Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dobrodoslica i predstavljanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lallana20 View Post
    Zdravo, navijač sam Liverpoola 15-ak godina a od regionalnih liga favorišem Partizan, Rijeku i Željezničar. Inače sam iz Njemačke tačnije iz Minhena no roditelji su mi sa balkana pa poznajem jezik . Tražio sam neki naš forum za raspravu o sportu i td. Bavim se sa šahom i u slobodno vrijeme futsalom (rekreacija), takodjer igram igrice za ps4 i League of legends pa ako neko igra neka mi se javi na pm. Nadam se dobrom druženju i sportskom ponašanju !

    PS. većinom pišem na dalmatinskom jer sam tako naučia malo ću se potruditi da normalno pišem xd
    Jest da ne navijas bas za neke mom srcu drage klubove ...ali koliko vidim veliki plus ti je dalmatinski dijalekt ...tako da vidi sta ti je najbolje ciniti

    Salim se naravno, dobro dosao, bez ikakvog ustrucavanja i uzdrzavanja u pisanju nekim dijalektom koji najbolje poznajes i nadam se da ce ti biti prijatno ovde

    tt sa A5 u inat Mi6
    Last edited by miloolja; 24-08-17, 19:10.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Jest da ne navijas bas za neke mom srcu drage klubove ...ali koliko vidim veliki plus ti je dalmatinski dijalekt ...tako da vidi sta ti je najbolje ciniti

      Salim se naravno, dobro dosao, bez ikakvog ustrucavanja i uzdrzavanja u pisanju nekim dijalektom koji najbolje poznajes i nadam se da ce ti biti prijatno ovde

      tt sa A5 u inat Mi6
      Ako misliš na Liverpool, vidin da navijaš za united, srce želi kaj srce želi, Liverpool mi je život liverpool mi je sve, cura je prekinula sa mnom jer nisan htia provodit vrime s njom kada su utakmice haha, ali nadan se da će ostajati sve sportski bez bilo kakvog vriđanja i s lipim ponašanjem

      a kaj se tiče dalmatinskom vidin da uživaš u Dalmaciji pa aj pisat ću na dalmatinskom da imaš osjećaj da si u Dalmaciji
      Last edited by Constantin; 24-08-17, 23:16.


      The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

      Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

      Liverpool loves you Matip

      Comment


      • Ahhhhh si
        Dobro nije samo Liv..tu su i ti crno-beli..al dobro sad...necemo da cepidlacimo

        I kakvo vredjanje taman posla..mi smo nadaleko poznati po lepom ponasanju ovde i vitestvu

        tt sa A5 u inat Mi6
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Kao što san i reka preferišem Partizan nad Zvezdon jer mi je dida navija za Partizan ne mrzin Zvezdu, od klubova jedino mrzin RB Leipzig i Manchester City


          The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

          Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

          Liverpool loves you Matip

          Comment


          • I da vec kada caskamo i upoznajemo se...nadam se da si procitao nas Pravilnik?
            Mi odmah njega na dobrodoslici guramo po nos

            tt sa A5 u inat Mi6
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Lallana20 View Post
              Kao što san i reka preferišem Partizan nad Zvezdon jer mi je dida navija za Partizan ne mrzin Zvezdu, od klubova jedino mrzin RB Leipzig i Manchester City
              Sto Siti?
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Sto Siti?
                Novac kvari svatku ljubav

                Originally posted by miloolja View Post
                I da vec kada caskamo i upoznajemo se...nadam se da si procitao nas Pravilnik?
                Mi odmah njega na dobrodoslici guramo po nos

                tt sa A5 u inat Mi6
                Bia san na dosta foruma princip pravilnika je svuda isti no uzet ću si vrime i pročitat ga, neće ništa biti ako osvježin znanje


                The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

                Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

                Liverpool loves you Matip

                Comment


                • E kad vidim N umjesto M znam da je originalni dalmatino dijalekt.

                  Comment


                  • Još samo da napomenem, ne znan 100 % sve riči i pravopis našeg jezika, njemački mi je prvi jezik pa ako buden koristia germanizme ne zamirite mi
                    Last edited by Lallana20; 26-08-17, 01:08.


                    The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

                    Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

                    Liverpool loves you Matip

                    Comment


                    • Dalmatinac, ti otkako se pojavi odose i Zvezda i Partizan u Ligu Evrope. Dobro nam dosao jos jednom i ne mrdaj nigde, ocigledno si nam talican.
                      Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                      Comment


                      • Trenutno učim nemački, tkd možeš i samo na njemu da pišeš što se mene tiče

                        Inače gotivim dalmatinski rep, super mi zvuči to "n" umesto "m" i "a" umesto "o
                        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                        До поновног сусрета, твој Швабо

                        mala H2H 2018/19
                        suicide
                        2019
                        velika H2H 2019/20

                        Comment


                        • Sad kad ispadne da je ovaj Lallana20 Ivan Klajn nego nas zajebava.
                          Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                          Comment


                          • Zoven se Adnan


                            The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

                            Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

                            Liverpool loves you Matip

                            Comment


                            • Admam? Adnam? Adman? Šalim se, dobrodošao, i ja sam poludalmatinac
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Poludalmatinac, polušarplaninac?
                                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                                До поновног сусрета, твој Швабо

                                mala H2H 2018/19
                                suicide
                                2019
                                velika H2H 2019/20

                                Comment

                                Working...
                                X