Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dobrodoslica i predstavljanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Polupitbul
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Pozdrav svima!

      Zovem se Slobodan. Iz Beograda sam i imam 25 godina. Navijam za klubove Sportskog društva Partizan.
      Last edited by Front; 28-08-17, 23:45.

      Comment


      • Dobro dosao!
        Jos jedno pojacanje za nas tabor
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Pozdrav svima, imam 42 godine dolazim iz Sarajeva, navijam za Želju, Liverpul, Leeds, Partizan, Lacio...volim basket a odbojku obožavam jer sam bio profesionalni igrač 10 godina.

          Comment


          • Dobro dosao!

            Jos jedan clan crno-bele porodice
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Originally posted by sarajevoholic View Post
              Pozdrav svima, imam 42 godine dolazim iz Sarajeva, navijam za Želju, Liverpul, Leeds, Partizan, Lacio...volim basket a odbojku obožavam jer sam bio profesionalni igrač 10 godina.

              Dobro došao, veliki respect za dva boldovana kluba.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Dobro dosao, sem Lacija i Zelja uzasan izbor klubova
                sigpic

                Comment


                • Evo i ja da ti pozelim dobrodoslicu, a to sto volis odbojku ti je jedini plus, cini mi se

                  tt sa A5 u inat Mi6
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Evo i ja da ti pozelim dobrodoslicu, a to sto volis odbojku ti je jedini plus, cini mi se

                    tt sa A5 u inat Mi6
                    I Želja?

                    Dobro došao
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Pozdrav svima!
                      Sto bi rekao Troj Meklur, you may remember me from some navijacki obojen forum such as ......
                      Nadam se argumetovanoj diskuiji, da cu dosta nauciti od sagovornika i nadasve uzivati u pisanju ovde.
                      Sigurno cu najvise drviti o kosarci, pre svega o Evroligi i Zvezdi, mada verujem da cu se javiti da kazem koju lepu rec i o Milanu, Liverpulu, Valentinu Rosiji, Big Benu...

                      Comment


                      • Ta Zvezda ti jedino vredi..ostalo

                        Dobro nam dosao u svakom slucaju (salim se samo)

                        Nego gde nam nestade sarajevoholic..isprepadasmo coveka -.-...vrati seeee...



                        tt sa A5 u inat Mi6
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Geronimo View Post
                          Pozdrav svima!
                          Sto bi rekao Troj Meklur, you may remember me from some navijacki obojen forum such as ......
                          Nadam se argumetovanoj diskuiji, da cu dosta nauciti od sagovornika i nadasve uzivati u pisanju ovde.
                          Sigurno cu najvise drviti o kosarci, pre svega o Evroligi i Zvezdi, mada verujem da cu se javiti da kazem koju lepu rec i o Milanu, Liverpulu, Valentinu Rosiji, Big Benu...
                          O njemu neces sigurno.

                          Penzionisace se na kraju sezone, cim zazmuris sezona gotova a on se oprasta od NFL-a.

                          Comment


                          • Isprepadate ljude na dočeku i ne smiju više da pišu

                            Comment


                            • Pozdrav svima!

                              Imam 16 godina, navijač sam Crvene zvezde i Mančester Junajteda, a pored pomenutih klubova pratim i engleske niže lige. Osim fudbala, redovno pratim košarku, a povremeno i odbojku i rukomet. Urednik sam jedne od najobjektivnijih i najpouzdanijih Junajtedovih stranica na ovim prostorima.
                              Manchester United Serbia

                              Comment


                              • Dobrodošao.

                                Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X