o Premier Ligi i F1. Pozdrav!

        Comment


        • Originally posted by Isaac Clarke View Post
          Pozdarv svim clanovima! Zovem se Branko, imam 23 godine. Ovde sam prvenstveno zbog diskusije o Premier Ligi i F1. Pozdrav!
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Originally posted by Isaac Clarke View Post
            Pozdarv svim clanovima! Zovem se Branko, imam 23 godine. Ovde sam prvenstveno zbog diskusije o Premier Ligi i F1. Pozdrav!
            Pozdrav Isaac Još da navijaš za Junajted i kompletan si

            Spoiler

            Comment


            • Nisam, ali volim Lejkerse!

              Comment


              • Cheers! Veliki pozdrav. Zovem se Adi. Najdraži mi je sport fudbal. Aktivno pratim Premiership. Navijam za Manchester City.

                Comment


                • Originally posted by gerònimo View Post
                  Cheers! Veliki pozdrav. Zovem se Adi. Najdraži mi je sport fudbal. Aktivno pratim Premiership. Navijam za Manchester City.
                  Dobrodosao!
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Dobro vece
                    Citam vas godinama.
                    Interesantan forum.
                    Danas sam resila da se registrujem.
                    Volim sport, kosarku, vaterpolo, odbojku a tenis pratim intezivno od kad je Novak
                    2007 postao poznat siroj javnosti.
                    Ranije sam slabo pratila tenis.
                    Pozdrav svima na forumu!
                    Navijam za Novaka

                    Comment


                    • Добродошла. Надам се да нећеш да будеш активна искључиво на тениском делу форума.
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • Hvala na dobrodoslici.
                        Ne verujem da cu biti puno aktivna na forumu jer nemam vremena.
                        Registrovala sam se iskljucivo sto dugo citam ovaj forum .
                        Ispunila sam sebi zelju da se ovde registrujem.
                        Koliko cu pisati zavisi od obaveza.

                        Comment


                        • Pozdrav!
                          Imam 14 godina i javljam se iz Republike Srpske.
                          Još od 2008. sam ogroman fan Formule 1, prvenstveno Felipea Masse, a godinama se ljubav prema motosportu samo razvijala, tako da nisam ostao samo na F1. Danas pratim mnoge serije, kao što je MotoGP, a iz mog 'nicka' vidite da sam ljubitelj malog italijana Bastianinija, ali i svega što nosim ime 'Gresini Racing'. Pored toga pratim WRC i žarko navijam za Jari-Matti Latvalu, volim gledati i trke izdržljivosti (WEC), te poneke turing serije.
                          Nije samo auto-moto sport moja strast, veliki sam obožavalac košarke, kako evropske tako i NBA.
                          Izdvojio sam već neke sportove koje volim, ali da bude jasno, mogu gledati bilo šta, 6 sati snukera, pikado, golf, 'egzotične spotove', šta god želite, neće mi biti dosadno

                          Već sam član nekoliko foruma pa se nadam da ću se i ovdje uklopiti i da ću provesti lijepo vrijeme ćaskajući sa vama. Lijepi pozdravi

                          Comment


                          • Uživaj i piši...

                            Comment


                            • dobro ti nama dosao
                              odlican izbor vozaca,mali je presladak
                              don't be scared homie
                              sigpic

                              Comment


                              • Hvala vam

                                Comment

                                Working...
                                X