Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dobrodoslica i predstavljanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Od mene imas veliki plus za Skorsezea.

    Dobrodosao!

    Comment


    • Dobrodosao

      Comment


      • Fala fala. Zaboravih da kazem da sam veliki fan FM-a, pa ako je neko blejao na serbian-fm.net mozda me zna, nik mi je tamo neme93.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Au druže nema goreg trenera od Fergusona goreg igrača od Berbatovog i gore igrice od FM-a , al si ti u problemu Ako hoćeš imam uvozni vinjak 500 dinara litra za tebe da ubiješ tugu i loše izbore

          Šalim se braćela dobrodošao , mislim da sam te viđao na fm forumu pre dok sam bio aktivan i dok sam igrao igricu
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Nemoj da padas na te fore 500 dinara Vinjak, svojim poklonicima, a posebno Akiju naplacuje jeftinije

            Napravi jos jedan account, ali da ima nekog njihovog igraca na avataru, ime isto, bice jeftinije.

            P.S. Ah sad vidim da vec jesi, dobro si se maskirao kao Makedonac, jos kao odgovorio nesto iskusno, iskusno

            Comment


            • Dobar dan, ja sam vas novi clan
              Veliki sam fan Federera i nadam se njegovoj novoj mladosti

              Comment


              • Mislim al si našao momenat da se vratiš. Ahahhahaha čuj Fedov fan... dobro je pa nisi Škotov

                Ne znam da li da ti poželim dobrodošlicu, jer si čas vamo, čas tamo...
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Dobro dosao. U deficitu su Federerovi ovih dana, izgleda da im je stiglo ozbiljno pojacanje
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Jedino je moglo ozbiljnije da je Batman, ali i Superman može

                    Dobrodošao

                    Comment


                    • Na vakat.

                      Idemo ponovo u kampanju Make Tennis Great Again
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Mislim al si našao momenat da se vratiš. Ahahhahaha čuj Fedov fan... dobro je pa nisi Škotov

                        Ne znam da li da ti poželim dobrodošlicu, jer si čas vamo, čas tamo...

                        Volim i ja tebe i rado te se secam

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Na vakat.

                          Idemo ponovo u kampanju Make Tennis Great Again
                          hahahah

                          Jesi li razmišljao da objaviš memoare za nekih 20-ak godina. U njima opiši kako si od početka podržavao i predviđao razvoj kampanje Make America Great Again

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Dobro dosao. U deficitu su Federerovi ovih dana, izgleda da im je stiglo ozbiljno pojacanje
                            Hardcore Mirka fan here

                            Comment


                            • Ja se nikad nisam predstavio,mada sam odavno ovde,imam 20 god. iz Lazarevca..
                              Što se navijanja tiče,ne volim nijedan veliki klub,uvek samo za slabije navijam
                              Uglavnom fudbal pratim,a SK mi je uvek upaljen,pa onda šta uhvatim,bude nekad košarka,nekad Ragbi,šta god..
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • Pozdrav s juga Hrvatske, 22 godine, ne skidam se s SK-a

                                Comment

                                Working...
                                X