Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dobrodoslica i predstavljanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by uoɹǝɯɐƆ oɹǝԀ™ View Post
    Pozdrav svima....ja se taman obradovao da je 500kb limit za avatar kad ono 64kb za avatar još manje od onih 100kb, a ovo je za neku profilnu fotografiju , ovim administromoderatorima da poručim da ću se boriti za 200kb najmanje.
    edit:Radiiiii pogreših

    Ne znam koliko ću pisati tj. koliko ću imati vremena za 2 foruma...ali znate gde već sve možete da me nadjete.

    Hteo sam da vas ispoštujem i da najmanje barem napravim nalog pošto me je stvarno priličan broj vas pozvalo.

    E da i zeznuo sam se sa username-om pošto sada ovde moram da kopiram svaki put kada se izlogujem...ali neka ga da ne menjam(o) ništa.
    Dobrodošao brate, još Fender i zabava može da počne

    Comment


    • Dobro nam dosao brate naopaki...
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Originally posted by Bastia33 View Post
        Dobrodošao brate, još Fender i zabava može da počne
        A Hrkljuš ?
        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • Dobro dosao, naopaki.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Zdravo, navijač sam Liverpoola 15-ak godina a od regionalnih liga favorišem Partizan, Rijeku i Željezničar. Inače sam iz Njemačke tačnije iz Minhena no roditelji su mi sa balkana pa poznajem jezik . Tražio sam neki naš forum za raspravu o sportu i td. Bavim se sa šahom i u slobodno vrijeme futsalom (rekreacija), takodjer igram igrice za ps4 i League of legends pa ako neko igra neka mi se javi na pm. Nadam se dobrom druženju i sportskom ponašanju !

            PS. većinom pišem na dalmatinskom jer sam tako naučia malo ću se potruditi da normalno pišem xd


            The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

            Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

            Liverpool loves you Matip

            Comment


            • Originally posted by Lallana20 View Post
              Zdravo, navijač sam Liverpoola 15-ak godina a od regionalnih liga favorišem Partizan, Rijeku i Željezničar. Inače sam iz Njemačke tačnije iz Minhena no roditelji su mi sa balkana pa poznajem jezik . Tražio sam neki naš forum za raspravu o sportu i td. Bavim se sa šahom i u slobodno vrijeme futsalom (rekreacija), takodjer igram igrice za ps4 i League of legends pa ako neko igra neka mi se javi na pm. Nadam se dobrom druženju i sportskom ponašanju !

              PS. većinom pišem na dalmatinskom jer sam tako naučia malo ću se potruditi da normalno pišem xd
              Dobro ti nami dosa, a za dalmatinski ne brini - razumimo i to.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by Lallana20 View Post
                Zdravo, navijač sam Liverpoola 15-ak godina a od regionalnih liga favorišem Partizan, Rijeku i Željezničar. Inače sam iz Njemačke tačnije iz Minhena no roditelji su mi sa balkana pa poznajem jezik . Tražio sam neki naš forum za raspravu o sportu i td. Bavim se sa šahom i u slobodno vrijeme futsalom (rekreacija), takodjer igram igrice za ps4 i League of legends pa ako neko igra neka mi se javi na pm. Nadam se dobrom druženju i sportskom ponašanju !

                PS. većinom pišem na dalmatinskom jer sam tako naučia malo ću se potruditi da normalno pišem xd
                Ja bih, naprotiv, uzivao kad bi odlucio da stalno pises dalmatinskim dijalektom, to bi bilo bas lepo osvezenje i prilika za ove mladje da se upoznaju s njim.
                Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                Comment


                • @Lallana čim ti favoriziraš Želju dobar si čovjek!
                  Dobro došao.
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Ma normalno, zbog koga bi menjao, pa nije dalmatinski zabranjen niti netacan. Svi razumemo, pisi kako si naucio.

                    Comment


                    • Sve je to isto, samo su nas dušmani razdvojili

                      Comment


                      • Originally posted by Lallana20 View Post
                        Zdravo, navijač sam Liverpoola 15-ak godina a od regionalnih liga favorišem Partizan, Rijeku i Željezničar. Inače sam iz Njemačke tačnije iz Minhena no roditelji su mi sa balkana pa poznajem jezik . Tražio sam neki naš forum za raspravu o sportu i td. Bavim se sa šahom i u slobodno vrijeme futsalom (rekreacija), takodjer igram igrice za ps4 i League of legends pa ako neko igra neka mi se javi na pm. Nadam se dobrom druženju i sportskom ponašanju !

                        PS. većinom pišem na dalmatinskom jer sam tako naučia malo ću se potruditi da normalno pišem xd
                        Piši brate kako hoćeš, razumemo se.

                        Originally posted by Jax Teller View Post
                        @Lallana čim ti favoriziraš Želju dobar si čovjek!
                        Dobro došao.
                        Ma vidi se da je podeljena ličnost, pazi simpatiše Želju (ajde Željo i nekako)i Partizan, mnogo falinki za jedan nik.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • A šta ti Rijeku ni ne spominješ, gori si od Vučića majke mi
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Piši brate kako hoćeš, razumemo se.


                            Ma vidi se da je podeljena ličnost, pazi simpatiše Želju (ajde Željo i nekako)i Partizan, mnogo falinki za jedan nik.
                            Ma neeeeeeeee, znaš samo kažem da mi je najdraži klub u Bosni ne pratim ni njih ni Partizan samo Rijeku gledam od njih, ono znaš samo radi reda da kažem jedino gledam svaku utakmicu lige prvaka Liverpoola i kad ima na tvu neka čak pratim i regionalne lige Njemačke i idem na utakmice 60-ke

                            Naše lige ne gledan prvenstveno zato što navijači tih klubova sebe zovu grobari, delije, manijaci, horde zla i robijaši i td.gade mi se takva imena, Željezničar i Partizan volim jer su uvijek u svojoj ligi prvi (Željezničar nije više koliko znam)
                            Last edited by Lallana20; 24-08-17, 15:09.


                            The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

                            Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

                            Liverpool loves you Matip

                            Comment


                            • Originally posted by Lallana20 View Post
                              Ma neeeeeeeee, znaš samo kažem da mi je najdraži klub u Bosni ne pratim ni njih ni Partizan samo Rijeku gledam od njih, ono znaš samo radi reda da kažem jedino gledam svaku utakmicu lige prvaka Liverpoola i kad ima na tvu neka čak pratim i regionalne lige Njemačke i idem na utakmice 60-ke

                              Naše lige ne gledan prvenstveno zato što navijači tih klubova sebe zovu grobari, delije, manijaci, horde zla i robijaši i td.gade mi se takva imena, Željezničar i Partizan volim jer su uvijek u svojoj ligi prvi (Željezničar nije više koliko znam)
                              Ma, pusti Komsu - Grobari i Manijaci su vazda bili "raja", ostali "papci" ne mogu ni prici tom mentalitetu.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by Jax Teller View Post
                                A šta ti Rijeku ni ne spominješ, gori si od Vučića majke mi
                                Rijeka mi je uvek bila simpa klub (kao i Hajduk jbg dok nas nisu izmi izjebali) ali Željo i Partizan
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X